Şimdi Ara

MERCEDES A SERİSİ SAHİBİ OLANLAR (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
33
Favori
120.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: august landmesser

hocam yine motor cdi renault değil mi niye o kadar sessiz ?

Alıntıları Göster
    Çok iyi ses yalıtımı yapmışlar ve blokta kullanılan malzeme farklı ( daha iyi, daha pahalı) ondan sessiz
  • yeni kasa 180D amg ile araniza katilmak uzereyiz insallah :)

cok guzel araba yapmislar , B diye gittik , A ya yazildik ciktik
    Reno meno olmasi umrum degil , 3 sene garantisi var , 1 sene uzatma alirsaniz 1 sene de iyi niyet garantisi veriyorlarmis. bana ne motoru renoymus oymus buymus.
    kaputu actigimiz mi var sanki , kullandim guzel gidiyor , guzel duruyor. ici iphone gibi araba
    allah herkese nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 11 Aralık 2018; 10:25:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Reno motoru C serisinde (arkadan çekiş) sorunlu, A ve CLA gibi önden çekişli serilerde sorunsuz.
    Üzmez aksine mutlu eder. Aracınızı kazasız belasız güzel günlerde kullanın.
  • mazaik M kullanıcısına yanıt
    Cokkk tesekkur ederim ,

Allah sizlere cok daha iyilerini E leri S leri versin.

• Merhaba,
    Yeni kasa dizel düşünüyorum. Fiyat teklifi alanlar var mı acaba?
  • c@sper kullanıcısına yanıt
    merhaba ,

koluman sancaktepe style 188'e birakiyor.AMG olan %35 e girmiyor maalesef.

cebinizi pm atarsaniz satis temsilcisi ile aram iyi numaranizi veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 15 Aralık 2018; 17:49:15 >
  • merhabalar bu a180d modelin full versiyon dizel modelini alırsak ömrü ne olur dizeller yavaş yavaş piyasadan kalkıyo desteği kalkarsa ne olur elimizde patlamasın
  • İyi akşamlar kol dayama içerisine tepsi saklama alanı düşünen varsa Bendeki kullanmadığım ürünü satıyorum düşünenler mesaj atabilir

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-mercedes-cla-a-gla-modelleri-icin-kol-dayama-ici-tepsi-646818334/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni kasa A da, sesli komutlar calisiyor mu?
  • Yeni kasada sesli komut sistemi style pakette yok çalışmıyor, diğer paketlerde var yada opsiyonel olarak ekletmeniz gerekir.
  • selamlar,

Elimde A serisi için orta kol dayama için tepsi ve mercedes me adaptörü var satılık.
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-mercedes-cla-a-gla-modelleri-icin-kol-dayama-ici-tepsi-646818334/detay/

Düşünenler mesaj atabilir.
  • Iyi gunler,

A serisi için orjinal Alcantara ön göğüs trim düşünen varsa bana mesajla ulaşabilir

https://www.sahibinden.com/arama?category=155494

MERCEDES A SERİSİ SAHİBİ OLANLAR
     MERCEDES A SERİSİ SAHİBİ OLANLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conradi -- 11 Mayıs 2019; 23:11:59 >

• Yakın zamanda yeni kasa a serisi(benzinli veya dizel fark etmez) amg paket için fiyat alanınız oldu mu ?

• 275 - 295

Çeşitli donanımlarına göre böyle fiyat alındı 20 kadar bayiiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noax

275 - 295

Çeşitli donanımlarına göre böyle fiyat alındı 20 kadar bayiiden.
    vay anasini yaa. aralikta 2018 amg 192 ye almistik. eleman ocakta getir 230 a alayim demisti de inanmamistim :)

• Benzinli miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Noax

Benzinli miydi?
    yeni gordum hocam , yok dizel :D

• fiyat listesi ile bayi arasında çok fark oluyor mu?

• Bugün 34 bin km'de Temmuz 2016 çıkışlı A 180d Urban aldım. Ama 2016 model olan diğer urbanlara bakınca benim far farklı. Led gündüz farı yok. Acaba ledli farlar temmuzdan sonra mı çıktı?

• Herkese merhaba, Mercedes A180 2020 Otomatik Dizel ve Benzin style modellerine karşılık Volkswagen Golf 2021 style paketi arasında kararsızlık yaşıyorum. A180 kullancılılarının yorumlarını bekliyorum. Cok bir performans beklentim yok. Aile arabası olacak. Bugün baktığım bir 2020 model A180 modelinde teknoloji paketi ve iç ışıklandırma yoktu. Ekranı da küçüktü. AMG'lerdeki ekran sanırım yekpare, videolarda çok hoş görünüyor fakat küçük ve yekpare olmayanı görünce biraz hayal kırıklığı yaşadım.

Yorumlarınızı bekliyorum çok kararısızım sevgilerimle.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.