Şimdi Ara

Meizu 16 elimizde: Amiral gemisi katili telefon (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
5
Favori
31.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.meizu-tr.com/

içinde forum bölümü de var.

https://meizuturkiye.org/
  • Ekran parlaklığı 430nit güneşli havada sıkıntı olabilir ama panelin kalitesine görede değişebilir bu durum. Pil 3010mah biraz daha yüksek olabilirmiş ancak telefonun artıları o kadar fazlaki bunları umursamıyor bile insan. Sd845 var, ois var, kulaklık girişi var, hızlı şarj var, streo çift hoparlör var, ekrana gömülü parmak izi okuyucu var, var oğlu var, çentiksiz harika tasarımını söylemiyorum bile. Flyme arayüzü ise androidde ios deneyimi yaşatır, sade ve kullanımı kolay bir arayüzdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. çok yoğun kullanmazsanız pili 1 günü rahatlıkla çıkarıyor. ekran güneş ışığında sıkıntısız. türk telekom kullanıyorum şebekede sorun yok, hattınız türkcell ise hiç sıkıntı yaşamazsınız. Flayme nin basit bar arayüzü var, ben sevdim. Kutudan ekran koruyucu çıkmıyor.çıkan şeffaf koruyucu pek kaliteli değil, Aliexpress te alternatifler var ama.
  • cengizkaya C kullanıcısına yanıt
    çok yogun derken oyun vs oynamadanmı 1 gunu cıkarıyo anca hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

çok yogun derken oyun vs oynamadanmı 1 gunu cıkarıyo anca hocam?
    video testlerinde mi8 den 45-30 dk az ekran süresi veriyor
  • Oyun oynamıyorum ama, çok video izliyorum. 1 - 1, 5 gün arası değişiyor bende. Ayrıca hızlı şarj çok çok iyi 45 dakika civarında şarj oluyor.
  • çok alınası bir telefon.şuanki telefonum olmasaydı bir numaralı adayım olurdu meizu 16.bir kere aşırı yakışıklı bir telefon...
  • eryen E kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

IMEI değişikliğini siz mi yaptınız yoksa telefoncularda mı yaptırdınız? IMEI değişikliği sonrası neden güncelleme alınamıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizkaya

Oyun oynamıyorum ama, çok video izliyorum. 1 - 1, 5 gün arası değişiyor bende. Ayrıca hızlı şarj çok çok iyi 45 dakika civarında şarj oluyor.
    1 gün gitmesi çok çok yeterli :) zaten herkes gece şarja koyuyor. Ekran süresi 6 saat civarı olması yeterli aslında gün içi kullanımda. Zaten belli saatten sonra evdeyiz. Ekran süresi 6-7 saat civarı ise başarılı sayarım ürünü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizkaya

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. çok yoğun kullanmazsanız pili 1 günü rahatlıkla çıkarıyor. ekran güneş ışığında sıkıntısız. türk telekom kullanıyorum şebekede sorun yok, hattınız türkcell ise hiç sıkıntı yaşamazsınız. Flayme nin basit bar arayüzü var, ben sevdim. Kutudan ekran koruyucu çıkmıyor.çıkan şeffaf koruyucu pek kaliteli değil, Aliexpress te alternatifler var ama.
    şebeke ve ekran ışığı konuları rahatlattı beni. teşekkürler.
    Kamera performansı olarak görüşünüz nedir. Son çıkan amiral gemileri s9 yada huawei p20 ile kıyaslanabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam peki bu telefonun kulaklık ses çıkış gücü nasıl? Bende şu an s8 var ama pek memnun değilim kulaklık ses çıkış gücünden.
  • ungoliant84 U kullanıcısına yanıt
    IMEI kendim degistirdim.
    Diag portu acip, qualcomm imeri write tool ile yazip, restart ettim, herhangi bir sorun olusturmadi.

update icin yanlis bilgi vermisim.

Urun isimlendirmesinde karisiklik var global olarak.

16 ve 16lite olarak isimlendirilen telefon bazi yerlerde 16th ve 16 diye geciyor.

Isim benzerliginden 710chipli olan 16 dosyasi yuklemeye calismisim, sonradan farkli telefonlar oldugunu anladim.
    Simdilik problem yok yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce hb'den 64gb meizu türkiye garantili sipariş verdim. Xiaomi mi8 ile ikisi arasında kalmıştım aslında. Özellilkeri neredeyse aynı. Türkiye garantili mi8'den 200lira daha uygun olduğundan meizyu tercih ettim. Teslimat en geç 3 aralık diyor. Geldiğinde deneyimlerimi paylaşırım.

Ayrıca kamera konusuna ayrı bir parentez açayım. Neredeyse yutubdaki tüm karşılaştırmalı videoları izledim. Üst segmen telefonlardan geri kalır bir handikabını göremedim. Videoları izleyenler de alttaki yorumlarda meizunun kamerasını başarılı bulmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamadım eşime bir tane aldım :)gelince ayrıntılı bir şekilde deneyimlerimi aktaracağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uyduruk çayna markaları için birbirlerini yiyen fanboyları okumaktan büyük keyif alıyorum.

İki sene sonra tamamen hurdaya dönecek bu uyduruk mallar için yemeyin birbirinizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs01

Hocam peki bu telefonun kulaklık ses çıkış gücü nasıl? Bende şu an s8 var ama pek memnun değilim kulaklık ses çıkış gücünden.
    Ses çıkışı çok iyi, kamerası da güzel ama biraz daha iyi olabilirdi bana göre
    Hocam sizi yakalamışken sorayım. Bayadır mi8 ana konusunu takip ediyorum ama abuk sabuk yazılımsal hatalardan bahsediyorlar. Sizin kullandığınız sürede aldığınız hata vs oldu mu? Bir de stereo hoparlörün ses seviyesi nasıl? Bu gece sipariş geçeceğim gibi bende. Telefonun herrhangi bir ana konusu vs olmayınca size sorayım dedim kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 25 Kasım 2018; 21:2:37 >
  • gs01 G kullanıcısına yanıt
    Ben sadece işcep uygulamasını yükleyemedim onuda aptoid üzerinden indirip kurdum, bunun dışında bir problem yaşayamadım. Ama facebookta bir arkadaş kalibrasyon sorunu yaşadım dedi ama nasıl bir sorun bilgim yok. Ses düzeyi bence yeterli.
  • Beyaz rengi gelir mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.