Şimdi Ara

Megane II Kısayol tuşları (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
15
Favori
373.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle Yardımcı Olan Herkese Teşekkür Ederim... Sizlere Bir Sorum Daha Olacaktı... Megane II Çalıştırma Kartlarındaki 3'cü Tuş Ne İşe Yarıyor... Her Tıklayışımda 1 2 Sinyaller Yanıyor... Daha Bi Farklı Görevi Var mı Acaba...
  • 3.tuş kapıları açmadan bagajı açıp kapatır....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 23 Mayıs 2009; 19:17:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yirthan

3.tuş kapıları açmadan bagajı açıp kapatır....

Tenk Yu Veri Mac :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aykut008

quote:

Orjinalden alıntı: yirthan

3.tuş kapıları açmadan bagajı açıp kapatır....

Tenk Yu Veri Mac :D

üzerindeki simgeler silinmiş sanırım orada bagaj olduğu görülüyordu
  • Arkadaşlar megane ıı kartlarının güvenlik kodu bize verilen belgelerde mevcut mu. Nasıl temin edebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: da777

Arkadaşlar megane ıı kartlarının güvenlik kodu bize verilen belgelerde mevcut mu. Nasıl temin edebiliriz.

bugün arabayı bakımdan çıkarttım aynı sorun bendede var suya düştü kart okumuyor araç servisde bana verilen cevap şu oldu 400 küsür ytl karşılığı değişebiliyoruz dediler... garanti ve full kasko kapsamındaysa zaten kendileri yapıyorlar...

Benimde sizlere bir Sorum oalcaktı Aracdaki kalan yakıt miktarı mazot koymamama rağmen artıyor azalıyor bunun sebebi nedir... acaba nasıl düzeltebilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xradiancex

megane II ye binipte bunları bilmeyen var mı ki? varsa birşey demiyorum megane 1lerde de böyle oto kilit sistemi. e bari biz de söyleyelim ozaman bitane, sinyal kolunun üstündeki tuşa basılı tutarak oto far açıp kapamayı kontrol edebiliyoruz arkadaşlar,bilgi ekranından da uyarı yazısı çıkacaktır.

yalnız benim en çok kullandığım,sevdiğim ve işime yarayan -pek kullananı görmedim- follow me home fonksiyonu. beyler misal garaja girdik,ışık yok, araçtan inmeden bir kere sellektör yapın(motoru durdurmuş ve kartı çıkarmış olabilirsiniz) ve araçtan indikten sonra kapıları kilitleyin,kısa farlar 15sn civarında yandıktan sonra kendiliğinden sönecektir garajda çok işime yarıyo valla

arkadaşlar benim aracım 2005 model otantik dün akşam denedim olmadı..benmi beceremedim acaba ?

• bir sorum daha olacak arkadaşlar
    ben arabayı ilk aldığımda 1 yıl önce filandı.
    kumandadan bagaj kapağını açan tuşa bastım kapı hani bazı araçlarda içeriden açılıyorya basıyosun kapak açılıyor kendiğiliğinden benimkide o şekilde açıldı ama ilk ve son oldu :) ondan sonra ne yaptıysam o tuşa bastıktan sonra kendiliğinden atmadı kapak manuel açtım.bu konuda fikriniz varmı acaba ?
  • bu bi mucize olmalı
  • valla ben öyle bişeye rastlamadım kumandadaki 3. tuş bagajın kilidini açıyor kendisini değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: descrip

quote:

megane II ye binipte bunları bilmeyen var mı ki? varsa birşey demiyorum megane 1lerde de böyle oto kilit sistemi. e bari biz de söyleyelim ozaman bitane, sinyal kolunun üstündeki tuşa basılı tutarak oto far açıp kapamayı kontrol edebiliyoruz arkadaşlar,bilgi ekranından da uyarı yazısı çıkacaktır.

yalnız benim en çok kullandığım,sevdiğim ve işime yarayan -pek kullananı görmedim- follow me home fonksiyonu. beyler misal garaja girdik,ışık yok, araçtan inmeden bir kere sellektör yapın(motoru durdurmuş ve kartı çıkarmış olabilirsiniz) ve araçtan indikten sonra kapıları kilitleyin,kısa farlar 15sn civarında yandıktan sonra kendiliğinden sönecektir garajda çok işime yarıyo valla

arkadaşlar benim aracım 2005 model otantik dün akşam denedim olmadı..benmi beceremedim acaba ?

@descrip

authentique araclarda follow me özelligi yok diye biliyorum ancak arastirmak lazim

• Arkadaşlar bir kaç kişi şu test modundan bahsetmiş.Bugün denedim her şey iyi hoş ama başlangıçta deponun yarısı doluydu yani benzin göstergesi ortada bir yerdeydi.Test modundan sonra başta kızmızı çizgiye yakın duruyor ve düzelmedi nasıl düzeltebilrim.Deponun yarısı dolu hemen hemen.Gösterge kızmızı yerin üstünde
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ultima_

Arkadaşlar bir kaç kişi şu test modundan bahsetmiş.Bugün denedim her şey iyi hoş ama başlangıçta deponun yarısı doluydu yani benzin göstergesi ortada bir yerdeydi.Test modundan sonra başta kızmızı çizgiye yakın duruyor ve düzelmedi nasıl düzeltebilrim.Deponun yarısı dolu hemen hemen.Gösterge kızmızı yerin üstünde

test modundan sondaki bütün degerler gercek degerler dostum

zaten 5km gittikten sonra yol bilgisayarida tam rakami yazar

• quote:

Orjinalden alıntı: mannax

quote:

Orjinalden alıntı: descrip

quote:

@descrip

authentique araclarda follow me özelligi yok diye biliyorum ancak arastirmak lazim

İmzamdaki aracım authentique ve follow me özelliği var.

