Şimdi Ara

Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
448
Cevap
17
Favori
45.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tanımaya didinme özelliklerini kapattım. titremiyo
    zaten pil sakat
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Bu resimden de anlaşılacağı gibi ois büyük ayrıcalık. Son yıllarda sadece video çekimde titreşim azaltıcı olarak bilinmeye başlandı ancak ois aslında foto çekiminde çok işe yarayan birşeydi. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda ois olmayan kameralar titreşimi filtrelemek için iso değerini açmak zorunda kalırlar bu da kumlanmaya sebep olur.
  • yüta Y kullanıcısına yanıt
    Tam olarak nerede bu ayar hocam?
  • Arkadaşlar KVK kartal sorunsuz olarak ekranımı değiştirdi. Nemden tozdan uzak tutun diye not dusmusler, 1 haftada sorun çözüldü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShotgunPadre

Arkadaşlar KVK kartal sorunsuz olarak ekranımı değiştirdi. Nemden tozdan uzak tutun diye not dusmusler, 1 haftada sorun çözüldü.
    Dostum benim telefonun ekranı çizik acaba garanti dahilinde değiştirirler mi?
  • miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    Çizik kullanıcı hatası derler değiştirmezler. Benim ekran kendi kendine bozulmuştu.

• Max Richter kullanıcısına yanıt
    yeniden kurdum. parmak izi, yüz tanıma yı atla yaptım
  • Cihazın 8.0.0.0 sürümünde güncel antutu puanı.
    Meizu 16th Klubü - Yeniden Satışa Sunuldu

• Merhaba arkadaşlar. Bugün 16th aldım fakat telefon arızalı çıktı, telefon restart atıp duruyor, ayrıca kulaklık çıkışı sağa ses vermiyor.
    Telefonu incelemeye göndereceğim için ekran PIN'i kaldırdım, google hesabımı sildim ve sonrasında factory reset yaptım.

Fakat reset sonrası "to start android, please enter your password" mesajı alıyorum. Ve burada kaldı telefon, bu şekilde inceleme de yapamazlar sanırım. Buraya ne girmek gerekiyor? (pin veya google şifresini öncesinde silmiş olmama rağmen denedim fakat kabul etmiyor)
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Pişmanlık üstüne pişmanlık yaşıyorum malesef şu an.
  • zoneaux Z kullanıcısına yanıt
    Bu ekran kurulum sırasında mı çıkıyor ? Böyle incelemeye gönderseniz de yaparlar bu sorun olmaz ama kurulum sorasında çıkıyorsa cihazın internet bağlantısını kesip deneyin.

Dediğim gibi teknik servis için bunlar problem değil. Bu halde gönderebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkürler.

Ekran factory reset sonrasında çıkıyordu, daha kurulum ekranına gelmeden.

Neyse ki, çaresizce yanlış şifre denerken sorunu atlattım. Defalarca yanlış şifre girince geri sayım başladı, sonrasında wipe yaptı kurtuldum. Sıfırdan kuruluma geçti tekrar.
    Basitçe ilk kurulumu yaptım ve kutuladım, pazartesi kargoya vereceğim incelemeye (trendyol).

Telefonda ciddi problemler mevcut kurulumun hemen sonrasında bile dondu kaldı telefon ekranda garip şekilllerle, umarım inceleme sonrası problem yaşamadan değişim ya da iade alabilirim.
  • zoneaux Z kullanıcısına yanıt
    Böyle şeyler de bazen şansızlık olabiliyor. Kutu sıfır açılmamış mıydı yoksa dikkatinizi çeken anormal bir durum var mıydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Evet malesef.
    Kutu açılmamış sıfır idi, özellikle dikkat ettim ne olur ne olmaz diye ilk açarken.
  • DntRx kullanıcısına yanıt
    Netflix yazmışsınız, bu cihazda widevine L1 sertifikası yok bilin istedim yani Netflix de en fazla 540P video izleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Vazgeçtim zaten hocam bu cihazdan ya. Cevap için teşekkürler yinede.

• DntRx kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsınız hocam istediğiniz fiyat segmentinde mi9T pro var 2300 e eksiksiz Bir cihaz yada daha Uygun isterseniz 1600 e mi9 lite 6/128 var. Oldukça güzel kamerası, NFC , kızılötesi, amoled ekran, Netflix 1080P vs herşey var .

K20 pro var hocam. Mi 9t pro ile ayni cihaz. 8/256 2650 idi sanırsam. Onu radarima aldim simdi

2300'e Mi 9T Pro nerede var? Ben 4200 liradan aşağı fiyat göremedim.
  • Merhaba bana 16th için kablosuz sarj cihazı önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfbul

Merhaba bana 16th için kablosuz sarj cihazı önerebilir misiniz?
    Cihazda kablosuz şarj teknolojisi yok.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.