Şimdi Ara

Megane II Kısayol tuşları (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
537
Cevap
15
Favori
373.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracım 2009 model expresion plus paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmak -- 26 Şubat 2009; 0:50:43 >
  • Beyler acaba bunu bilen var mı ?
    Otomobilimize bineceğiz,ona dogru ilerliyoruz kumandadan kapıları açma tusuna bastık ve birden farları yandı acaba böyle bir özelliği var mı yani park ettiğinde yolumuzu aydınlarıyor ya binerken.
  • benden de 2009 expression var ben camları kapatabiliyorum fakat uzaktan kumanda ile acamıyorum birde test menüsüne girimiyorum ...
  • BENDEDE MEGANE2 1.5 DCİ OTANTİK VAR 2007 MODEL MAKYAJLI ( FAZ2 GALİBA) BENDEDE FALLOW ME ÖZELLİĞİ VE KUMANDA TUŞUNA İKİKERE BASINCA CAMLAR OTOMATİK KAPANMIYOR.. Bİ ARIZAMI VAR KISAYOLDA YOKSA FAZ2 LERDE BU ÖZELLİK YOKMU? YADA SERVİSTE BU KISAYOLLARI AÇTIRABİLİRMİYİZ? 2005 OTANTİKTE BU ÖZELLİKLER VARDA Bİ ÜST MODELİNİE NİYE KOYMAMIŞLAR ANLAMAK MÜMKÜN DEİL
  • Megane 2 hb 2008 faz 2 expression aracimda follow me home ozelligi ve kumandadan camlari kapatma ozelligi calisiyor. Ancak ben de onceki mesajlarda belirtildigi gibi , faz 2 de test modunu devreye sokamadim.
  • Arkadaşlar herkese selam, yaklaşık 1 ay önce 2004 model 1.5 dci dynamique 100 binde kazasız megane hb alarak aranıza katıldım.(sunroof dahil full sadece cruise ve katlanır ayna yok) Aracımla ilgili herhangi bir sorunum yok, ufak tefek sorunlar vardı genelde bakımla ilgili hepsini hallettim ve araçtan çok memnunum. Bu forumdan bilgisahibi olarak vites topuzu ve kapı kolu soyulma işlemini de hallettim çok faydası oldu inanın. Yalnız tek ufak bir sorunum var 2'dir bununla karşılaşıyorum. Yol bilgisayarındaki kalan mesafe 90 km.'nin altına inince çizgi haline geliyor, bu normalmi? Yani bildiğim kadarıyla 30 km.'nin altına düşünce bu hale gelmesi lazım değilmi? Benzin göstergemde, yol bilgisayarı verilerimde vs. hiçbir sorun yok. Sizce ne yapmalıyım test modunu mu deneyeyim, ya da bu bir sorunmu acaba? O kadar çok başlık var ki ben de buraya yazmayı uygun buldum. Konu dışındaysa şimdiden kusura bakmayın ancak ilk defa megane kullanıyorum ve buradan çok şey öğrendim, bu kafama çok takıldı. Teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: ersan_45

Arkadaşlar herkese selam, yaklaşık 1 ay önce 2004 model 1.5 dci dynamique 100 binde kazasız megane hb alarak aranıza katıldım.(sunroof dahil full sadece cruise ve katlanır ayna yok) Aracımla ilgili herhangi bir sorunum yok, ufak tefek sorunlar vardı genelde bakımla ilgili hepsini hallettim ve araçtan çok memnunum. Bu forumdan bilgisahibi olarak vites topuzu ve kapı kolu soyulma işlemini de hallettim çok faydası oldu inanın. Yalnız tek ufak bir sorunum var 2'dir bununla karşılaşıyorum. Yol bilgisayarındaki kalan mesafe 90 km.'nin altına inince çizgi haline geliyor, bu normalmi? Yani bildiğim kadarıyla 30 km.'nin altına düşünce bu hale gelmesi lazım değilmi? Benzin göstergemde, yol bilgisayarı verilerimde vs. hiçbir sorun yok. Sizce ne yapmalıyım test modunu mu deneyeyim, ya da bu bir sorunmu acaba? O kadar çok başlık var ki ben de buraya yazmayı uygun buldum. Konu dışındaysa şimdiden kusura bakmayın ancak ilk defa megane kullanıyorum ve buradan çok şey öğrendim, bu kafama çok takıldı. Teşekkürler.

