Şimdi Ara

MERCEDES COMAND ONLINE

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
34.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERCEDES A,B,C,CLS,E,S CLASS ARACLARA COMAND ONLINE + TR NAVIGASYON (MONTAJ + YUKLEMESI YAPILIR)

• Rakam nedir acaba C ve E serisi için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon numarinizi birakirsaniz size geri donus yapalim.

saygilar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: marashid34

MERCEDES A,B,C,CLS,E,S CLASS ARACLARA COMAND ONLINE + TR NAVIGASYON (MONTAJ + YUKLEMESI YAPILIR)

W176 icin command fiyatı verirmisiniz özelden ...

• quote:

MERCEDES A,B,C,CLS,E,S CLASS ARACLARA COMAND ONLINE + TR NAVIGASYON (MONTAJ + YUKLEMESI YAPILIR)

Command 50 sistemimize yükleme yeterlimi yoksa baska bir islem gereklimi?ucret nedir?

• ARACINIZIN MODEL YILI VE SERISI NEDIR? DETAYLI BILGI ICIN 0545-7787747 NOLU TLFDAN IRTIBATA GECEBILIRSINIZ.

SAYGILAR,
  • Montaj, opsiyon ekleme, SCN kodlama ve TR haritası aktivasyon şifresi hakkında detaylı bilgi verirmisiniz?
  • BAHSETTIGINIZ HERSEYI YAPIYORUZ DETAYLI BILGI ICIN 0545-7787747 NOLU TLFDAN IRTIBATA GECEBILIRSINIZ.
  • quote:

ARACINIZIN MODEL YILI VE SERISI NEDIR? DETAYLI BILGI ICIN 0545-7787747 NOLU TLFDAN IRTIBATA GECEBILIRSINIZ.

SAYGILAR,

Arac 2010 model e350 Cdi w212.command aps 50 var.

• quote:

BAHSETTIGINIZ HERSEYI YAPIYORUZ DETAYLI BILGI ICIN 0545-7787747 NOLU TLFDAN IRTIBATA GECEBILIRSINIZ.

Yetkili Mercedes Servisi misiniz? Çünkü tüm bu söylediklerim için Almanya'nın yetkili servislere verdiği online şifre ile bağlantı gerekli, VeDoc'ta Comand'ı aracın şasesine kaydettirmeniz (çalıntı değilse tabi) ve yine online SCN kodlaması yapmanı gerekli.

Yetkili servisseniz sorun yok, fakat bir multimedyacı iseniz durum farklı... Hayırlı işler dilerim...
  • YEKTILI SERVIS DEGILIZ KARDESIM BUTUN SOYLEDIGIN ISLEMLERI YAPIYORUZ "CIHAZLARIMIZ CALINTI DEGILDIR" MONTAJI YERIMIZDE YAPIP DIGER ISLEMLER YETKILI SERVISTE YAPLIMAKTA (ONLINE SCN KODLAMASI) SUANA KADAR 15 KADAR ARAC YAPTIK YENI A SERISI, E SERISI, S SERISI, CLS, GL, ML AYRICA TURKIYE GENELINDEKI YETKILI SERVISELERE HEM COMAND HEM COMAND AKTIVASYON KODU HEM TURKIYE HARITASI NAVIGASYON KODLARINI IHTIYAC DUYULDUGUNDA BIZ TEMIN EDIYORUZ. SIZEDE HAYIRLI ISLER..
  • quote:

YEKTILI SERVIS DEGILIZ KARDESIM BUTUN SOYLEDIGIN ISLEMLERI YAPIYORUZ "CIHAZLARIMIZ CALINTI DEGILDIR" MONTAJI YERIMIZDE YAPIP DIGER ISLEMLER YETKILI SERVISTE YAPLIMAKTA (ONLINE SCN KODLAMASI) SUANA KADAR 15 KADAR ARAC YAPTIK YENI A SERISI, E SERISI, S SERISI, CLS, GL, ML AYRICA TURKIYE GENELINDEKI YETKILI SERVISELERE HEM COMAND HEM COMAND AKTIVASYON KODU HEM TURKIYE HARITASI NAVIGASYON KODLARINI IHTIYAC DUYULDUGUNDA BIZ TEMIN EDIYORUZ. SIZEDE HAYIRLI ISLER..

Malınız çalıntı mı demek istemedim, yanlış anladınız. VeDoc sistemine çalıntı mal olduğu zaman kodlama yaparken sistem otomatik olarak Comand'ı kilitliyor, benzer hadiseler daha önce yaşandı o yüzden sordum... Her türlü kodlamayı yapıyoruz diyince şaşırdım sadece...

• quote:

YEKTILI SERVIS DEGILIZ KARDESIM BUTUN SOYLEDIGIN ISLEMLERI YAPIYORUZ "CIHAZLARIMIZ CALINTI DEGILDIR" MONTAJI YERIMIZDE YAPIP DIGER ISLEMLER YETKILI SERVISTE YAPLIMAKTA (ONLINE SCN KODLAMASI) SUANA KADAR 15 KADAR ARAC YAPTIK YENI A SERISI, E SERISI, S SERISI, CLS, GL, ML AYRICA TURKIYE GENELINDEKI YETKILI SERVISELERE HEM COMAND HEM COMAND AKTIVASYON KODU HEM TURKIYE HARITASI NAVIGASYON KODLARINI IHTIYAC DUYULDUGUNDA BIZ TEMIN EDIYORUZ. SIZEDE HAYIRLI ISLER..

