Şimdi Ara

Mercedes B180 Mİ VOLVOS60 MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Önceki yardım teşebbüsüm yeni olduğum için başarısızlıkla sonuçlandığı için yeni bir konu açmayı deniyorum.
    2 araba arsında kaldım.Alacağım arabada istediğim konfor,huzur,gerektiğinde sürat. Genellikle şehir içi kullanacağım, belki senede 1-2 defa ancak şehir dışına çıkacağım,yine de şehirlerarası yolda da rahat etmek istiyorum. Otomatik vitesli,kış mevsiminde performans verecek bir araba istiyorum.
    S60ın sportif görünüşü ile mercedes b serisinin rahat görüntüsü arasında kaldım.
    Bu konuda değerli bilgilerinizden istifade etme şansı yakalayabilirsem ne mutlu.
    İki arabaya da bayağı bir para vermek lazım. Malum çok zor da kazanıyoruz. Arabayı alırsam sokakta kalacak garaj şansım yok.Acaba yazık mı olur diye de düşünüyorum.
    Bu şartlar altında tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

http://forum.donanimhaber.com/m_66266517/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66266517
    bu konunun nesi vardı?

sen milletin konularına salça olucağına fikrin varsa yaz geç,fikrin yoksa uzak dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Versace precious -- 27 Eylül 2012; 15:21:41 >
  • B serisi sadece iç mekan genişliği konusunda üstün olabilir. Onun haricinde S60 diyorum.
  • S60.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

ow 620 lira taksitle type-r gelmiş naber ya
  • Galiba S60 ön planda gözüküyor, işlerden fırsat bulursam deneme sürüşüne gideceğim,şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.