Şimdi Ara

Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
17
Favori
45.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Hocam cihazdan genel anlamda memnun musunuz yasadiginiz bir problem var mi uzun sureli kullaniminizda

Alıntıları Göster
    Hocam ufak tefek yazılımsal problemler haricinde hiçbir sorunum yok cihazla. Çok memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Elimdeki cihazın GPS i doğru düzgün çalışmıyor, yeni cihaz almamdaki temel sebep bu.

Meizu 16th yi inceliyor olma sebebim de aşikar, marka takıntım yok

Şimdi mevzu şu. Bu telefonda Offline here maps, sygic, yandex gibi uygulamaları deneyimleyen var mı, bu uygulamalar genel olarak akıcı, güzel çalışıyor mu?

Konum bulamama, donma gibi problemler var mı navigasyon programlarında? Özellikle Offline here, sygic programlarında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustaac M kullanıcısına yanıt
    Ekranında gorillaglas yok , ekran kayganlığı sizce Nasıl ?gsmarenada ekran pürüzlü gibi bir yorum gördüm....

• barbaros007 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ne acayip bir yorummuş o. Ekranda Gorilla glass yok ama çizilmez cam olduğu kesin. Webtekno da deneme yaptılar ekran çizilmedi, yanmadı. Pürüzlü mürüzlü de değil. Dokunma hissiyatı gayet hoş. Ayrıca ekrana koruyucu takmadan kullanan pek görmediğim için öyle bir şey olsa bile önemi yok. Ki öyle bir durum yok...
  • Teşekkür ederim

• Meizu 16TH 128 GB Black (Meizu Türkiye Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B07JVFFJ1B/ref=cm_sw_r_cp_apa_BoiyCbZ42VBEA

Şu ürüne 3700 verilir mi objektif olarak bakarsak.

8gb Ram ve meizu Türkiye garantili diyor.

Diğer alternatif mi mix 3 olacak.

İlk düşürmemde ekranda 3 4 tane kılcal çizik oluştu , dikkatli kullanın ekranı başarısız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

İlk düşürmemde ekranda 3 4 tane kılcal çizik oluştu , dikkatli kullanın ekranı başarısız.
    Geçmiş olsun hocam. Ekran koruyucusu olmadan kullanmamak lazım.

Ekran koruyucu hiç kullanmadım hocam sevmem de ve şu ana kadar hiçbir cihazımda sorun olmamıştı , telefonu aldıgım ilk gün elimden uçtu evde ahşap yere düştü , kılcal çizik oldu , yapacak birşey yok gözükmüyor zaten , ekran koruyucu takarsam hiç gözükmez , bu yüzden takabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 12 Şubat 2019; 13:29:1 >
  • Uygulama kopyalacısı ile snapchat çalışmıyor deneyen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 16 Aldım beğenmedim. Ama ergonomi ve ağırlık olarak çok beğendiğin için çektik bi 16th Blue model. Hayırlısı Bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurbagaprens -- 15 Şubat 2019; 0:4:32 >
  • Arkadaşlar bu telefonun ana konusu neden yok..

• Meizu 16 aldım. Alalı 3. haftaya girdim ve telefonda mikrofon problemi oluştu. Bunu meizuturkiye.org forumlarında dile getirdiğimde forumdan şutlandım.
    Telefon görünüş olarak çok şık. Fakat bu mikrofon sorunu birçok çin forumlarında da dile getirilmiş, hatta donanımhaber forumunda da dile getirilmiş. Yani telefonun donanımsal sıkıntıları mevcut.
    Ayrıca metal kasa diyor açıklamalarında; kasası metal değil, metal görünümlü. Darbe aldığında belli ediyor.
    https://forum.donanimhaber.com/cozum-meizu-mx5-mikrofon-gorusme-sesi-probleminin-sebebi-ve-cozumu--118198589

Alırken bunları göz önünde bulundurun.

• ulasucar U kullanıcısına yanıt
    Çin'de bir referans linki gösterir misin hocam? Baya araştırmama rağmen bu sorunu TR'de sizden başka yaşayan görmedim. Ek olarak telefonun sonuçta Meizu TR (KVK garantisi) mevcut, garantinin çözemiyeceği bir konu olduğunu sanmıyorum. Meizu 16'da eğer böyle bir kronik arıza mevcutsa 16th almayı düşüneceğim.
  • Meizu 16TH kullanan arkadaşlar telefonlarından memnun mu? Yazılımsal olarak sorunları olduğunu ve update konusunda da pek iyi olmadığını duydum bu da acaba alsam mı almasam mı diye düşündürmüyor değil

• quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Arkadaşlar bu telefonun ana konusu neden yok..
    Ana konu burasi hocam. Cihazin pek kullanani olmayinca durum boyle oluyor.

• CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Başlığı ANA konu olarak düzeltip cihazın bilgi ve açıklamaları olsa görseller linkler filan olsa daha iyi olmaz mı klasik ana konu formatı..

Cihazı Türkiye'ye giriş yaptığı ilk akşam garantili aldım kasım sonu sanırım..cihazda kronik sorun yok..meizu telefonlarda genelde kronik sorun olmuyor 3-4 yıllık meizu kullanıcısıyım..yazılım sorunları ve güncelleme geç verme vermeme olayları oluyor

• Meizunun telefonları "Meizu Türkiye Garantili" adı altında güven vermesi amaçlanarak satılmaya çalışılıyor, ancak Biztech ithalatı, KVK teknik servis garantili telefon veya başka bir cihaz alırken, almadan önce bir kez daha düşünün. Aralık 2018'de aldığım Meizu 16th telefonu teknik servise vermem gerekti ve Bakırköy Kvk teknik servise götürdüm. Götürdüğümde Meizu diye bir markaya hizmet verdiklerinden habersiz çıktılar. Sistemlerinde Meizu adında bir marka bile yok. Bilgisayardan çıkması gereken teknik servis formunu el ile dolduruyorlar ve veriyorlar. Sonrasında cihazın teknik servis durumunu öğrenmek istediğinizde takip dahi edemiyorsunuz. Telefonu servise vermemden bu yana 13. gün oldu ama hala telefonun kaydı sistemlere işlenememiş ve bir belirtsizlik var. Sonuç olarak "Biztech" ithalatı ve "Kvk" garantili bir telefon veya başka bir teknolojik aleti satın almaya karar vermeden önce bu söylediklerim aklınızda olsun. Dikkatli olmak gerek. Garantisine hiçbir şekilde güvenip satın almayın. Benim yaşadıklarımı siz de yaşamayın.

• meizu 16th mi asus zenfone 5z mi ikisi arasında kaldım yardım arkadaşlar 300 tl fark var aralarında.asus 2700 tl asus TR garantili
  • wquzun kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 5Z. Güncelleme desteği, Asus'un kendisi burada herhangi bir sıkıntı durumunda THH verir haklıysan paranı alırsın vs nedenle ile Asus.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.