Şimdi Ara

MEİZU TÜRKİYE YOLUNDA (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.034
Cevap
38
Favori
40.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir adet xaomi mi 4 bir adet te meizu getirmeyi dusunuyirdum ama alack niyetindekiler varsa ikiside meizu olabilir... O an fiyat verecek ve ben o an al diyecegim ondan dolayi simdiden bilmem lazim kimler kesin alıcı Neyse burasi satis yeri degil,ben ilani actim

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=100510889&p=1#100510889

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zahter1 -- 15 Aralık 2014; 10:20:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: natureltiqqy

quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Senin Cat.6 Snapdragon 805'li G3'ün S801'li G3'den her konuda çok daha sağlam olduğunu, G3 sorunlarından eser olmadığını yazdığını hatırlıyorum hocam. Ne oldu da global G3'e döndün, merak ettim?

hocam snapdragon 805 kullanan sadece 4 cihaz var bildiğim kadarıyla ve bunlar arasında lg g3ün herhangi bir versiyonu yok. samsung note 4 ve note edge, nexus 6 ve motorola droid turbo. saygılar.https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/devices/all?processor=805

Kore G3 prime var.
    http://www.gsmarena.com/lg_g3_cat_6_aka_g3_prime_appears_in_korean_online_mall-news-9004.php

Edit: koppa arkadaşımız yazmış. Yukarıdaki link kaynak olsun o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 15 Aralık 2014; 19:31:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: edacsac

Senin Cat.6 Snapdragon 805'li G3'ün S801'li G3'den her konuda çok daha sağlam olduğunu, G3 sorunlarından eser olmadığını yazdığını hatırlıyorum hocam. Ne oldu da global G3'e döndün, merak ettim?

hocam snapdragon 805 kullanan sadece 4 cihaz var bildiğim kadarıyla ve bunlar arasında lg g3ün herhangi bir versiyonu yok. samsung note 4 ve note edge, nexus 6 ve motorola droid turbo. saygılar.https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/devices/all?processor=805

Kore G3 prime var.
    http://www.gsmarena.com/lg_g3_cat_6_aka_g3_prime_appears_in_korean_online_mall-news-9004.php

Edit: koppa arkadaşımız yazmış. Yukarıdaki link kaynak olsun o zaman.

• Son durum nedir?

• hiçbirşey hoçam ay sonu masalları yine başladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megamen98 -- 15 Aralık 2014; 22:58:22 >
  • Yinemi golü yedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

Yinemi golü yedik.

Daha yeni başladık hocam durun

• Vestel bahane gibi geldi bana, ama onları da vergi konusundaki girişimleri için kınıyorum.

G3'ün fiyatı da güzel seviyelere inmiş. Daha da inerse hiçbir fiyat avantajı kalmaz.
  • Bir ay önce 1100TL fena değildi bu satten sonra o para verilir mi? Düşündürücü.
  • Beyler şimdi çinden alıcam bu cihazı uunicom ve mobile diye iki sürüm var hangisini almam gerekir biri wcdma bir tscdma ggaliba bilen varsa bir yardımcı olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: megamen98

Beyler şimdi çinden alıcam bu cihazı uunicom ve mobile diye iki sürüm var hangisini almam gerekir biri wcdma bir tscdma ggaliba bilen varsa bir yardımcı olur mu

Türkiye'deki 3g ağı için wcdma sürümü hocam
  • megamen98 kullanıcısına yanıt
    unicom alacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: salagil

unicom alacaksınız.

Eyvallah hocam

• quote:

quote:

Beyler şimdi çinden alıcam bu cihazı uunicom ve mobile diye iki sürüm var hangisini almam gerekir biri wcdma bir tscdma ggaliba bilen varsa bir yardımcı olur mu

Türkiye'deki 3g ağı için wcdma sürümü hocam

EYVALLAH
  • Unicom versiyon wcdma mi... Hangisi tr de 3g si çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: Zahter1

Unicom versiyon wcdma mi... Hangisi tr de 3g si çalışır

China unicom wcdma tr uymlu olan

Alttakiler uzak durulacak olanlar
    China mobile td olan
    China telecom cmda

• quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

quote:

Orijinalden alıntı: Zahter1

Unicom versiyon wcdma mi... Hangisi tr de 3g si çalışır

China unicom wcdma tr uymlu olan

Alttakiler uzak durulacak olanlar
    China mobile td olan
    China telecom cmda

Tüm Çin telefonlari için geçerli herhalde, teşekkürler

• Gözünüz aydın beyler ünlü bir teknoloji sitesinde haberi yapıldı lansman için bu hafta tarih verilecek bbüyük ihtimalle bir iki hafta içinde satışa sunuluyor

• quote:

Gözünüz aydın beyler ünlü bir teknoloji sitesinde haberi yapıldı lansman için bu hafta tarih verilecek bbüyük ihtimalle bir iki hafta içinde satışa sunuluyor

Teknoloji oku da ki meizu mx4pro haberinden mi bahsediyorsunuz? O ise dünya için lansman. Bize daha mx4ün kendi gelmemişken prosu hayalden öteye gidemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

quote:

Gözünüz aydın beyler ünlü bir teknoloji sitesinde haberi yapıldı lansman için bu hafta tarih verilecek bbüyük ihtimalle bir iki hafta içinde satışa sunuluyor

Teknoloji oku da ki meizu mx4pro haberinden mi bahsediyorsunuz? O ise dünya için lansman. Bize daha mx4ün kendi gelmemişken prosu hayalden öteye gidemez.

Hayırhhocam onunla ilgili bilgim var süper karınca sitesinde var haber direk meizu lansman yapıyo

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.