Şimdi Ara

Meizu ep52 mi xiaomi redmi airdots mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    200 tl ye kadar Kablosuz kulaklık arıyorum ve bu fiyat aralığında sürekli bu iki kulaklık karışma çıkmakta, meizu ep52 ve Redmi eardots. İkisinin kulvarları farklı fakat amacım bu fiyata ses ve dayanıklılık olarak iyisini tercih etmek. Meizu ile ilgili boyundan kablolu olduğu için çok bozulma yorumuna denk geldim fakat ses kalitesi olarakta daha iyi gibi görünüyor. İkisini de kullanan veya tavsiyesi olan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Meizu ep52 ' nin ses kalitesi epey güzel. Benim ki bozulmadı fakat arkadaşın aldığı bozuldu.

Benimkini de bizim köpek yedi. Bana da kulaklık lazım, bozulma riskine girmeyeceğim, Redmi airdots almayı düşünüyorum.
  • Meizu ep51 kullanıyorum tam 3 sene oldu ve kulaklık artık benim için hayatımın olmazsa olmazı oldu.Bende biraz yüksek ses bağımlılığı var o yüzden çok seviyorum çünkü ciddi anlamda bangır bangır ses veriyor.EP52 hakkında okurken performanslarının yakın olduğunu okumuştum.Bir arkadaşımdan redmiyi de denedim meizu kadar yüksek ses vermiyor, ses kalitesi güzel yakınlar birbirine.Ben kendime redmi almazdım (ses yüksekliğinden dolayı) ama öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.