Şimdi Ara

Mercedes Benz E250 4Matic Test Sürüşü / Yıldız niye 520D'den iyi değil ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
8.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Test edenlere bakınca sonuç şaşırtıcı değil zaten..

Mercedes E Serisi yan ve makas makinası değildir !

Senin ve arkadaşlarının tek kriteri ne yazıkki bu ikisi..

E serisi alan adam aracın burnunu bir o viraja bir bu viraja atmak için almıyor.

Bunu yapmak isteyen adam gider spor sedan birşey alır.

Kullandığınız araç exclusive paket E adam arkasını bu kadar bırakıyor,yok efendim makas atarken çarpışma önleyici devreye giriyor felan diyor komik..

Güzel testlerin var ama siz Mercedes felan test etmeyin çok saçma oluyor çünkü..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer videolara göre daha güzel olmuş sohbet muabbet vs... Araçta maşallah şuana kadar gördüğüm en boş w212 fl mercedes....
  • AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExtremeZer0 E kullanıcısına yanıt
    Bu arada birde sürekli karaburun mordoğan yolunda çekim yapıyosun, benim kafamda çok daha iyi ve manzaralı harika bir yol dağ yolu var ama kendi aracıma saklıyorum ;)

• AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    iyi akşamlar :) yok yok burası mordoğan değil daha yakın menemende çukur köyüne giden bir yol tavsiye ederim , trafiği çok az asfalt çok iyi tutuyor

• Kardeşimde yeni E serisi var, sık sık kullanıyorum. 5 serisi yanında takoz gibi kalır desem yeridir. O segmentte ve üzerinde Mercedes konuşur. Ne Audi ne BMW. Bu eski kasalarda da, yenilerde de böyle, e39 kasa hariç.

Bir de sizin bileceğiniz iş tabii ama şu sakalları kesin artık, geçti modası, yakışmıyor da. Bıktık zaten Suriyeli görmekten.

Bir de 26:25'te arkadaş kamerayı unuttu galiba, burnunu sondajlamış, gerçekten çok amatörce.
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    Yeni E kasanın iç tasarımı zaten eski w212 göre zaten kat kat daha güzel oldu , dışı da yavru S :) hoşuma gidiyor benim

• ExtremeZer0 E kullanıcısına yanıt
    Extremecigim motoru basarili,mercedes motorda kendini ispatlamis firma.Youtube da bir suru test videosu var.Sanzimani bilmem ama videoda 0-100 km si 7 sn de demissiniz.Hizlanma degerleri bmw mercedes ayni surelerde.Mercedesi alan prestij icin,toplum gozunde agirligi oldugu icin aliyor.

Vergi dilimi demissinde bu kadar parayi veren adam vergisini mi dusunecek ? Bmw 3 20 ile 3.16 arasinda da fark var vergiyi soruyorsun adam guluyor

• Sırada ya 208 gti yada Jeep Suv incelemesi gelicek merak eden arkadaşlar için :)

• Bir kere, aracın sahibi aracı anlatmaya başlarken "maalesef" diye başladı. Bu testi objektif olarak değerlendirmek mümkün değil.

Aracı gençlere göre değerlendirmişsiniz. "niye 520D'den iyi değil" . Kime göre neye göre ? Ben E segmentinde konfor ararım, e250 de 520d'ye beş basar gözümde.

Mercedes e250 deki konforu bmw'de arasanız da bulamazsınız, belki 7 serisinde. E250, 520d'den performans olarak daha iyi. Sadece bunu direkt hissettirmiyor. Çünkü Mercedes'in motoru, şanzımanı buna göre kalibre ediliyor. Mercedes e250'yi alan insanların çoğunun da virajlardan yan çıkayım gibi bir derdi olduğunu da sanmıyorum. Dört çekeri de buna göre ayarlanmış. İstesen de kolay kolay yanlama, makas gibi işlere girme bu arabada, markanın adını kirletme diye yapmışlar.

Motorunu eleştirmişsiniz lakin mercedes e250 cdi bluetec motorda, bmw nin pahalı bulup da motorlarına takmadığı piezo enjektörler mevcut. Diğer dizellere göre de sessiz çalışır.

