Şimdi Ara

Melbourne'dan birkaç fotoğraf (Yeni fotoğraflar yükledim - 13/1/22) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnternette tanışmıştık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt

Açıkçası ben uçak biletimi aldığım zaman Amerikan Doları 3.40 TL idi.

• brsaicnaztrkou B kullanıcısına yanıt
    Hangi site kanal ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

2017de gittin simdi yaziyorsun yani

• Kassady kullanıcısına yanıt

Interpals.

• gold5555 G kullanıcısına yanıt

Evet, doğru.

Masallah hovam ben de senelerdir ordaym ama tavlayamadm birini :( nasil yanasmali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 13 Ocak 2022; 17:31:34 >
  • Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

Mesajımı okursan Türkiye’de doğal güzellik yok demedim… dünya çapında kapışacak yeri az var dedim.

bunu da kötü bir dille söylemedim, gayet normal bir şey olarak söyledim… zaten doğal güzelliğe sahip olmak bir marifet değil, önceki mesaja bunu eklemeyi unutmuşum. Doğal güzelliği sen oluşturmuyorsun sonuçta. Zamanında o ülkenin atası gelip almış, şimdi de bize kalmış toprak olarak.

alttaki video gayet güzel, ancak color gradingin dibine vurulmuş :) bir de karşılaştırmayı şöyle yapayım, mesela bir İstanbul’da doğal güzellik görmek için şehirden en az 1-2 saat uzaklaşmanız gerekiyor. Ama mesela bir Londra’da her zaman yakınınızda bir park, bahçe bulabilirsiniz. Bunun yanında Türkiye’de 1-2 şehir hariç yapılanmalar iğrenç ötesi. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirler karman çorman, her yer saçma sapan apartman.

bütün Avrupa’yı gezip İsviçre’yi aynı bulup, Norveç’i beğenmediysen asıl sen taraflısın bence. İsviçre’de ki dağlar, kanyonlar başka hiçbir yerde yok. Doğal güzellik dediğin zaten ne bekliyorsun, dağ, tepe, ova vs vs. Bunlar Türkiye’de de birbirini tekrar ediyor 

yine altta batı hayranı yazan olmuş, ne alakası var kardeşim? Güzel olana güzel demek ne zamandan beri hayranlık oluyor?

• Kassady kullanıcısına yanıt

Ben Interpals'e kız arkadaş bulmak için üye olmamıştım açıkçası. Avustralya hakkında bilgi sahibi olmak için bir Avustralyalı ile yazışmaktan daha iyisi ne olabilir diye üye olmuştum. Her şey kendiliğinden gelişti bir süre sonra.

Senin İngilizcen nasıl?

Advance diyebilrm

Asiri sicak olmasi ve yakin zamanda su sikintisi artacagi icin listeden cikartmistim zamaninda. Deve olayi ne oldu hocam vurdular mi vahsi develeri?

• unforgiven1127 kullanıcısına yanıt

Sıcak ve Melbourne? Güldürdün beni. Melbourne'da 9 ay kış, 1 ay sonbahar ve 2 ay yaz var desem yanlış olmaz. Evet, develeri vuruyorlar.

• Abi bizim ülke doğa güzellik olarak bin basarda.Bizde yaşam kavgası ve ülkeye milyonlarca çöp mülteci falan bunlar olmasa.Ekonomik sıkıntında olmasa var ya miss gibi yaşarsın.Zenginler bu ülkenin tadını çıkarıyor onlara sıkıntı yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kisin -30 lar oluyor mu hocam? Snow storm yilda kac kere vuruyor? Yillik kar yagisi kac cm?

• Türkiye ucuz diye geliyolar hocam doğal güzelliği içinde gelen var tabiki

Türkiyedeki çoğu şehir ve kasaba berbat ötesi yapılaşmaya bakın o binalar ne öyle 3 dünya ülkesinde olduğunu hemen anlıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 14 Ocak 2022; 5:11:47 >

soğuk görmemiş konuşuyor. aldırma  

Kışın 0 dereceyi çok nadir görüyoruz. En soğuk günlerde hava sıcaklığı en az 4-5 derece oluyor.

Baya sogukmus gercekten 🤣

• mrslimshady_reloaded kullanıcısına yanıt
    Hocam beni bir sen anlarsin birde allah. Adam 4 dereceye kis diyor bizim ilkbaharimiz o

aaha aynen

bir kaç gündür -20 lerdeydi

bugün hava 1 derece oldu dışarı çıkıp 1 saat gezdim

ontarioda lockdown var biliyorsun. gidecek bir yer yok sadece dolandım hava almaya. Hava iyi diye  

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.