Şimdi Ara

W124 E200 Sizce Nasıl Bir Araçtır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
18.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    W124 kasa E200 alma düşüncesi var aklımda tabiki aklımdaki birkaç araçtan birisi.Bildiğim kadarıyla bu araçların belirli bir piyasası yok.Temizliğine göre fiyatlar da değişebiliyor.Bir de opsiyonları çok çeşitli gördüğüm kadarıyla bu da piyasa fiyatının belirsizliğinde önemli bir etken.Siz ne dersiniz aranızda bu araçtan kullanan birileri muhakkak vardır kronik sorunu var mıdır?Alınacağı zaman nelere dikkat edilmelidir bilgilendirirseniz çok memnun olurum teşekkür ederim şimdiden.

• Barışcan bey merhaba. W124 kasa araç alacaksınız, bütçeniz ne bilmiyorum ama 1993 ve sonrası m111 motorlu olan 16 valfli olandan almanızı tavsiye ederim. Otomatik vites genel olarak daha makbuldur mercedeste. Bulabildiğiniz kadar donanımlı olanını ve temiz olanını almaya çalışın. Zaten alırken baktırısınız ama kapı içlerinde üçgenleri olmasına dikkat edin. Boyalı olmasına fazla takılmadan ama mutlaka kazasız, değişensiz olmasına dikkat edin. Lpg takılmamışını bulursunuz kaçırmayın hatta binebilirseniz lpg siz binin. Bütçeniz buna elvermiyorsa lpgsiz alıp siz taktırın. Sabırla arayın, acele etmeyin.
  • Barışcan bey merhaba. W124 kasa araç alacaksınız, bütçeniz ne bilmiyorum ama 1993 ve sonrası m111 motorlu olan 16 valfli olandan almanızı tavsiye ederim. Otomatik vites genel olarak daha makbuldur mercedeste. Bulabildiğiniz kadar donanımlı olanını ve temiz olanını almaya çalışın. Zaten alırken baktırısınız ama kapı içlerinde üçgenleri olmasına dikkat edin. Boyalı olmasına fazla takılmadan ama mutlaka kazasız, değişensiz olmasına dikkat edin. Lpg takılmamışını bulursunuz kaçırmayın hatta binebilirseniz lpg siz binin. Bütçeniz buna elvermiyorsa lpgsiz alıp siz taktırın. Sabırla arayın, acele etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle merhaba ben size bu araçlar hakkında kısa bişeyler söyleyim
    Aldığınız araba temiz olursa ömürlük olur ölene kadar binersiniz yağına bak suyuna bak dünyayı dolaş hesabı ama alacağınız araba hırpalanmış 300.000 km üzeri olursa almayın derim 1994-1995 ler makyajlı kasadır 110 bg ve 136 bg olmak üzere var koluman ın getirdiği araçlarda sunroof varsa klima klima varsa sunroof yoktur ve koluman araçları diri oluyor neden bende bilmiyorum Bizede 1995 136 lık tam dolusu vardı babam 220-230 gidiyordu şahit olmuşluğum çoktur
    Kesinlikle binebileceğiniz bi araba ama alırsanız aklınızda bulunsun karo döşeme ve gül kaplama ahşaplısını almanız önerimdir gül ahşapı kolay çatlamaz mercedes ler hakkında sorunuz olursa ulaşabilirsiniz
  • Çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz.Babam için düşünüyorum ve hala araştırma içerisindeyim.Dediğiniz gibi sabırla temiz olanını bulmaya çalışıcam
  • almanizi tavsiye ederim benim 200e var lpg li memmunum sehirici 25 30 kurus yakiyo ama lpgde performansi baya dusuyor e200 leri bilmem sonucta onlarda yeni tip motor var ne kadar temizini bulursaniz o kadar iyi olur temiz olmasina dikkat edin malum alcaniz arabanin yasi.buyuk alin her yerde farkinizi koyun

