Şimdi Ara

MEİZU TÜRKİYE YOLUNDA (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.035
Cevap
38
Favori
40.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Telefon ne zaman geliyor

telefon gelmeden ,fiyat artış hazırlıkları nabız yoklamaları yapılıyor yine
  • natureltiqqy kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geldi ülkemizde vergiler elbette fazla ama vergiler bahane edilerek satıcılar fiyatları çok şişiriyor.Elektronik ürünlerde dünyadaki tüm ülkelerdeki vergisiz fiyatları ele alırsak Türkiye yine ilk 3 ü kimseye bırakmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu güncel. Ayrıca bugün tanıtılan model çok iyi ve sadece 160$. Bu modelde Avrupa'ya geleceği söyleniyor.
  • General. kullanıcısına yanıt
    Meizu m1 note modelinden bahsediyorsunuz devil mi hocam? Ever gerçekten süper bir telefon ve fiyatı bedava. Bu telefonu Türkiye'ye resmi olarak 600-700 tl gibi bir fiyata getirseler yok satar. Donanım olarak süper bir telefon. Sonuçta Meizu'da iyi bir marka kesin ortaya çok güzel bir telefon çıkarmışlardır.
    Telefonum olmasına rağmen dediğim fiyat aralığında getirirseler düşünmeden alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Evet M1 Note'dan bahsediyorum Avrupa'ya ocakta geleceği söyleniyor. 600-650tl olacak gibi. Bence süper cihaz süper fiyat.

• Evet hocam gerçekten süper bir cihaz. O fiyata bile tam bir f/p ürünü. Orijinal fiyatı ise tam bir kelepir. Bizde de Vestel rekabet edemediği için yasak koydursun, vergileri artırmaya çalışsın. Duyan da işlemciyi, grafik işlemciyi ekranı Vestel'in ürettiğini sanacak. Onlara da vergi artırımına gitsinler o zaman. Ucuz teknolojiyi buraya getirmeyi kolaylaştırıp gençlerin onlarla haşır neşir olmasını sağlayacağımıza onları kısıtlandırıyoruz.
    Günlük çıkarlar adına herşeyi baltalamaya çalışıyoruz. Yazık.
  • hayırlı olsun Telefonun fiyatını yine artırmışlar belli oldu ben kaçar artık
  • anti damping vergisi telefon laptop ve tabletlere geliyormuş, 2ay içinde fiyatlar artacak, yaşasın vestel
  • despec42 D kullanıcısına yanıt
    Bir gelişme var mı acaba?

• Konu güncel.

• Tek gelişme bizim gelişme var mı diye sormamız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zahter1

Tek gelişme bizim gelişme var mı diye sormamız...

• Bence Meizu m1 note bayağı bir iştah kabarttı, kâr payı yüksek bir ürün. MX4 yerine onu getirmek çok daha mantıklı.

Ama biz tüketiciler için kötü olur çünkü 160 dolarlık telefon olur 700-800 lira buraya gelince...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MEIZU m1 note 16 gb lık modeli ön sipariş açmış Pandawill ama 160$ değil 274$

http://www.pandawill.com/meizu-m1-note-64bit-octa-core-55-inch-gorilla-glass-fhd-screen-2gb-16gb-3140mah-white-p96715.html
  • Pahalıya satıyorlar.Çin fiyatı 160 dolar olarak açıklandı.
  • Maalesef bu telefonda (m1 note) WCDMA yokmuş yani türkiye şebekelerine uyumlu değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoKToR_TiLKi -- 26 Aralık 2014; 23:51:06 >
  • DoKToR_TiLKi D kullanıcısına yanıt
    Avrupa Pazarına sürüleceği söyleniyor doğru çıkarsa WCDMA Sürümü üretilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoKToR_TiLKi

Maalesef bu telefonda (m1 note) WCDMA yokmuş yani türkiye şebekelerine uyumlu değil

nerede yazıyor bulamadım telefon yeni incelemesi bile yok ,, ama mx4 den hiçbir farkı yok gibi duruyor,,fiyat süper birde bunun işlemcisine imei repair işlermi arkadaşlar acil fikir verin çinden gelecek telefon karar veremedim
  • DoKToR_TiLKi D kullanıcısına yanıt
    Hocam nerede okudunuz bilmiyorum ama meizu'nun resmi sitesinde WCDMA var gözüküyor.
    Network Type: FDD-LTE / WCDMA / GSM

Link de şu:http://www.meizu.com/en/products/m1note/spec.html
  • Gizmochina'da okumuştum yorumlarda biri yazmış editör onaylamış. Daha sonra yeni bir model ile WCDMA gelebilir demiş ona dayanarak söyledim. Eğer WCDMA varsa bende almayı düşünürüm.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.