Şimdi Ara

Meral Akşener Yeni Parti 25 Ekim Ankara Nazım Hikmet Kültür Merkezi Saat 10:30 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
20.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

Yazık Akşener'i çare olarak görenlere.

Biraz araştırsanız nasıl biri olduğunu görürsünüz.

(Şimdi bana AKP'li ya da Hewal diyecekler.)

E açıkla bilelim nedenlerini kardeş , üstü kapalı cümleler kuracaksan yazma daha iyi bir önemi yok böyle cümlelerin.Neden beğenmiyorsun ?

ben de beğenmiyorum. genç biri yönetsin istiyorum, 20 yıldır siyasette kalmış insanların bu ülkeye verecek bir şeyleri olduğunu düşünmüyorum. ayrıca meral akşener'in parti kurabilecek bütçeyi nerden bulduğunu merak ediyorum, tamamen batı destekli olduğuna inanıyorum. şimdi gelir tayyipçi diye damga vurursun, reşit olduğum 2010dan 2014'e kadar chp 2014'ten sonra da ldp'ye oy verdim. şu anda verecek parti göremiyorum, liberal görüşlüyüm liberal bir parti yok ne yazıkki.

• Hayatımda hiçbir partiye üye olmadım fakat ilk kez bu kadının çok şey yapabileceğinden ümit ettiğim için partisine üye olmaya çalışacağım. En azından bu ülkenin doğru yolda gitmesi için bir şeyler yaptım diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelayka

Eski bir KOYU AKP Lİ olarak İNADINA BU KADINA OY VERECEĞİM...

Artık halk olarak birazda ben KANDIRILMAK istiyorum...

Biraz da ben hata yapmak istiyorum...

Bir kere de olsa YANILMAK , YANILTILMAK istiyorum yaa bi kere bile bile denemek istiyorum ...
    durmadan RTE olmazzsa ülke yıkılırı duydum Yıkılcaksa yıkılsın TÜRK ÜLKESİZ KALMAZ lafını yaşamak istiyorum yaaa....
    Ben hani Zincir vurulamazdım RTE zincirimi kırmak istiyorum yaa...

Vatandaşından Vergiyi artırıp Zengine Veren vee hüüü hüüüü ağlayıp istanbulun içine ETTİM üzgünüm halada devam edicem diyen birini istemiyorum yaaa...

eski bir koyu akpli derken çok samimi bir sohbet etmek istiyorum. türk askerinin kafasına çuval geçirirken, tayyip erdoğan çıkıp "ne notası veriyorsun müzik notası mı" derken, abd'ye hiçbir karşılık vermezken içiniz hiç cız etti mi? yoksa ekonomiyi iyileştiriyorlar ne de olsa diye bunu sineye mi çektiniz?

• geranimo486 kullanıcısına yanıt
    Alevi söyeminiz hiç hoş değil kaldı ki bu ülkede onlar kadar cumhuriyete ve değerlere sahip çıkan ikinci bir kesim yokken.
  • Aklıma 90 lar geliyor faili meçhul cinayetler kendileri o zaman İçişleri bakanıydı hesap vermedi hesabını vermeli. Çıkmış utanmadan birde demokrasi diyor ulan kadın sana kaldıysa demokrasi var ya hapı yuttuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uzadı artık çıkacaksa çıksın.
    Büyük kurtarıcı gözü ile bakılıyor ama benim pek umudum yok..
    Hitap edeceği kesim çok önemli. MHP yan sanayisi olursa geçmiş ola.
    Ha şu vergilerinde coşması iktidarı sarstı ama yol yaptı okkada köprü yaptı diyen oyverenleri de var
  • Bizim böylelerine ihtiyacımız var. Kukla mhp ye, oyuncak olmuş chp ye yada seçmeninden ve çıkış ilklerinden bağımsız akp ye değil.

Meral Hanımın parti kurma çabası bana Mhp içerisindeki muhaliflerle , ne olacak bu ülkenin hali diye dertlenenlerin bir araya gelip birşeyler yapmaya çalıştığını gösteriyor bana, -ki böyle bir çaba herşeye rağmen takdir edilmelidir.

Sinan Oğanın, Ümit ve Koray beylerin kurultaya sokulmadıkları günleri unutmadık. Ve bu olaylarda akp nin içişleri bakanlığı ve adalet bakanlığını kullanarak dolaylı yoldan dahiliyetini de unutmadık.

Deniz baykalın kılıçdaroğlu ile değişiminin yapılıp, yılların emektarı ve biliçli solcu kadroların nasıl chp dışına itildiğini, ve herkesten önce o kaseti rte nin izlediğini de unutmadık.

Şimdi yıllar geçmiş..

