Şimdi Ara

Meizu Mx4 Ana Konu - İnceleme ve Yardımlaşma (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.928
Cevap
80
Favori
389.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oncelik 4G sec kapat ac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VODOFONE HEDİYE PAKET SORUNUNU ÇÖZDÜM

Buradan bir arkadaşın müşteri hizmetlerini arayıp cep merkezlerine giderek çözebilirsiniz cevabı aldığını okuyunca bu gün şubelerden birine gittim.
    Pek bi bilgileri yok açıkçası telefonu görünce bile afalladılar bi "mevzu(meizu) neymiş yaa" diyen oldu
    Baktılar çözemiyorlar arıza kaydı gibi bir kayıt bıraktılar merkeze. 2 saat sonra da 4GB hediye internetin hattıma tanımlandığı mesajını aldım.
    Sizde bu şekilde sorunu çözebilirsiniz diye düşünüyorum telefon nadir bi model olduğu için sistemde otomatik tanımlama yapılmamış sanırım.
    Selamlar.
  • o arkadaş benim

problemin çözüldüğüne sewindim. dün ben gidemedim, bugün gidip halledicem. yedirmem gb'larımı.
  • 4 GB hediye İnterneti kimlere veriyorlar. Bende isteyeyim şartları neler. Vodafonda dimi bu

• Herkese veriyorlar, paketine göre bedava internet, 4,5 G ye geçince ilk bir ay kullanmak üzere hediye. ewet vodafone.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat010 -- 3 Nisan 2016; 14:47:31 >
  • Arkadaşlar Türk telekomdan faturasız hatlara hediye internet yokmu birde Türk telekom bugün mesaj attı telefonunuz 4.5 dedteklemiyo diye ne iş

• Arkadaşlar şu telefonun açılır menüsünden seçim yaptığımız 2g 3g ve 4g seçenekleri ile ilgili bir soru soracağım size. Şimdi ben mobil interneti kullanmazken o bölümden "Sadece 2G" yi seçiyorum ve öyle kullanıyorum gün boyu. Konuşmalarımı öyle yapıyorum. Operatör üzerinden internete bağlanmam gerektiğinde ise "4G öncelikli" ye geçiyorum ve datayı açıp öyle kullanıyorum. İnternetle işim bitincede geri 2G'ye çekip datayı kapatıyorum.

Bu şekilde kullanmam ne kadar mantıklı. Siz nasıl kullanıyorsunuz? Yani sürekli 7/24 4G öncelikle de kalsa şarj konusunda bir fark oluyor mu?
  • Ben de aynı şekilde kullanırım. Hep 2G olur tel. Nete gireceğim zaman 3G ye alırım. Batarya daha iyi gider 2G de. 3G de daha çok harcar.
  • Arkadaş bu telefonun 4,5 g si var mı yokmu anlamadım ?

Turkcell e gittim telefonunuz 4,5g ye uyumlu değil dio :(
  • gaybo55 G kullanıcısına yanıt
    4.5 g si var da nadir bilinmeyen bir model olduğu için, ayarları sıkıntı
  • murat010 kullanıcısına yanıt
    Hocam Hediye internet geldi fakat 4G de tutmuyorum telefonu sanki bi anda hepsi biticekmiş gibi bi his geldi içimde aşırı hızlı çünkü
    Keşke söz verdikleri gibi sınırsız yapsalardı 1 ay boyunca
  • İçindeki hislere güven

Hıza güwenip kesintisiz izlemenin keyfine kaptırısan kendini, Çok film seyredip çok şarkı indirirsen bi anda açıkta kalırsın benden söylemesi

• Arkadaşlar 4,5g yi nasıl kullanabilirim ayarları anlatabilecek olan arkadaş var mı ?
  • gaybo55 G kullanıcısına yanıt
    Ayarlar derken yanlış anlattım. Telefonda ayarlık bişe yok fakat operatörler bizim telefonu tanımıyor.Yukarda bi arkadaş yöntem bulmuş işe yarar belki onu denersin.
  • Mrhb Arkadaslar
    MX 4 var Antalyadayim bir türlü 4G yi acamadim.Tam ne yapmam Lazim.Yardimci olursaniz Sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Ayarlar derken yanlış anlattım. Telefonda ayarlık bişe yok fakat operatörler bizim telefonu tanımıyor.Yukarda bi arkadaş yöntem bulmuş işe yarar belki onu denersin.

Ben göremedim o yöntemi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteroldoktor

VODOFONE HEDİYE PAKET SORUNUNU ÇÖZDÜM

Buradan bir arkadaşın müşteri hizmetlerini arayıp cep merkezlerine giderek çözebilirsiniz cevabı aldığını okuyunca bu gün şubelerden birine gittim.
    Pek bi bilgileri yok açıkçası telefonu görünce bile afalladılar bi "mevzu(meizu) neymiş yaa" diyen oldu
    Baktılar çözemiyorlar arıza kaydı gibi bir kayıt bıraktılar merkeze. 2 saat sonra da 4GB hediye internetin hattıma tanımlandığı mesajını aldım.
    Sizde bu şekilde sorunu çözebilirsiniz diye düşünüyorum telefon nadir bi model olduğu için sistemde otomatik tanımlama yapılmamış sanırım.
    Selamlar.

Bu şekilde arkadaş çözmüş

• bende Türkcell kullanıyorum 4.5G uyumlu değil diye 1 gb hediyeyi vermemişti sim kartı değiştirirken. Şuan 4G yazıyor sinyalde ve 3 ay boyunca 3 gb internet hediye verdi katlanan internet diye. Bursa da yaşıyorum heryerde 4G yazmıyor malesef 3G ye dönüyor otomatik.
  • Yine elime 1000 TL para geçti, kendime yeni cihaz alıp MX4'ü babama vermeyi planlıyorum ama almaya değecek cihaz bulamadım
  • meizu mx4 icin
    ayarlar
    mobil aglar
    ag modu
    4g öncelikli

4.5g uyumlu hattınızı alıp bu şekilde deneyin
    turk telekom ve turkcell bu sekılde

vodafone mtk ıslemcılerde sıkıntı cıkarıyor bu hatta ayar bılmıyorum

bu arada hangi sürümdesiniz su meshur guncelleme bi gelemedi sanırım olumlu yorum okumadıgımdan yeni surume gecmemistim
    4.2.8.2i deyim
    4.4.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxcem -- 3 Nisan 2016; 17:07:33 >
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.