Şimdi Ara

Mentollü Çay Arıyorum ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bir kafede nane limon ve mentol karışımlı bir çay içtim ama nerde aradıysam aynı üründen bulamadım benzerini bile bulamadım. Boğazı inanılmaz rahatlatıyor nefes almaya başladım resmen.

İçtiğim böyle bişeydi

Nerde bulabilirim nerde satılıyo bu tür ürünler. hazır çay formunda olursa ya da demleme formunda olursa daha güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa_unsal2005 -- 1 Nisan 2015; 17:48:17 >

• Bilgisi olan yok mu ?
  • Hocam hangi kafede içtin? Nirvana, Medcezir, Romano? Eğer söylersen belki bulabiliriz.
  • Merak ettim,içtiğin yere sor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeTavus

Hocam hangi kafede içtin? Nirvana, Medcezir, Romano? Eğer söylersen belki bulabiliriz.

Karabükte Kares adında bir alışveriş merkezinde idi. Pek tanınmış bir yer olduğunu sanmıyorum. 1 hafta içinde tekrar gideceğim sırrı açığa çıkaracağım inşAllah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

quote:

Orijinalden alıntı: eeTavus

Hocam hangi kafede içtin? Nirvana, Medcezir, Romano? Eğer söylersen belki bulabiliriz.

Karabükte Kares adında bir alışveriş merkezinde idi. Pek tanınmış bir yer olduğunu sanmıyorum. 1 hafta içinde tekrar gideceğim sırrı açığa çıkaracağım inşAllah.

Hocam siz Kırşehir'de mi yaşıyorsunuz?
  • Evet Kırşehirdeyim. Karabüke sınavlar için gidiyorum. Arkadaşlarla Karabükte takılırken rastgele bir çay içtik hoşumuza gitti arada kaynadı adama sormadık nasıl olsa bulurum bu çayı dedim Ama sonuç yok Neyse gittiğimde öğreneceğim. Burda da paylaşırım inşAllah.
  • quote:

Evet Kırşehirdeyim. Karabüke sınavlar için gidiyorum. Arkadaşlarla Karabükte takılırken rastgele bir çay içtik hoşumuza gitti arada kaynadı adama sormadık nasıl olsa bulurum bu çayı dedim Ama sonuç yok Neyse gittiğimde öğreneceğim. Burda da paylaşırım inşAllah.

Hocam nasip olursa bir gün Kırşehir'de görüşelim.
  • Olur Büt bitiminde ayarlarız görüşürüz inşAllah.
  • quote:

Olur Büt bitiminde ayarlarız görüşürüz inşAllah.

Umarım hocam.
  • çay noldu ağalar ? neymiş adı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harnold

çay noldu ağalar ? neymiş adı ?

Öğrendim hocam Kristal nane limon çayı diye geçiyor. Marketlerde bulunuyormuş marka olarak da KOZA markasının böyle bi çayı varmış burdaki marketlerde bulamadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harnold

çay noldu ağalar ? neymiş adı ?

Öğrendim hocam Kristal nane limon çayı diye geçiyor. Marketlerde bulunuyormuş marka olarak da KOZA markasının böyle bi çayı varmış burdaki marketlerde bulamadım.

teşekkürler hocam
    malum kıs geldi... tedbır almak lazım
  • Bende o tarz çaylardan içtim gayet hoşlar ama içerikleri oldukça kabarık, doğal değil kimyasal bolca var. Zararlı olabilecekleri düşüncesindeyim. Kışa hazırlık olsun diye zehir içmeyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala merak edenler için Tam cevabı yazayım: ürün bu
    https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=koza+nane+limon&sra=hpa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.