Şimdi Ara

MEKANİK KLAVYE TAMİRİ YAPILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
5
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 MEKANİK KLAVYE TAMİRİ YAPILIR

Mekanik klavye tamiri yapıyorum. Önceleri hobi olarak başladığım bu işte bayağı tecrübelendim ve yedek parça biriktirdim. Her türlü klavye yapabilecek potansiyelim vardır.

İlgilenen arkadaşlar ister sayfaya, ister ÖM ile ulaşabilirler.

Maliyeti tamamen elimdeki yedek parça belirleyecektir. Eğer elimde yedek parçası var ise ücret 350 tl olur çok lu değişimlerde fiyat değişir (daha az olur)

Kargo ile gönderimlerde masraf alıcıya aittir.

Hızlı iletişim için Whatsapp kullanınız 05070207807 @ramazandeveli

MEKANİK KLAVYE TAMİRİ YAPILIR MEKANİK KLAVYE TAMİRİ YAPILIR 

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Örnekler.
    MEKANİK KLAVYE TAMİRİ YAPILIR MEKANİK KLAVYE TAMİRİ YAPILIR

• hocam merhabalar, bende INCA IKG-441 EMPOUSA mekanik klavye var ledleri yanmıyor yeriniz nerede elden getireyim

• Logitech G Pro klavyemi yeniden hayata kavuşturdu. Eline Sağlık Ramazan Hocam

• Rog scope nx wireless klavye iki kere garantiye gitti çözülmedi tuşlarda çift basma sorunu var tamir olurmu olursa kaça olur
  • zulkarneyin Z kullanıcısına yanıt
    Kaç tuş çift basıyor?
  • ramazandeveli kullanıcısına yanıt
    Çook tuş çift basıyor en az 15 diyelim
  • zulkarneyin Z kullanıcısına yanıt

15 Tuş değişimi resmen sıfır parasına denk gelir :)

Yedek parçası elimde olsaydı yine iyi kötü bir şeyler yapardık ama dışardan alınınca sizi üzecek rakam çıkar. Üzgünüm yardımcı olamayacağım. Hurdaya çıkarırsanız hurdasını alabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.