Şimdi Ara

Mercedes-Benz 190 E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu araca sahibim sizce nasıl iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum..

• ön tamponun altındaki parça hoş durmamış. ayrıca bu tür jantları pek sevmem ama aracınıza yakışmış nedense.

ön tamponun alt yarısı, gövde renginde boyanabilir aslında.
  • tampon boyama konusu bneimde aklıma geldi ama bu eski tip tampon yeni tipler daha hoş ve o sonradan eklediğim lip kendi karlığı olmadığından biraz değişik durdu jantlara gelincede haklısınız kötü normalde benimkinede de o kadar iyi değil ama büyük olsa güzel olur
  • Güzel araba maşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah diri duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Güzel araba maşallah

teşekkürler :)
  • 2004 yılında almak için temizini çok aramıştım.
    Eski hayalim olan bir arac. Kazasız belasız binmeniz dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliUmut07

ön tamponun altındaki parça hoş durmamış. ayrıca bu tür jantları pek sevmem ama aracınıza yakışmış nedense.

• quote:

Orijinalden alıntı: olorinthewhite

2004 yılında almak için temizini çok aramıştım.
    Eski hayalim olan bir arac. Kazasız belasız binmeniz dileğiyle...

teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliUmut07

ön tamponun altındaki parça hoş durmamış. ayrıca bu tür jantları pek sevmem ama aracınıza yakışmış nedense.

tampon boyama konusu bneimde aklıma geldi ama bu eski tip tampon yeni tipler daha hoş ve o sonradan eklediğim lip kendi karlığı olmadığından biraz değişik durdu jantlara gelincede haklısınız kötü normalde benimkinede de o kadar iyi değil ama büyük olsa güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Maşallah diri duruyor.

evet 86 model olmasına rağmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_39 -- 18 Şubat 2013; 22:01:42 >
  • Tank tank,Maşallah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

Tank tank,Maşallah :)

iyi yorumlarınız için teşekkür ederim... saygılar
  • Baby Benz

Beğendiğim kasalardandır.

Mercedes-Benz 190 E

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka koltuktaki kafa dayamalar sürücü tarafından bir düğmeye basınca ters dönüp bagaja giriyor :) bu araçta var mı bu özellik ?
  • Yıldızını çalmışlar Yoksa siz mi çıkarttınız Araç çok güzel duruyor bizde de vardı bir zamanlar 190E
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Yıldızını çalmışlar Yoksa siz mi çıkarttınız Araç çok güzel duruyor bizde de vardı bir zamanlar 190E

koparttılar malesef :) . teşekkürler
  • ben olsam hiç bozmazdım jantlar falan hep orjinal takardım
    allah kaza bela vermesin araç yinede güzel
  • Allah kaza bela vermesin.

Bende bir ara forumda konu dahi açmıştım bir 190e ye kapora dahi verdim ancak nasip olmadı alakasız bir şekilde 306 aldım

Aracınız maşallah diri duruyor, neler yapabilirsinize gelirsek imkanınız var ise önce var ise kaporta işleri varsa halledin. Daha sonra tampon altlarını araç ile aynı renge boyayabilirsiniz. Aracınıza çok yakışabilecek jantlar var bir araştırın. Özellikle iç makyajına dikkat edin yırtık dökük yerleri varsa yaptırın. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoMinicSS

Allah kaza bela vermesin.

Bende bir ara forumda konu dahi açmıştım bir 190e ye kapora dahi verdim ancak nasip olmadı alakasız bir şekilde 306 aldım

Aracınız maşallah diri duruyor, neler yapabilirsinize gelirsek imkanınız var ise önce var ise kaporta işleri varsa halledin. Daha sonra tampon altlarını araç ile aynı renge boyayabilirsiniz. Aracınıza çok yakışabilecek jantlar var bir araştırın. Özellikle iç makyajına dikkat edin yırtık dökük yerleri varsa yaptırın. Kolay gelsin.

amin kimseye vermesin :) . ön tampon değişecek 93 tamponu takılacak jant olarak da bbs yada amg jantı düşünüyorum ilgi ve alakanız için teşekkürler :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.