Şimdi Ara

MELE F10 PRO AİR MOUSE ÖZELLİKLİ AKILLI KUMANDA İNCELEMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar paranın alabileceği en iyi air mouse özellikli kumanda olan MELE F10 PRO modelinin detaylı incelemesini yaptım bu incelemde elimden geldiğince ürünün iyi ve kötü yönlerine değindim. Bu yada bu tarz ürünleri almak isteyenler için bir fikir olabileceğini düşünüyorum herkese iyi seyirler 🙂

• incelemeniz icin tesekkurler turkiye pazarında satılan everest kb-05 klavye ve kumanda çok şahane 70 lira vatanda almıstım tv,sounbar,bilgisayar inanilmaz (kısayol atamaları iyi) performans ya 3 ayda bir şarjz alıyor hem windows hemde androidde guzel calışmakta ozellikle kodide iptv performansı çok iyi. .( şu andaki fiyatı 80 lira)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edessa2017 E kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Everestin bu mousesini almayı düşünüyorum aklımda bikaç soru var acaba cepten konuşsak size sorularımı sprsam olur mu? 5413946544 yada numaranızı yazın ben arayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaceM

Hocam bende Everestin bu mousesini almayı düşünüyorum aklımda bikaç soru var acaba cepten konuşsak size sorularımı sprsam olur mu? 5413946544 yada numaranızı yazın ben arayım
    uzun süre once andorid cihazla birlikte sattım.. inan hiç hatırlamıyorum... ama o zaman için işimi görmüştü..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.