Şimdi Ara

Meizu 16 elimizde: Amiral gemisi katili telefon (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
5
Favori
31.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZamanSal

Beyaz rengi gelir mi acaba?
    Muhtemelen gelmez, çünkü diğee modelleri de tek renk siyah olarak getirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam testin birinde pil ömrü iyi değil diyorlardı, normal kullanımda ekran süresi kaç saat oluyor gün sonunda?
  • https://youtu.be/Pml7KWf4SYo buradan fikir edinebilirsin. Bataryasına göre gayet iyi ekran süresi vermiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefona ana konu açılmalı.
  • Biztech i aradım sadece siyah ve getirdiklerini ve önümüzdeki ay mavi geleceğini ama beyazı getirmeyeceklerini söylediler.Dün sipariş verdim perşembe elimde olacak detaylı bir inceleme yapacam.
  • Biztech'ten Hespburada aracılığıyla sipariş verdim, 15 saat gibi bi sürede elime geçti. Bu da az önce çektiğim örnek bir fotoğraf:

https://drive.google.com/open?id=0B2RwbVX6RuakYlY0em9pVHhxMURmX0lESU5Id1pzRG9yWmlF
  • -w K- - kullanıcısına yanıt
    Garanti sağlayıcı hangi firma. Kısa bir değerlendirme ve yeni fotoğraflar bekliyorz:)

• Y.s.s. Y kullanıcısına yanıt
    Garanti sağlayıcı Biztech.Yetkili servis Kvk.
  • https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

bsg-test-8.1.apk calisiyor.
    telefonun kendi camerasindan daha hizlu resim cekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eryen -- 28 Kasım 2018; 11:28:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eryen E kullanıcısına yanıt
    İndiriyorum hemen, umarım dediğiniz gibidir. Bu gibi uygulamalar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
  • Tam 2 bucuk saat pubg seansinda %50 sarj gitti, sifir kasma, yok denecek kadar isinma. Telefon gercekten harika.

• Parlaklik 100%, wifi.

• Gözüme çarpan yazılımsal bir sorun var: bildirimlerde (mesela whatsapp) fast reply özelliği stabil çalışmıyor. Aynı şekilde "mark as read" de bildirimden yapılamıyor bazen. Ancak telefonun oyunlarda verdiği performans bu tarz küçük sorunları görünmez kılıyor. mBack özelliğinde de "home" aksiyonu çalışmıyor.
  • Fiyatlar 100 tl artmış şu an için sadece gittigidiyor da eski fiyat var. hepsiburada ile aynı satıcı. Problem teşkil eder mi acaba?
  • Telefon dün elime geçti GittiGidiyor dan 3099 aldım sorusu olan varsa cevaplaya bilirim.

• -w K- - kullanıcısına yanıt
    Biraz sert basın yarım saniye kadar titreşim hissedeceksiniz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.