Şimdi Ara

Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
6
Favori
11.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heisenberg_76

cihaz pc ye bağlı olmasın. download sonra cihazi bağla romu atmalı. eğer o şekilde olmassa .downloada bu sefer ses açma basılı tutarak bağla kırmızı yazı çıkınca ses açmayı bırak

hocam şimdi doğru anladıysam ilk etapta rom dosyasına hiç dokunmuyoruz di' mi? sadece bu sp flash ve auth vs. ile yapıyoruz. sonra rom atıyoruz.
     Meizu M3 Mini Ana Konu[GLOBAL ROM GELDİ]

bi de dediğim gibi şu an telefon hiçbir şeye tepki vermiyor. download a basıp pc ye bağladığımda bunu görüyorum.

• Khiron K kullanıcısına yanıt
    en baştaki preloaderi kaldır kardeşim öyle dene
  • aynı hocam :/
    cihazın kapalı olduğuna eminsin değilmi. ekranda büşey olmasa bile genelde arka tarafta açık olabilir. burada yapılacak en güzel hareket. arka kapak açılıp,batarya soketini çıkar,sonra geri tak ve açmaya uğraşmadan flash tooldan romu bas. ama pre loader tıkı işaretli olmayacak
  • işte hocam ekranda hiçbir şey olmayınca emin değilim. dümdüz siyah ekran. nasıl açıcaz ki bunun arkasını?
    baSit alttaki usb girişinin yanındaki vidaları söküp kenardan bi yerden plastik ince bir nesne ile hafiften ekrandan ayırmaya başlarsan tık tık yavaş yavaş bütün tırnaklar atar.hatta tırnağı uzun biri daha iyi ayırır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extrem_06 -- 28 Aralık 2016; 21:40:28 >
    yada açmadan şöyle yapabilirsin. fastboot moda alabilirsen ses kısma ve powere uzun basarak oradan komple kapatabilirsin. komple kapatmayı hatırlayamadım fastboot moddan hemen bi araştırayım haber ederim
  • hocam açtım arka kapağı. pil karşımda nasıl yapacağız şimdi.
  • soketi de buldum. çıkardım. taktım. download. pc ye taktım. aynı.
    videodaki gibi batarya soketini sök biraz bekle tekrar tak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extrem_06 -- 28 Aralık 2016; 22:0:10 >
  • soketi söküyorum hocam onda sıkıntı yok. ama aynı hatayı alıyorum.
    valla kardeşim gerisi ne olur bilemiyorum.kesinlikle ben attım bu romu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neyse hocam. olmadı sürekli aynı hatayı aldım. yarın bakalım yapabilecek bi' telefoncu bulabilirsem ona vericem.
  • sp flash tool ile telefona rom atmak için kullanmanızı önermem.brick olan cihazlar için kullanın sadece.Global rom recovery den atın olmuyorsa root layıp flashfire ile atın.
  • hocam zaten flashfire ile yaparken böyle oldu :/
    m2 , m3 , m3s uç cihazı kullandım hep flashfire ile rom atıyorum.sadece m3 e m3s romu atığım için brick oldu onun harici bir sorunla karşılaşmadım.flyme 6 yükledim flashfire ile gene sorunsuz.recovery her romu yüklemior.

geçmiş olsun umarım çözülür sorununuz.son çare sp flash tool zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhcycle -- 29 Aralık 2016; 18:26:23 >
  • Flyme 6 beta denemek isteyenlerhttp://flyme.cn/firmware.html#3

Tr dil yoktur .Kurulumdan sonra morelocale ile %90 tr yaparsınız
  • telefonda Flyme 5.1.12.0G bu sürüm vardı Flyme 5.1.5.1G bu eski sürüme döndüm direk suan kamera e posta güvenlik uygulamaları acılmıyor m3s modeli bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • benim tel ölmüş en azın türkiyede yapabilen birini bulamadım. son çare çine yollayacağım
    Verdiğiniz yöntem unbirck işlemidir.Rom yükleme değildir , meizu fan sayfasında da bu konu hakkında çalışma yapılmış daha sonrada xda forum da konu açılmıştır. İşlemide yanlış yapıyorsun dostum.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.