Şimdi Ara

MEGAWORKS TAMİRİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir buçuk yıldır bozuk olan megaworksümü tamir ettirmek istiyorum.Koyuncuyla görüştüm yurtdışına falan yollarız diyorlar..Parçaları bulunmuyormuş tr'de...

Şu an cihaz çalışıyor ama cızırtılı bir ses veriyor..

Megaworks'ü tamir edebilecek İSTANBUL'da bir tamirci önerirseniz sevinirim...

Teşekkürler...

• @sedatss kardeşim inşallah setini en uygun şekilde tamir ettirirsin.İstanbul'da olsam sana kesin yardımcı olurdum ama maalesef İzmir'deyim.Ben,imzandaki oyun kepazeliğine takıldım O ne kardeşim öyle?Yemedin içmedin oyun mu oynadın? Eğer topiğini kirlettiysem de özür dilerim.
  • 4822 Sayılı Kanun ile Değişik
    4077 sayılı TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN

Kabul Tarihi:6.3.2003

Satış Sonrası Hizmetler
    Madde 15- İmalatçı veya ithalatçılar, sattıkları, ürettikleri veya ithal ettikleri sanayi malları için o malın Bakanlıkça tespit ve ilân edilen kullanım ömrü süresince, yeterli teknik personel ve yedek parça stoku bulundurmak suretiyle bakım ve onarım hizmetlerini sunmak zorundadırlar.

İmalatçı veya ithalatçıların bulundurmaları gereken yedek parça stok miktarı Bakanlıkça belirlenir.

İthalatçının herhangi bir şekilde ticari faaliyetinin sona ermesi halinde, kullanım ömrü süresince bakım ve onarım hizmetlerini, o malın yeni ithalatçısı sunmak zorundadır.

Bakanlık, hangi mallar için servis istasyonları kurulmasının zorunlu olduğu ile servis istasyonlarının kuruluş ve işleyişine dair usul ve esasları Türk Standartları Enstitüsünün görüşünü alarak tespit ve ilânla görevlidir.

Garanti belgesiyle satılmak zorunda olan bir sanayi malının garanti süresi sonrasında arızalanması durumunda, o malın Bakanlıkça belirlenen azami tamir süresi içerisinde onarımı zorunludur.

Ürün hangi firmaya aitse görüş normal şartlarda tamir etmek zorundalar en alttaki paragrafı incelersen orada açıklaması var zaten.
  • @tepeb cevap için teşekkürler ama bu elemanlarla uğraşmak istemiyorum, 50 defa telefon et bilgi al ne zaman gelecek diye falan filan...O yüzden bu işten anlayan bir tamirci lazım bana

@stress cevaplarına hayranım dostum.. Oyunlar 7-8 yılın birikimi ve yazanlar sadece bitirdiğim oyunlar.. Oynadığım oyunları saymamı istemezsin..

Ha bu arada megayı yaptırmak istememin nedenini de söyleyeyim sizlere.

z5500 ümün yanında alternatif bir speaker olarak dursun ara sıra megayla da müzik dinlemek istiyorum...
  • hocam cızırtılı ses varsa sanırım amfin bozuktur
    bizim burda eskidji var elektronikçiler çarşısı, orda amfici nazım usta yapıyo böle şeyleri istersen gel bi sor bn benim yamaha aktif subwoofer ı yaptırcaktım 35 ytl dedi vazcaydım yaptırmadım yamahayı yapıosa megaworks üde yapar sanırsam
  • bide hocam eğer olurda yaptırmazsan
    bana kumandasını satabilirmisin megaworks un
    ben 2. el megaworks bulmuştum çokçok uygun bi fiyata almak için kolları sıvadım tam gittim bi baktım kumandası yok almadım bende :)
  • istanbulda avrupa yakasında çok sağlam bi tamirci biliyorum kardeş
  • Megaworks'um olsun bozuk olsun bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: xfx2600

Megaworks'um olsun bozuk olsun bea

• quote:

Orjinalden alıntı: xfx2600

Megaworks'um olsun bozuk olsun bea

İyi güzel de mega'nın ilk bozulduğu anda çok moralim bozulmuştu,allah kimsenin megaworks'üne zeval vermesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatss -- 6 Ağustos 2007; 18:41:39 >
  • amin izmirliler için garantisi bitmiş anfi v.b. 5.1 sistemler için hızlı ve + sonuç alabilecekleri yer : 1. onur çarşısı durak elektronik şükrü bey vardır kendisini uzun zmaandır tanırım 3-4 tane 5.1 ses sistemi götürdüm hatta birisi bose acust...15 in sub-anfi siydi ertesi gün teslim ediyor ve genelde maliyetler 30-45 ytl arası
  • quote:

Orjinalden alıntı: posıtıve

amin izmirliler için garantisi bitmiş anfi v.b. 5.1 sistemler için hızlı ve + sonuç alabilecekleri yer : 1. onur çarşısı durak elektronik şükrü bey vardır kendisini uzun zmaandır tanırım 3-4 tane 5.1 ses sistemi götürdüm hatta birisi bose acust...15 in sub-anfi siydi ertesi gün teslim ediyor ve genelde maliyetler 30-45 ytl arası

Keşke izmir'de olabilseydim.. Arkadaşlar istanbul'da tavsiye edebileceğiniz hiçbir yer yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedatss

quote:

amin izmirliler için garantisi bitmiş anfi v.b. 5.1 sistemler için hızlı ve + sonuç alabilecekleri yer : 1. onur çarşısı durak elektronik şükrü bey vardır kendisini uzun zmaandır tanırım 3-4 tane 5.1 ses sistemi götürdüm hatta birisi bose acust...15 in sub-anfi siydi ertesi gün teslim ediyor ve genelde maliyetler 30-45 ytl arası

Keşke izmir'de olabilseydim.. Arkadaşlar istanbul'da tavsiye edebileceğiniz hiçbir yer yok mu?

kardeş yukarıdada dedim tekrar yazayım bari istanbul avrupa yakasında ii bir tamirci biliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

quote:

quote:

kardeş yukarıdada dedim tekrar yazayım bari istanbul avrupa yakasında ii bir tamirci biliyorum

Görmemişim dostum kusura bakma... Bu tamircinin adresini bana pm yoluyla iletebilirsen çok sevinirim.. açtığım topic de amacına ulaşmış olacak sayende.. Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Görmemişim dostum kusura bakma... Bu tamircinin adresini bana pm yoluyla iletebilirsen çok sevinirim.. açtığım topic de amacına ulaşmış olacak sayende.. Şimdiden teşekkürler..

pm
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

pm

Eyvallah dostum
  • ankarada bu tarz tamir eden bir yer var mı?
  • Benim megaworksün de ses açma düğmesi biraz yumusadı. Bunu her elektronikçi yapabilr mi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Benim megaworksün de ses açma düğmesi biraz yumusadı. Bunu her elektronikçi yapabilr mi acaba?

o işi sen bile yapabilirsin uygun yükseklikte switch buton al bir havya biraz el hüneri tamamdır
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: burak08

Benim megaworksün de ses açma düğmesi biraz yumusadı. Bunu her elektronikçi yapabilr mi acaba?

o işi sen bile yapabilirsin uygun yükseklikte switch buton al bir havya biraz el hüneri tamamdır

Pek anlamam fakat amcaoğlu elektronik mezunu. Bilmem ne yolları inceyse yakarsın falan oyle bişler dedi ne desem yalan şimdi. O yüzden hiç bulaşmadım. Tam olarak kullanılamaz hale gelene kadar idare ederim heralde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.