Şimdi Ara

★ Meizu MX5 - ANA KONU/KULLANICILAR KULÜBÜ★ (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.776
Cevap
39
Favori
87.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekranı kırıp yaptırmış olan türkiyedeki ilk insanlardan olma özelliğimle yardımcı oluyum. öncelikle dış ekranınd kırıldıysa o baya bi ucuz aliexpressde falamda 10dolar civarı diye hatırlıyorum. ama benim gibi iç led ekranın kırdıysanle dgye ben gönderdim hiç o dolandırıcılarla uğraşma derim 600 tl fiyat çektiler.bide 1 aydan önce gelmez.garantisinden vaz gecip ben konyada biyer buldum oraya yaptırdım 2 gune geldi elime telefon takmasıyla 360 tl verdim sahibindende birinin daha elinde var oda 450 çekti.aliexpress mantıklı 85 dolara var beklerim diyosan ordan al taktır derim. dgyle falan hic uğrasma sorcagınız bişey olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B4Tu27 -- 12 Şubat 2016; 13:55:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B4Tu27 B kullanıcısına yanıt
    özelden yazdım hocam
  • Yalnız_Akıncı kullanıcısına yanıt
    5.1.2 kullanıyorum

• Ryher R kullanıcısına yanıt
    Ekranda hava durumu widget i yoktur. Birde konum bilgilendirme açık değildir. Değil mi?

• beytom B kullanıcısına yanıt
    Widget var konum kapalı. Yalnız ogün bir Bluetooth programıyla uğraştım dahaçok yinede ekran açık kalıyor ve webbrowser kullandım.

• Arkadaşlar aliexpressde saticilar bu telefon çin sürümü demiş globalden donanim olarak bi farki varmidir yada oneriniz nedir cin surumu olmasi bi sorunmudur. Siparis vermeyi dusunuyorum da. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

• volkancapkin V kullanıcısına yanıt
    Hocam çinden alınan telefonlarda hep sorun çıkıyor. Ben hiç tavsiye etmem. Üç beş kuruş fazla verin kafanız rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkancapkin

Arkadaşlar aliexpressde saticilar bu telefon çin sürümü demiş globalden donanim olarak bi farki varmidir yada oneriniz nedir cin surumu olmasi bi sorunmudur. Siparis vermeyi dusunuyorum da. Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Hiçbir fark yok basit bi işlemle international'e çevriliyor yazılımlar.Sadece yazılım farklı yani

• Hocam birçoğumuz Dg garantili ürün aldık bence siz de öyle yapın garantili ürün olsun kafanız rahat olsun

• Yorumlariniz icin cok tesekkur ederim.
    Dg 1400 tl fiyat vermis ben bu urunu 910 tlye siparis verebiliyorum. Sirf garanti ugruna benim fikrim değmez
    Daha once samsung servis calisani olarak soyluyorum bunu.

• Çinden aldığım mx5 telefonuma imei değişimi yapmak istiyorum ancak internetten anlatıldığı haliyle engeneering modda açınca CDS İnformation kısmı gözükmüyor. Daha önce yapan yada deneyen birisi varsa yardımcı olabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytom

Chamelephon programı ile 2 imei de değişebiliyor

paylaşan arkadaşa teşekkür ederim
  • 5.1.3.0A romu kullanıyorum nasıl G roma geçilir bilemedim ingilizce olması dışında sıkıntı yok .

