Şimdi Ara

Meral Akşener Yeni Parti 25 Ekim Ankara Nazım Hikmet Kültür Merkezi Saat 10:30 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
20.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Periah

Mgk'da ordudan fetöcülerin atılmasını bilfiil engelleyen imzalar şu anki cumhurbaşkanına aittir. Size aittir. Bu kadın veya Ecevit'e karşı bu şekilde açık bir kanıtın var mı yoksa en iyi yaptığınız işi yani laf kalabalığı ile çamur atmaya devam edecek misiniz ?

Bu kadın defalarca fetöyle hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. Herkesin fetöcü diye hapse tıkıldığı bir dönemde bile akp yargısı bu kadına dokunamadı sen neden hala iftira atıyorsun ?

https://galeri13.uludagsozluk.com/723/ahirette-ilk-ecevit-e-sefaatci-olacagim_1190104.jpg

buyur canım....hatta açıklığın dibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Ekim 2017; 14:18:12 >

• Meral HAN'ım :D
  • Nazım hikmet kültür merkezi ile muhafazakar,fetö falan.

Kafam karışık sağ gösterip sol mu vuruyorlar,solamı sığındı Akşener, demokrasi herkes e birgün gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Videoda orduda senin grubundan 300 kisiyi katledenleri mgkdaki islak imzasi ile orduda tutan Cumhurbaskani gibi bir imza mi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

CHP liler herhalde komple bu kadına oy verecekler. Sabah akşam forum köşelerinde, twitter da 7*24 destek mesajları atıyorlar.

Katılıyorum
    Sözcü dahil bütün sola yakın medya kurumlarıda dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klik -- 25 Ekim 2017; 20:13:25 >
  • Ben de tüm samimiyetim ile söyleyeyim dostum , o günü dün gibi hatırlıyorum ...
    Bana göre oradaki çuvalı başına geçirten asker HAİNDİR ...Ben olsam ölürdüm de o çuvalı başıma geçirtmezdim ...Bak dostum Devletin İmajı - korkusuz güçlü vs- kaybına yol açacak emirler uygulanmaz ...Burada suçlu olan AKP değildir neden farzet ki AKP hain kardeşim sen devlet terbiyesi aklı ile yetişti isen Devlet Onuru için çalışırsın ...

burada partinin adı cismi vs önemli değil...kusura bakmasın kimse ama o esnada oradaki asker ÖLÜM korkusuna mağlup olmuştur...

Ölselerdi , HALİSDEMİR komutanım gibi kahraman olacaklardı şu anda tam tersi TSK yı pasifize duruma soktular....YAzık bu hafa TSK nın hatasıdır bana kimse AKP hatası demesin ben olsaydım o emri sallamaz ÖLÜR ÖLDÜRÜRDÜM... Bu devletinde başı boş olmadığını DELİKANLILAR topluluğuna sahip bireylerden GÖZÜKARA olduğunu göstermiş olurdum ...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.