Şimdi Ara

Megane SW aldım iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    57binkm de
    boyayok değişen parça yok
    bakımları yeni yapılmış
    lastikleri yeni sayılır 15bin km yapmış
    boş versiyonunu aldık araç 85 bg 1.5dci 5 ileri
    38.500 tl ye aldık

fiyat hakkında yorumlarınızı merak ediyorum içime sinmeyen nokta 2010 oluşu 2011 2012 falan alınabilirmiydi acaba diye düşünüyorum

• Sağlıkla kullanın inşallah. Bence kendi kafanızı karıştırıp araçtan soğumayın. Keyifle binin. Yani bence boşverin fiyat hakkında gelecek yorumları. Siz güzel bir test yapın, paylaşın bizlerde keyifle okuyalım. Tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematikcimm

Sağlıkla kullanın inşallah. Bence kendi kafanızı karıştırıp araçtan soğumayın. Keyifle binin. Yani bence boşverin fiyat hakkında gelecek yorumları. Siz güzel bir test yapın, paylaşın bizlerde keyifle okuyalım. Tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah.

Arkadas en güzel yorumu yapmış zaten, kime sorsan o paraya şu var, bu var, vay fransız alınır mı, keşke luna baksaydın vs.. bitmez
    O yüzden alınmış alınmıştır, keyfinize bakın. Hayırlı olsun

• Bana orta sınıf sw yi beğendiren ilk araba dır kendisi boya yok bişey yok sıkmayın canınızı tek sıkıntı 85 bg performans yoktur chip taktırıp performans alabilirsiniz.

• İyi iyi. Hayırlı olsun. Birde mavi renk mi?

• boş derken 85 beygir diye mi boş dediniz, yoksa dijital klima, park sensörü far sensörü yağmur sensörü gibi şeyler yok yani donanımsız mı demek istediniz. yok 85 beygir dciye 2-2,5 sene bindim de, ne uzun yolda ne otobanda hiç eksikliğini hissetmedim, benim arabam fluence idi. bence siz de hissetmezsiniz. ayrıca boyasız 57.000'de araç da zor bulunur. hele iç döşeme de kremse yeme de yanında yat bir araba almışsınız hayırlı uğurlu olsun. ailenizle ve sevdiklerinizle güle güle binmenizi dilerim.
  • hayır hocam araç gri renk mavisi çok güzelde ikinci elde paramıza göre bunu bulabildik
  • Olur böyle şeyler kullanıcısına yanıt
    araç boş derken donanım olarak boş versiyonu dijital klima deri döşeme camtavan yok araçta aracın satışını üstümüze almadık henüz pazarlık bitti noter süreci başlayacak pazartesi ozaman foto koyarım detaylı incelememi de paylaşırım
  • Hayırlı olsun teknoloji paket varsa iyi fiyat, yoksa normal. Aynı temizlikte ve kilometerede privilege 45 den aşağı bulunmuyor o yüzden iyi fiyat.

Gündüz farlarına dikkat etmenizi öneririm. Fazla ısı yaydığı için erime problemi oluyor. Onun dışında kronik hiç bir problemi olmayan bir otomobil. Güle güle kullanın. Megane sport tourer sahipleri konusuna bekleriz.

• Mantıklı bir seçim sw iyidir
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    tekno paketin içeriği nedir acaba varmı yokmu bilmiyorum çünkü
  • Toygun_ank kullanıcısına yanıt
    zaten araba ararken 2 aydır kafayı yiyeektik dişe dokunur linelar 30 35 binlira olmuş 130bindeki 150 bindeki boyalı focus titaniumlara 42 43 binlira istiyorlar parasına göre en mantıklısı bu gibiydi bi hışımla anlaştık hayırlısı olur inşallah
  • Hayirli olsun hocam. Bizde sw pek tercih edilmiyor. Ancak kullananlar epey kullanisli oldugunu soyluyorlar. Fiyat iyi bence. Gule gule kullanin

• oda kafamı kurcalıyor hocam satarken çok zorlanacagımız kesin ama satılmayacak arabada değil rower almadık sonuçta insanlarda haklı sw araçlar gerçekten çirkin duruyor bizim bagaj ihtiyacımız var doblo kullanır gibi kullanacagız açıkcası arkasına yeri gelicek takımçantası 1-2 paket kalekim çimento bile atılacak
  • bu arada hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ederim Allah daha iyilerini hepinize nasip etsin
  • Model olarak iyi, motor olarak kötü olmuş (85 hp tad vermez). Hayırlı olsun, güle güle binin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ebediezel

tekno paketin içeriği nedir acaba varmı yokmu bilmiyorum çünkü

Teknoloji paketin içerigi asagidaki gibi,

Çift Bölgeli elektronik klima
    Elektrikle katlanan isitmali yan aynalar
    Park sensörü
    Yagmur sensörü
    Otomatik yanan farlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.