Şimdi Ara

MERCEDES COMAND ONLINE (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
3
Favori
34.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fikara

sukru52 kardeş, aracınıza Digital Drive Kit montajı yaptırdığınızdan bahsetmişsiniz; ben yeni E180 fl W212 bir araç aldım. Baz donanımlı aracımda Audio20 den başka bir şey yok. Usb den İphone 5s telefonumu bağladım, ekranda içerik alınamıyor yazıyor. Digital Drive Kit konusunda daha fazla bilgiye ihtiyaç duydum. Bu konuda forumlardan araştırmaya devam ediyorum. Command dışında daha hesaplı sadece navigasyon için çözüm benim için yeterli. Cevaplarsanız sevinirim.

Doğrudur , Gülsoy Florya yardımcı olacaktır , ulaşırsanız . TR de bir tek orası bu montajı yapıyor ve yaptı , Navigasyon konusunda size yeterli gelecektir emin olabilirsiniz . Eğer sorun olursa yazın buraya konuşuruz yardımcı oluruz Gülsoy üzerinden .

Edit : Harita konusunda yardımcı olurum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukru52 -- 8 Ocak 2014; 13:24:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orijinalden alıntı: sukru52

Orijinalden alıntı: orhansen

Orijinalden alıntı: PVH
    ben sadece ve sadece 7 inç ekran icin aldım . Suan Digital Drive Kit montajı yaptırdım aracıma görünüm , menü ve hız olarak comand a bes basıyor .

Evet istediğim tam olarak bu ARACIMDA AUDIO 20 var daha büyük bir ekran nasıl takılır ? ve DİGİTAL DIRIVE KIT nedir ne işe yarar? Aracım E250 premium Pack... Yani medya arayüzü var...
  • sukru52 S kullanıcısına yanıt
    Cevap ve yardım önerinize çok teşekkür ederim. Ankara'dayım, İşlerimdeki yoğunluğu atlatınca Gülsoy Florayı arıyacağım. Forumda bu konuyla ilgili yazıları ilgi ile takip etmekteyim. Sağlıklı kalın...
  • Arkadaşlar yeni aldığım audio20 li 2012 model c180fl aracımda biraz değişiklik istiyorum.
    command fiyatları biraz yüksek geldi. istediğim 2 şey var.
    1: geri görüş kamerası
    2: ekranda film izleyebilmek.

command a cevirmeden sadece bu 2 fonksiyonu ayarlama şansımız var mı?
  • Selam Arkadaslar Aracim 2006 Mercedes CLS

Bulgaristanda Yasiyorum aracima 2014 avrupa navigasyon cdsini aldim.bir sure kullandim.fakat gecen gun navigasyonu kullanmak icin calistirdim TMC alimi yok diyor birde beni turkiyede bursa civarlarinda gosteriyor navigasyon..oldugum konumu bulamiyor yardim edebilirmisiniz.birde araca geri gorus kamerasi taktirmak istiyorum maliyeti ne kadar olur ?
  • selam comand 2 0 dx navigasyon cd nasıl yükletebilirim
    Türkiya DX Navi Software CD Mercedes Comand W163 ML
  • xhalukerdemx kullanıcısına yanıt
    Makyajli kasada comandsız geri görüş kamerası oluyor mu bilmiyorum ama audio 20 de video izlenmediğini biliyorum

• Konuyu hortlatmk istiyorum. Aracım 2011 e250cgi ve audio 20 var. Yüksrltmek istiyorum. İzmirde yaşıyorum ama Ankaraya da giderim. Aracıma comand taktırabilir miyim? Kim yardımcı olur bu hususta?

• quote:

Orijinalden alıntı: xhalukerdemx

Arkadaşlar yeni aldığım audio20 li 2012 model c180fl aracımda biraz değişiklik istiyorum.
    command fiyatları biraz yüksek geldi. istediğim 2 şey var.
    1: geri görüş kamerası
    2: ekranda film izleyebilmek.

command a cevirmeden sadece bu 2 fonksiyonu ayarlama şansımız var mı?

en güzel wifi- sim kartlı- siri ile de telefon araması yapabileceğin bir ipad... mercedesin sunduğu comand ve navigasyon yetersiz ve gereksiz bana göre...
  • Arkadaşlar aracım w176 2016 model bu command online ı nasıl yapabilirim? simkart girişim var.
  • Elrohir77 E kullanıcısına yanıt
    Comand bir yazılım değil. Donanım. Dolayısı ile sizin simkart girişi bir işe yaramayacak.
    Ciddi bir para.
    Tercih tabiki sizin ama benim aracımda yok.
  • quote:

arkadaslar c180 blueefency amg 2010 model aracim var aracimda sonradan takilma command ngt4 cihazim var araci yeni aldim ve teybi actigimda goruntu geliyor ve calisiyor ses gelmiyor teybi actigimda butun hoparlorlerden pit pit diye şase hoparlorler sase yaparmis gibi ses geliyor teybi sokturdum cok ii bi ustama bakti denedi hic bir sorun gozukmedigini soyledi bazen teybi acinca o pit pit die surekli gelen ses gelmeyince teyp calisiyor ve muzik dinleyebiliyorum fakat kapatip acinca yine o pit pit sesleri geliyor ve goruntu gelip ses gelmiyor bu konuda yardimlariniza ihtiyacim var ilk defa bi foruma yaziyorum ve biraz forum sitelerine yabamciyim bu konuda yardimlariniza ihtiyacim var şimdiden hepinize çok teşekkürler

• arkadaslar c180 blueefency amg 2010 model aracim var aracimda sonradan takilma command ngt4 cihazim var araci yeni aldim ve teybi actigimda goruntu geliyor ve calisiyor ses gelmiyor teybi actigimda butun hoparlorlerden pit pit diye şase hoparlorler sase yaparmis gibi ses geliyor teybi sokturdum cok ii bi ustama bakti denedi hic bir sorun gozukmedigini soyledi bazen teybi acinca o pit pit die surekli gelen ses gelmeyince teyp calisiyor ve muzik dinleyebiliyorum fakat kapatip acinca yine o pit pit sesleri geliyor ve goruntu gelip ses gelmiyor bu konuda yardimlariniza ihtiyacim var ilk defa bi foruma yaziyorum ve biraz forum sitelerine yabamciyim bu konuda yardimlariniza ihtiyacim var şimdiden hepinize çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.