Şimdi Ara

Megane II için hoparlör tavsiyesi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Megane II kapılarında bulunan standart hoparlörleri değiştirip daha kaliteli bir ses elde etmek istiyorum. Teyp ve cd-changer var araçta standart. Ayrıca elimde pioneer 9000 serisi sanırım(fanlı eski bir anfi) 2x200, 1x600 çıkışlı ani var. bunu standart teybe ve yeni alacağım kapı içi hoparlörlere bağlayabilir miyim , bağlarsak başarım nasıl olur? Bu konudaki tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• elinizdeki pioneer amfinin tam olarak modeli nedir? bas amfisi olablir eğer böyleyse kapı hoparlörlerinde kullanamayız.pioneer tsg 1702i veya hertz dcx 165 öneririm.
  • sanırım bas anfisi,1000 wattlık . anfi eski. 2000-2001 gibi sanırım. O zamanların fanlı anfilerinden 9000 serisi olabilir. Fanlı 1-2 model vardı sanırım.

Anfi şu an İzmir de olduğu için bakamıyorum ama 4 adet pioneer oval 250 lik hoparlöre bağlıydı. Abim ayarını kıstırdım falan diyordu. TS-6250 idi sanırım hoparlörler. O hoparlörleri mdfsi ile beraber bir hırsız çaldı
  • geçmiş olsun
  • sağolasın
  • peki bu teypte RCA çıkışları var mı? Ben çok merak ediyorum da bu işi
  • RCA vardır diye düşünüyorum. Ama tam bir bilgim yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanmet

RCA vardır diye düşünüyorum. Ama tam bir bilgim yok.

orjinal teyplerin hemen hemen hepsinde rca çıkışı olmaz, eğer amfi bağlanıcaksa çeviriciler kullanılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.