• otantik araçlarda fallowme özelliği var...
  • Bu kod bende teslim tutanağında yazıyordu.

quote:

Orjinalden alıntı: Rhyzard

Bu Radyo Kaset Caların Sıfresımıdır Yoksa kodumudur Nedır Arkadaslar Nerede Bulunur Kıtabcıgında Ve Aracı Alırken Yanındamı Verıolar Bılgılendırırsenız Sewınırım Bende 1 Hft Once Megan II Auth Sahıbı Oldum Buradakı Bılgılerden Faydalandım Bu ARada emegı Gecen Herkeze Tessekurler...
  • Megane 2 Radyo-CD'de AUX girişini kullanan varmı arkadaşlar?

Servis AUX girişinin aktif edilebimesi için bir soketli kablo satıyor yaklaşık 100TL.
    Bu kabloyu ve giriş tos jack larını uygun bir yere monte ediyor 0,5 A/S ücreti.

Bu girişlere MP3 gibi harici ses kaynağı bağlayarak RadyoCD den dinleyebiliyorsunuz.
    İlk bakışta MP3 çalma özelliği bulunmayan bu RadyoCD çalara bu özelliği kazandırmanın en kolay yolu gibi gözüküyor..

Peki ama pratikte netice nasıl? Hiç deneyen oldu mu?

Ben kabloyu kendim yapıp ucuza mal edeyim dedim ama seste tuhaf bir derinlik oluştu..
    Bağlantıyı standart Left Right ve şase olarak yaptım.
    Ama sanki orjinal kablo soketinde başkaca bir numara varmış gibi geliyor bana..
  • konuyu hortlatayım azıcık
    bizde 2008 extreme var indim denedim burda yazanlardan işime yarayabilecek olan kısayolları
    1. vitest+fren+start yaptım yarı kontak oldu
    radyoda hıza göre olan şeyi ayarladım
    bide kapıların hareket edince otomatik kapanmasını yapabildim.
    o yolcu tarafındaki camın tek hamlede açılıp kapanması için uğraştım (cam kapalıyken 2 saniye değil 12 saniye yukarı çektim ) olmadı, test moduna geçecektim km sıfırlama tuşu olmadığı için ya durduramazsam diye korktum ama bence oda çalışmayacaktı, en son arabadan çıktım 2 camda açık kapıları kilitleme tuşuna çatçat iki kere bastım camlardada bi kıpraşım olmadı.
    2004 model arabada olan özellik neden 2008de çıkartılır anlamıyorum maliyetten kısmaya çalışmışlar herhalde
    sonuç olarak yine bize hüsran
  • quote:

Orijinalden alıntı: g4zm4n14

konuyu hortlatayım azıcık
    bizde 2008 extreme var indim denedim burda yazanlardan işime yarayabilecek olan kısayolları
    1. vitest+fren+start yaptım yarı kontak oldu
    radyoda hıza göre olan şeyi ayarladım
    bide kapıların hareket edince otomatik kapanmasını yapabildim.
    o yolcu tarafındaki camın tek hamlede açılıp kapanması için uğraştım (cam kapalıyken 2 saniye değil 12 saniye yukarı çektim ) olmadı, test moduna geçecektim km sıfırlama tuşu olmadığı için ya durduramazsam diye korktum ama bence oda çalışmayacaktı, en son arabadan çıktım 2 camda açık kapıları kilitleme tuşuna çatçat iki kere bastım camlardada bi kıpraşım olmadı.
    2004 model arabada olan özellik neden 2008de çıkartılır anlamıyorum maliyetten kısmaya çalışmışlar herhalde
    sonuç olarak yine bize hüsran

camları kilitle beraber kapatmak için sanırım şöyle yapılıyor;

arabadan indin kapını kapattın, kumanda üzerindeki kapatma tuşuna basılı tutuyorsun bir de bunu dene maliyetle ilgisinin olacağını sanmıyorum yazılımsal şeyler bunlar ama ne kadar elektronik sistem o kadar çabuk sorun demek

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

camları kilitle beraber kapatmak için sanırım şöyle yapılıyor;

arabadan indin kapını kapattın, kumanda üzerindeki kapatma tuşuna basılı tutuyorsun bir de bunu dene maliyetle ilgisinin olacağını sanmıyorum yazılımsal şeyler bunlar ama ne kadar elektronik sistem o kadar çabuk sorun demek

Onuda deneyeceğim sağol.
    Birde bizdeki kullanma kılavuzunda test modunun nasıl çalıştırılacağı yazmıyor test modu diye bir bölüm yok acaba faz 2 lerde nasıl oluyor şu test modu babama göstermem lazım onu :D
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.