Akp nin kuruluş kadrosu ile şimdiki kadrosu arasında dağlar kadar fark var. Yola çıktığı adamları yolda kendisine ne olursa olsun evet diyecek kendi dediklerini yapacaklarla değiştirmiş bir parti var. İstediği vakit seçilmiş başbakanını değiştiren, istediği zaman başbakanın bile bu ülkede başbakana gerek yok dediği bir düzen getirdiler.

Mhp de işler daha karışık. Yıllardır istenmeyen ve Muhsin başkanın ardından yaptığı oyunla başa gelen bahçelinin koltuk sevdası yüzünden parti hergeçen gün hız ve kan kaybetti. İnsanlar bahçeliden utanır hale geldi.

Chp de de işler benzer..

Herkes birinin oyuncağı olmuş, halk sınırlı seçenekler arasında seçim yapıyor. Seçimlerden önce bomblara patlıyor, halk tehdit ediliyor , susturuluyor, bütün kanallar ve basın yayın organları neredeyse tek bir organ tarafından yönetiliyor.

Bırakın da , Meral Hanımın bu çabalarını anadolu insanı olarak destekleyelim daa..

• Ben de bu kadına oy vermeyi düşünüyorum. Zaten ne kaybedebilirim ki bunu deneyelim bir de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NuTeRX kullanıcısına yanıt
    Kendimi açıklayan uzun bir metin yazmıştım,dh sagolsun gönderemedim vazgeçtim,taslaklarda duruyorsa atacagım.

• eskizaman E kullanıcısına yanıt
    Aleviler müslümandır,benim müslümanlarla bir sorunum yok,din siyasete girince liyakatın nasıl yıprandığını açıklamama gerek yok herhalde,şuan chp,akp nin yaptığının aynısını yapıyor.

Kendinizi cumhuriyet değerlerinin tek savunucusu olarak göstermeniz komik ayrıca.

• Sonunda oy verilebilecek biri çıktı. Ülkenin girdiği bu çıkmazda yeni seslere ihtiyacımız var. Bende Meral hanımı destekliyorum.

• ilk kez muhalif tarafta güçlü bi lider adayı çıkıyor neden olmasın
  • bu kadın da tipik 2 yüzlü siyasetçilerden ülkeden çok kendi cebini düşünenlerden o yüzden boşuna hayal dünyalarına dalmayın. bu ülke için şuan en mantıklı parti akpdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KamiSama-

bu kadın da tipik 2 yüzlü siyasetçilerden ülkeden çok kendi cebini düşünenlerden o yüzden boşuna hayal dünyalarına dalmayın. bu ülke için şuan en mantıklı parti akpdir.

• Sadece oyları daha çok bölmeye yarayacak bir parti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin başına gerçek diploması olan birinin gelmesi lazım artık. Destekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KamiSama-

bu kadın da tipik 2 yüzlü siyasetçilerden ülkeden çok kendi cebini düşünenlerden o yüzden boşuna hayal dünyalarına dalmayın. bu ülke için şuan en mantıklı parti akpdir.

erdogandan daha ikiyuzluyse bu kadini tebrik etmek lazim.sirf onun icin bu kadina oy veririm

not:bu dilden anlıyorlar, mantıklı şeyler yazmayın

• geekon kullanıcısına yanıt
    biz zamanlar feto nun kankası olmayan yoktu. yaşar nuri öztürk den tut süleyman demirel e bülent ecevit den tansu çiller e adam ajan taktik bu hoş görünüp herkes i kullandı
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    ne vatansever mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

quote:

Orijinalden alıntı: TETOVO

ciddi ciddi 15 temmuzu tiyatro zannedenler kaldı mı ?
    nesilleri 17 temmuz da tükenmemiş miydi?
    sürekli opera tiyatro seyretmekten her şeyi oyun zannediyorlar
    işine gelmedi mi tek kelime gerici yobaz evet gericiyiz geriden birilerinin deh demesi lazım yoksa olduğunuz yerde sayarsınız.

Neden Aqp, CHP'nin darbe araştırılsın önerisine oyla hayır dedi?

https://onedio.com/haber/chp-lilerin-darbecileri-dinleyelim-onerisi-akp-oylariyla-reddedildi-740956

Bana bunu açıklayın, tiyatro değil diyeceğim.

Neden bütün aqp'liler fetöyle Türkçe Olimpiyatları yaptı? Neden hala bunu paraları etrafta?

zaten mahkemeler devam ediyor sürekli yeni olaylar gün yüzüne çıkıyor dediğin önerge hakkında bilgim yok ancak onedio nun nasıl bir haber portalı olduğunu biliyorum çok fazla asparagas haberi ortaya çıktı.
    ayrıca cehepe nin genel başkanı yeni kapı mitinginede katıldı ve aynı genel başkan şu an feto cu olup hapiste olanları da savunuyor bu nasıl iş

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.