• msansertekin kullanıcısına yanıt
    Videonun girişindeki malesef 50 bin km ve 1 yıllık deneyimden sonra gelmesi gayet doğal , motor sesine gelirsem hiç sesiz çalıştını söyliyemicem iç yalılıtımı iyi fakat kaput kapılı veya açık dışardan gayet sesli çalışıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: forecaster_ltba

kişisel görüşüm e serisi ile 5 serisi arasında kaliteli şeylerden hoşlanan birisi için net bir sınıf fark vardır.ama olay performans,sportiflik gibi konulara gelirse ancak 5 serisi öne çıkabilir.İş amaçlı ikisinide ortalama 50 şer bin km kullandım.mercedesteki olay çok farklı bence.gerçekten farklı bir hissiyatı var.ben zaten bu sınıfta ufak performans farklarının önemli olduğunu düşünmüyorum.1 sn geç hızlanmış hızlanmamış bir e class kullananın umrunda olacak bir şey değil.
    araçlar 2015 edition e e180 ve 2016 520i executive.
    bmw de hayalet ekran vakumlu kapı 18 jant gibi donanımlar varken mercedesin sadece çarpışma önleyicisi ve emniyet kemerini taktığınızda ve olası kaza tehlikesi sezdiğinde kemeri sıkması bile bana daha üstün geliyor.
    sanırım ben teknolojik oyuncaklardan ziyade araçtaki kaliteye ve daha güvenli hissettirmesine önem veriyorum.

kısacası "F10 dan iyi olmadığını gösterdi." cümlesi bana çok fazla öznel geliyor.

Meslek nedir hocam?

• 26 dakika bir arac incelemesi icin cok uzun bir sure.

hic oturup izleyemedim, hem vaktim yok hem sıkılırım.. boyle videolar gordugumde zamanı doldurmak icin uydurulmus ipe sapa gelmez bir sürü dialog duyacağımı dusunurum.

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    kendi kişisel görüşünüz , sıkı takipçiler genelde çektim videoları kısa bulup daha uzun videolar istiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtremeZer0

Sırada ya 208 gti yada Jeep Suv incelemesi gelicek merak eden arkadaşlar için :)

Yav cevat kardeşim bırak pejoyu gel mercedes cls 350 cdi amg brabus çekelim :) hem bende merak ediyorum nasıl yapıyosun şu çekimleri hemde bak talep varmış;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

Orijinalden alıntı: forecaster_ltba

kişisel görüşüm e serisi ile 5 serisi arasında kaliteli şeylerden hoşlanan birisi için net bir sınıf fark vardır.ama olay performans,sportiflik gibi konulara gelirse ancak 5 serisi öne çıkabilir.İş amaçlı ikisinide ortalama 50 şer bin km kullandım.mercedesteki olay çok farklı bence.gerçekten farklı bir hissiyatı var.ben zaten bu sınıfta ufak performans farklarının önemli olduğunu düşünmüyorum.1 sn geç hızlanmış hızlanmamış bir e class kullananın umrunda olacak bir şey değil.
    araçlar 2015 edition e e180 ve 2016 520i executive.
    bmw de hayalet ekran vakumlu kapı 18 jant gibi donanımlar varken mercedesin sadece çarpışma önleyicisi ve emniyet kemerini taktığınızda ve olası kaza tehlikesi sezdiğinde kemeri sıkması bile bana daha üstün geliyor.
    sanırım ben teknolojik oyuncaklardan ziyade araçtaki kaliteye ve daha güvenli hissettirmesine önem veriyorum.

kısacası "F10 dan iyi olmadığını gösterdi." cümlesi bana çok fazla öznel geliyor.

Meslek nedir hocam?

Aslen devlet memuruyum,ikinci bir iş olarak vip araç ve ingilizce asistan temini yapıyordum bir arkadaşımla turizm sektöründe.iş amaçlı iki araçta uzun süre kaldı bizde,ama tabi ülkede hiçbişey kalmadığı gibi turizm de hiç kalmayınca...neyse konuyu değiştirmeyeyim :)

• https://www.youtube.com/watch?v=BrTOP7D8o-Q
    E250 CGI için bir inceleme videosu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.