Şimdi Ara

Meizu m3e kullananlar varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 600 800 tl arası telefon arayışındaydım ve meizu m3e yi gördüm 750tl olmasına rağmen özellikleri çok iyi ama Türkiyede kullanan veya konusunu açan kimseyi göremedim Türkçe inceleme falanda yok bu forumda illaki kullanan vardır konusunu açmak istedim telefonda herhangi bi sorun varmı özellikleri yazıldığı gibi iyimi bi sorunu yoksa almak istiyorum o yüzden yardımınıza ihtiyacım var birde o fiyatlarda o özelliklerde başka marka telefon varmı bildiğiniz xiaomi'nin o özelliklerde o fiyatlarda telefonu varmı? cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

• +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bahsettiğiniz fiyat aralığında bir telefon araştırması yapıp F/P oranı diğerlerine göre daha yüksek olan Meizu M3e'de karar kıldım. Telefonunun kullanışı fena değil. Donma kasma problemi yok. LCD görüntüsü canlı. Problem teşkil eden bir güncelleme yükleme sorunu olabilir. Telefonlar Çin(Asya)sürümü olarak ithal edilip içerlerine Avrupa Rom'u atılıyor. Telefon kendini Avrupa sürümlü zannettiği için OTA üzerinden güncelleme buluyor ancak yükleme işleminde cihaz aslında Asya(Çin) sürümü olduğundan yükleme gerçekleşmiyor. Bunun için telefonunuzda bir dizi işlem yapmanı gerekiyor. Boş bir vaktimde bu işlemler için yazı yazmayı düşünüyorum yalnız dediğiniz gibi Türkiyedeki forumlarda telefon hakkında pek bir konu yok.

Telefon vaadettiği özellikleri karşılıyor fiyatına göre başarılı buldum. Sizin özellikle sormak istediğiniz bir soru varsa cevaplayabilirim.

@darkasdas

@FRUEHAU

• Ben de U20 modelini düşünüyordum ama band 20 850 mhz frekans Vodafone sorunu olduğunu öğrendim tereddüt ettim.

Alcatel İdol 4 - 799 liraya kadar düşmüş onu alacağım büyük ihtimalle o fiyata bedava o cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taptazesut

Ben de bahsettiğiniz fiyat aralığında bir telefon araştırması yapıp F/P oranı diğerlerine göre daha yüksek olan Meizu M3e'de karar kıldım. Telefonunun kullanışı fena değil. Donma kasma problemi yok. LCD görüntüsü canlı. Problem teşkil eden bir güncelleme yükleme sorunu olabilir. Telefonlar Çin(Asya)sürümü olarak ithal edilip içerlerine Avrupa Rom'u atılıyor. Telefon kendini Avrupa sürümlü zannettiği için OTA üzerinden güncelleme buluyor ancak yükleme işleminde cihaz aslında Asya(Çin) sürümü olduğundan yükleme gerçekleşmiyor. Bunun için telefonunuzda bir dizi işlem yapmanı gerekiyor. Boş bir vaktimde bu işlemler için yazı yazmayı düşünüyorum yalnız dediğiniz gibi Türkiyedeki forumlarda telefon hakkında pek bir konu yok.

Telefon vaadettiği özellikleri karşılıyor fiyatına göre başarılı buldum. Sizin özellikle sormak istediğiniz bir soru varsa cevaplayabilirim.

@darkasdas

@FRUEHAU

Merhaba Meizu m3e için güncelleme sorunundan bahsetmişsinz.Babama bu telefonu aldım. Otamatik olarak güncellemeyi buluyor dosyayı yüklüyor fakat güncellemeyi yapmıyor. Her seferinde de telefon ayarları tamamen siliniyor. Güncellemeyi nasıl yapabileceğimi paylaşır mısınız lütfen

• Merhaba Meizu m3e için güncelleme sorunundan bahsetmişsinz.Babama bu telefonu aldım. Otamatik olarak güncellemeyi buluyor dosyayı yüklüyor fakat güncellemeyi yapmıyor. Her seferinde de telefon ayarları tamamen siliniyor. Güncellemeyi nasıl yapabileceğimi paylaşır mısınız lütfen

• tcivelek61 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, birkaç gün içerisinde sorunun çözüm ile ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Bu konuda tecrübeniz varsa alttaki siteyi kullanarak işlemleri kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz.

Site ve yazılanlar rusça google chrome ile dili ingilizceye çevirebilirsin.
    https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=784202&st=1540#entry64245429
  • quote:

Orijinalden alıntı: taptazesut

Merhaba, birkaç gün içerisinde sorunun çözüm ile ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Bu konuda tecrübeniz varsa alttaki siteyi kullanarak işlemleri kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz.

Site ve yazılanlar rusça google chrome ile dili ingilizceye çevirebilirsin.
    https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=784202&st=1540#entry64245429

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim Ama siteden hiçbirşey anlaşılmıyor Bu root işlmelerine de pek aşina değilim.Bu yüzden açacağınız sayfayı bekleyeceğim. Yeniden teşekkür ederim

• Merhaba Arkadaşlar,
    18.10.17 de bahsi gecen telefon modelinden aldım ve güncelleme ile ilgili sorunu farkedince hemen yetkili servise (EVOBT) gönderdim. Şu an yasal tamir süresi dolmuş durumda ve nasıl bir çözüm bulunacağı konusunda herhangi bir geri dönüş alamadım.Telefonun özellikleri itibarı ile gayet kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple başka model telefon ile değiştireyim mi yoksa güncellenme sorununun çözülmesini mi bekleyeyim karar veremedim. Bu arada tüm internet sitelerinden satışı durdurulmuş vaziyette yanılmıyorsam.Lütfen görüşlerinizi alabilirmiyim.
    Teşekkürler..
  • Merhaba sorunun çözümünü bu gün video olarak paylaştım. Bu problemin sebebi A680Q modeli cin versiyonu, A680H versiyonu global versiyon, ithalatçı firma ucuz olsun diye cin versiyonuna türkçe rom yükleyerek satıyor. Paylaşmış olduğum video adımlarını izleyerek telefonunuzu A680H global versiyona dönüştürebilirsiniz.https://youtu.be/BST7F0a3idg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.