• Barışcannn B kullanıcısına yanıt
    kolay gelsin barış bey bende 124 kasa e 200 düşünüyorum siz bulabildiniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: isocum06

almanizi tavsiye ederim benim 200e var lpg li memmunum sehirici 25 30 kurus yakiyo ama lpgde performansi baya dusuyor e200 leri bilmem sonucta onlarda yeni tip motor var ne kadar temizini bulursaniz o kadar iyi olur temiz olmasina dikkat edin malum alcaniz arabanin yasi.buyuk alin her yerde farkinizi koyun

E200'e tupsuz biniyorum ama 200E'de BRC AT90E takiliydi. Performansinda gram kaybolma yoktu. LPG hic sevmeme ragmen bazen benzinden daha iyi gittigine inaniyordum 200E'nin Lpg ile.

• arkadaşlar selam,

ilandaki araç hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

bu kasa E200 ler nasıldır?

kronik sorunu vs var mıdır?

yedek parçada sorun yaşar mıyım?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ankara-da-tek-e200-e2-paket-mercedes-183286209/detay

ilginize teşekkurler
    saygılar
  • kesinlikle makyaj kasa tercih edilmelidir gerek daha spor ve modern duruşu gerek giderilmiş kronik sorunlar( pas, fren sistemi gibi) gibi sebeplerden dolayı avantgarde elegance classic seçenekleri sadece konfor olarak farklılık oluşturmaz classic ve elegance da arka stoplar beyazken avantgarde da karartılmıştır ayrıca avantgarde modeli spor süspansiyon içerir ve yere daha yakındır 2000 model ve 2001 modelleri arasındaki tek fark 23 BG lik motor farklılığı değildir 2000 model in lastiği 2001 den daha geniştir ve vites topuzları farklıdır makyaj kasa w210 da giderilmemiş kronik problem devir saati kısmındaki saat ve vites göstergesinin bozulmasıdır. önemli görülmeyebilir ama bir tür sorun ve piyasadaki birçok araçta bozuktur sonuç olarak illa 2000 ya da 2001 olsun demeyip uygun donanım renk ve temizlikle ikiside alınabilir bu kasada koltuk ısıtma olmazsa olmazdır. eğer yoksa alıp satarken sürekli karşınıza çıkar ve bir özellik bile olmasa düğme eksik olacak ve gördükçe canınızı sıkacaktır sonuçta belli bir model ve km si fazla bir araca hatrı sayılır bir para veriliyor. bu tarz özellikler o parayı verme sebebi olarak görülmelidir alınacak bir makyaj kasa w210 da ön konsolda dörtlü düğmesinin sağında 3 solunda 3 toplam 6 düğme. vitesin gerisinde ise yan ayna ayar kumandasının sağında 2 solunda 2 toplam 4 düğme mutlaka olmalıdır. temiz olduğu taktirde e-2 paket diye geçen sağ koltuk hafıza koltuk soğutma arka koltuk ısıtma gibi özellik olmasada alınabilir. hatta koltuk soğutma göstergelerinin iç görüntüyü bozduğunu düşünüyorum. o klasikliğin ahşap ön konsolun içinde mavi kırmızı ışıklar lpg göstergesi kadar çirkin olmuştur bana göre en çok beyaz rengi yakıştırmama rağmen en nadir bulunan renk yine beyazdır. çok daha genç ve spor durmaktatır. bununla beraberde fiyatı diğer gri siyah lacivertlere göre 7 8 bin daha fazladır

• arkadaşlar w124 e200 otamatikmi manuelmi

• quote:

Orijinalden alıntı: talatucar

arkadaşlar w124 e200 otamatikmi manuelmi

Mercedes her zaman otomatiktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: CADDEKURDU

Bu mesaj silindi.
    öncelikle 1,5 dci motor ile 2,0 benzinli motor kıyaslaması yaptığınızı hatırlatmak isterim. mercedesle birebir uyumlu lpg kitleri var biliyorsunuzdur herhalde. Ayrıca memleketinize gidip gelirken hangisi daha konforlu ve sizi daha az yordu?

Ayrıca w124' ün ölüsü o clio'yu kefenleyip gömer bence...
  • puma72 kullanıcısına yanıt
    Son cümle efsane olmuş ustaaa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.