Şimdi Ara

Memleketin güzide trafik magandaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://mobile.twitter.com/ankara_cevirme/status/840315724702838784

O araçtan 4 kişi inse o açtığı kapıyı yuttururlar mıydı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu memleketten bıktık artık. O kadar yozlasmıs insanlar türedi ki. Her sokağa cıkısta bir ton dayaklık insan var. Hangi birini adam edesin. Yanlıs oldukları halde üste cıkmaya calısanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden ben kaynak yapanlara hiç bir şekilde yol vermezdim haberlerde sınırsız dayak yeme veya yaralanma haberleri görünce Allahtan bulun diyip yol veriyorum manyağın birine denk gelip dayak yiyebilir veya yaralanıp yıllarca unutamamaktansa yol verip kurtulmak daha iyi

Sürücüye geçmiş olsun şikayetçi olsa bile ülkemizde biri ölmeden herhangi ceza yaptırımı olmuyor içine atıp hayatına devam edecek mecburen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 11 Mart 2017; 1:24:51 >
  • Bu yine iyi, eşim yanımdayken uyarı amaçlı kısacık bir korna çalmama rağmen silah çekip inen olmuştu. Gerçi 2 saat içinde adres telefon ve aracın kime kayıtlı olduğuna kadar bilgilerine ulaşmıştım ama neyse

• Hadi bu magandaların ne mal olduğu belli de, arkadaş zaten önündeki trafik kilit, dakikada 10 metre anca ilerleyebiliyorsun, boşluk bırak da bari yan yola girecek adamlar geçsin gitsin.

Aynı kafasızlar İstanbul trafiğinde de bolca mevcut, adamın önündeki yol tamamen kilit olmasına rağmen inatla boşluk bırakmayıp yolu tıkıyor, selektör sinyal el kol hareketi hiçbir anlam ifade etmiyor. Sanki yerine çökecez adamın.
  • İş adresini babasının mailine kadar deşife etmişler ne olursa olsun cezasız kalmaz artık, garibim arabadan dahi inememiş..

• Benim basima gelse arabadan iner miyim diye dusundum izlerken... Inemek gerekiyor ama kendimi nasil tutarim bilmiyorum.

Biktim bende ankaranin magandasindan, okuzunden. Her trafige ciktigimda karsima cikiyorlar. 1 haftadir isim sebebiyle izmire geldim. Alismisim ankara trafigine. Burada medeniyet gordum. Inanilmaz bir olay ya yesil yanmis dalmisim arkamdaki arac kornaya bile basmadi. Hemen ozur diledim arkamdakinden. Adam bana rica ederim onemli degil dedi. Garibime gitti. Birde yayalar karsiya gececiyorlar, yesil yanmis sakin sakin hala bekliyorlar. Ankarada ezerler yeminle, mecaz degil...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.