Genel olarak baktığımızda twitter bildirimleri gelmiyor sanki sizin romda bildirimler nasıl ayarları kontrol ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1yolcu

quote:

Orijinalden alıntı: beytom

Chamelephon programı ile 2 imei de değişebiliyor

paylaşan arkadaşa teşekkür ederim

Bu programı bende gördüm ancak root izni istediği için telefonun kendi menüsünden root iznine gerek kalmaksızın halledebilir miyim diye sormuştum. Birde bu tip programlarla yapılan değişimlerde fabrika ayarlarına resetlenince telefonun tekrar ilk imeine döndüğünü okumuştum. Yanlış bilgide olabilir birazda tecrübesizlik var tabi kusura bakmayın
  • 1yolcu 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam G roma geçiş için aşağıdaki linkte anlatınları uygulamanız lazım.

https://meizufans.eu/forum/topic/2599/guide-how-to-install-i-international-firmware-on-your-chinese-mainland-meizu

Twitter bildirimleri için de aşağıdaki linkte yazanları bi uygulayın derim. Bende işe yaramıştı.

http://www.siberyardim.com/2015/12/twitter-bildirim-sorunu-twitter-bildirim-gelmiyor.html

• Arkadaşlar son günlerde telefon uygulaması pili çok harcıyor resimde görüldüğü gibi telefon uykuya geçemiyor. Neden olduğunu bilen var mı acaba

• Telefonu geçen hafta aldım. Hatunda da iphone 6 var. yanyana koyunca bu meizu'nun albenisi çok belli oluyor.
    Hatta telefonu alınca sim kartı kestirmek için küçük bir tamirciye götürdüm. adam aldı telefonu sim kartı kesti, telefona taktı. en son bana geri verirken bir baktı. "anaa bu iphone değilmiş" dedi.
    siz anlayın artık kalite algısını.
    telefonu tercih etmemin asıl sebeplerinden biri de tek tuş olması ve flymeos'te bu tek tuş ile rahat kullanım.

bu arada meizu yeni telefonlarında Ubuntu işletim sistemi de kullanıcak. adamlar deli gibi çalışıyor. zirveye çıkmalarına az kaldı.
    bizim mx5'lere de yüklemenin bir yolunu bulmalıyız ubuntunun. yüklenebilir mi acaba?

https://twitter.com/MEIZU/status/698886490802229249

• Dün yazmıştım ama yeterli bir cevap alamdım imei değişimi için kısıtlı bir sürem kaldı. Android 5.1 flyme 5.1.3.0 A sürümü kullanıyorum ve engineer modda cds information çıkmıyor. Burda önerilen Chamelephon uygulaması root istiyor ve ben OTA güncellemeleri almak için root yapmak istemiyorum. Birinci sorum imei için rootsoz bir çözüm var mıdır? İkincisi eğer bu mümkün değilse root yaptıktan sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden root yetkisini kaldırıp OTA güncellemelerini almaya devam etmenin bir yolu var mıdır? Lütfen bilen birisi yardımcı olabilir mi ?
  • beyler lumia 930 vardı 2 yıllık, pert oldu. simdi yeni telefon alıcam mx5 vs zenfone2 arasında kaldım. ne yapim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Electric Blue

quote:

Orijinalden alıntı: osman5866

Dün yazmıştım ama yeterli bir cevap alamdım imei değişimi için kısıtlı bir sürem kaldı. Android 5.1 flyme 5.1.3.0 A sürümü kullanıyorum ve engineer modda cds information çıkmıyor. Burda önerilen Chamelephon uygulaması root istiyor ve ben OTA güncellemeleri almak için root yapmak istemiyorum. Birinci sorum imei için rootsoz bir çözüm var mıdır? İkincisi eğer bu mümkün değilse root yaptıktan sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden root yetkisini kaldırıp OTA güncellemelerini almaya devam etmenin bir yolu var mıdır? Lütfen bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

İmei için rootsuz çözüm var.
    *#*#3646633#*#*
    Kodunu girip telefonun kendi engineer moduna giriş yapabilirsiniz. Başka ek yazılımlarla uğraşmanıza gerek yok.

Üstadım cevap için teşekkür ederim ama o koddan girince bende engineering modda cst inf.. radio inf.. kısmı çıkmıyor. Sanırım buda yeni sürümle alakalı menüden kaldırmışlar. Bende öyle hallederim diye bu güne kadar pek umursamamıştım zaten

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.