90 km mesafe 30'dan kastınız 30km/h 'dir yani hızdır...

araçlarda 5 litrenin altında benzin kaldığı zaman kalan benzinle gidilecek yol bilgisi kesin olmadığından, yani yakıt ortalamasına göre hesaplandığından sağlıklı bir sonuç vermeyeceği için yanıltmasın diye gözükmez. sizin 30 diye bahsettiğiniz anlık yakıt göstergesi o da kalkışlarda araç çok fazla yakıt tükettiğinden yanıltmamak adına gösterilmiyor.

aracınızda herhangi bir sorun yok

• @ crazyarif

Verdiğiniz cevap için çok tşkr ederim, bende megane dan önce C4 vardı, o 30 km.'den altını çizgi olarak gösteriyordu ben bunu da öyle sandım ancak değilmiş bunu verdiğiniz bilgiden anladım tekrar teşekkürler...forumda bir çok megane başlığı var fakat benim arabayla ilgili pek şikayetim olmamasına rağmen arada torpido bölümünden vs. sesşikayetim oluyor...forumdaaratarak bulmak pek mümkün değil, hangibaşlık acaba megane şikayetleri ve çözümüyle, vs. ilgili? bilgi verirseniz çok memnun olurum
  • @Santral ewet sadece o işe yarıyor.

bi özellikte ben katıyım aracın bütün gösterge panelinin kendini kontrol etmesi (Aracı çalıstırmadan yol bilgisayarı tuşuna basılı tutun ve start a basın) bu işlem 10 15 dk kendini kontrol ediyor sonra kendiliğinden duruyor yani araba stop ettirince bile sürüyo yararlı bi işlem ben ibre 250 ye dayandığında foto çekmiştim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersan_45

@ crazyarif

Verdiğiniz cevap için çok tşkr ederim, bende megane dan önce C4 vardı, o 30 km.'den altını çizgi olarak gösteriyordu ben bunu da öyle sandım ancak değilmiş bunu verdiğiniz bilgiden anladım tekrar teşekkürler...forumda bir çok megane başlığı var fakat benim arabayla ilgili pek şikayetim olmamasına rağmen arada torpido bölümünden vs. sesşikayetim oluyor...forumdaaratarak bulmak pek mümkün değil, hangibaşlık acaba megane şikayetleri ve çözümüyle, vs. ilgili? bilgi verirseniz çok memnun olurum

http://forum.donanimhaber.com/m_6890275/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 24 Mart 2009; 0:18:57 >

• Daha bilmediğimiz özellik varsa ekleyin arkadaşlar
  • başka kalmadı galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: tturnusol

başka kalmadı galiba

Askerlik bitik heral
  • Arkadaşlar arabada yeni bir özellik buldum gaza basınca gidiyor frene basınca duruyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

Arkadaşlar arabada yeni bir özellik buldum gaza basınca gidiyor frene basınca duruyor

hocam buluyosun bişey bariaçık açık tarif et neye basıyoruz, aracın neresinde bu bahsettiğin gaz. fren.

• quote:

Orjinalden alıntı: tturnusol

başka kalmadı galiba

Askerliği bitirdiysen yeniden Hoşgeldin aramıza.
    Bitmediyse şafak kaç?
  • benim megane 2 faz1 de ani frende dörtlüler yanmııyo faz1 de yokmu bu özellik
  • hayırlısıyla son 145
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rizeli

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

Arkadaşlar arabada yeni bir özellik buldum gaza basınca gidiyor frene basınca duruyor

hocam buluyosun bişey bariaçık açık tarif et neye basıyoruz, aracın neresinde bu bahsettiğin gaz. fren.

şimdi meganedan megane'a fark gösterebilir ancak ben sağ ayağımı sağ tarafa atınca araba gidiyor sol tarafa atınca duruyor sol ayağımın altında bir pedal var ne işe yarıyor bilmiyorum arada sırada ona da basıyorum. sanayide bizim bi Muhittin abi var. Geçenlerde ona uğradım bana yeni bir özellik gösterdi ortada fites denen birşey var onunla arada sırada oyna dedi onunla oynuyorum ancak şu sol ayağımın altındaki pedal ne işe yarıyor hâla çözemedim

quote:

Orjinalden alıntı: rallyman23

benim megane 2 faz1 de ani frende dörtlüler yanmııyo faz1 de yokmu bu özellik

Bu dörtlüleri bende yakmayı beceremedim ancak yakanların söylediğine göre debriyajsız direk frenle tam ve ani durmalarda yanıyormuş.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.