Affınıza sığınarak ilanınızı paylaşmak isterim:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-navigasyon-cihazi-diger-mercedes-comand-2010-sonrasi-tum-modellere-124382497/detay

hoşuma gitti, ilk fırsatta yanınıza uğrayacağım..

grşrz

• Bu cihazlarda internete girme,bankacılık işlemleri vs.. yapılabiliyor mu acaba bilgi verirseniz seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Bu cihazlarda internete girme,bankacılık işlemleri vs.. yapılabiliyor mu acaba bilgi verirseniz seviniriz.

Web browserdan deneyebilirsiniz ama sanmıyorum.

Comand Online sisteminde lokal hava durumu, otel arama, facebook, ülkelerin genel yol bilgileri uygulamaları var. Avrupa'da buna ilaveten Park yeri arama, google local search gibi özellikleri var... Bunun dışında webde gezinebileceğiniz bir web browser mevcut. Ancak flash desteği sanırım yok çünkü youtube videolarını açmıyor web browser üzerinden...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Bu cihazlarda internete girme,bankacılık işlemleri vs.. yapılabiliyor mu acaba bilgi verirseniz seviniriz.

Facebook acayım dedim browser dan , tam 10 dk uğraştım , sürekli güvenlik sertifikaları soruyor oyle cok hızlida değil bildiginiz üzere Bluetooth protokolü kullanıyor ve hız olarak kbit ler ile ifade edilen hızlar bunlar , sanırım bir bankanın sayfasını bile açması 10 dk sürer , her 30 sn de bir sizden onay isteyecek olması da cabası

• Gerçekçi olalım Facebook uygulaması Comand online için çok gereksiz bir uygulama. Ama tam entegrasyon sağlanabilse işte o zaman Comand online kullanmak çok keyifli olacak, çünkü bilgisayarınızda Google Maps ten ayarladığınız rotayı bile aktarabiliyorsunuz, trafik bilgilerini alabiliyor en yakındaki park yerlerini bulabiliyorsunuz. Şu an için aktif olarak en kullanışlı uygulama Otel bulma uygulaması. En yakındaki otelleri fiyatlarıyla birlikte bildiriyor, buuygulama Comand Online Türkiye kullanıcılarına yeni sunuldu. Hatta bununla ilgili bir konuda açmıştım başka bir forumda...

http://www.mbclubtr.com/muzik-ve-multimedya-sistemleri/21167-comand-online-yeni-uygulamalar.html

• quote:

Orijinalden alıntı: RoMM3L

Gerçekçi olalım Facebook uygulaması Comand online için çok gereksiz bir uygulama. Ama tam entegrasyon sağlanabilse işte o zaman Comand online kullanmak çok keyifli olacak, çünkü bilgisayarınızda Google Maps ten ayarladığınız rotayı bile aktarabiliyorsunuz, trafik bilgilerini alabiliyor en yakındaki park yerlerini bulabiliyorsunuz. Şu an için aktif olarak en kullanışlı uygulama Otel bulma uygulaması. En yakındaki otelleri fiyatlarıyla birlikte bildiriyor, buuygulama Comand Online Türkiye kullanıcılarına yeni sunuldu. Hatta bununla ilgili bir konuda açmıştım başka bir forumda...

http://www.mbclubtr.com/muzik-ve-multimedya-sistemleri/21167-comand-online-yeni-uygulamalar.html

Katılıyorum , Facebook o hizdaki bir cihaz icin gereksiz , tam entegrasyon ile belki daha güzel olabilir dediğiniz gibi . Google Local Search cok güzel ben bayılıyorum suan DDP ile kullanıyoruz , her noktayı buluyor ve navigasyona geçiş yapıyorsunuz .

Comand bence on line kısmında zayıf kalıyor , ilk takıldığında bir kaç kez on line kısmını kullandım sonra o yavaşlik sınır ettiginden bıraktım bence , yeni trend digital drive kit , hızı 3G , yapılacaklar ise sınırsız , bu gelecekte Mercedes e bağlı sadece son 3 ayda 6 farklı yeni uygulama geldi , ve gelmeye de devam ediyor ... NTG 5 in öncüsü ve neredeyse aynı arayüze sahipler ...

Comand hızını arttırsaydilar olurdu ... Ama suan da maalesef navigasyon hariç kullanmıyorum ben ... ddp sonrası zaten comand ekranına geçmiyoruz bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukru52 -- 19 Ekim 2013; 17:42:10 >

• quote:

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respect_89 -- 22 Ekim 2013; 18:15:54 >
  • Merhaba arkadaşlar.

Makyajlı C180 aracımda Comand Online Ntg 4.5 mevcut.

Bu sistem ile İphone telefonumla internete bağlanamıyorum. Fakat Nokia E72 cihaz ile internet fonksiyonunu kullanabiliyorum.

Sorum şu: Comand Online neden İphone ile internete bağlanmıyor?

Bir terslik mi var?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.