Şimdi Ara

MEGANE II DÖNER KONDAKTÖR (AİRBAG MAKARASI) SORUNU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
47.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servis şuan 641TL Ücret istiyor oda işçiliksiz ustalarda garanti vermiyor yağılınca tekrar kopuyormuş.Tam bir saçmalım milletin burda çektiği çileye bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Degistirmek isteyenler icin parca nosu:8200216465 (cruise kontrolsuz olani) internetten bu numara ile aratip uygun fiyatla bulabilirsiniz. Sanayide airbagciler de 40 tlye degistiriyorlar.
    Ben bugun degistirdim toplam 380 tlye maloldu. Hemde orjinal.

• Bir japon veya almanda boyle bir sorun cok zor.allah kolaylik versin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Ankara'da her marka ve model aracın airbag sargısı tamiri ve çıkma parçası için irtibata geçebilirsiniz. 0543 935 12 89

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-airbag-sargisi-tamiri-doner-kontaktor-tamiri-airbag-zemberegi-134143826/detay

MEGANE II DÖNER KONDAKTÖR (AİRBAG MAKARASI) SORUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3214ilhan -- 13 Mayıs 2014; 9:22:19 >

• orjınal kablo daha elastiki awm 20624 orjınal olan kablo modeli budur arkadaşlar .sert olan kabloyu takarsanız fazla gitmez https://store.donanimhaber.com/92/af/a0/92afa00dfd04ea98bee79b8df31fea38.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3214ilhan

Merhabalar. Ankara'da her marka ve model aracın airbag sargısı tamiri ve çıkma parçası için irtibata geçebilirsiniz. 0543 935 12 89

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-airbag-sargisi-tamiri-doner-kontaktor-tamiri-airbag-zemberegi-134143826/detay

hocam merhaba ben de ankarada oturuyorum ve bugün farkettim hız sabitliyim açılıyor ama direksiyondaki hiçbir tuş çalışmıyor. Geçen hafta çalışıyordu. Acaba bu sargıdan mıdır yoksa başka bir yerde arıza olabilirmi. Bir de sökme takma işlemini siz mi yapıyorsunuz yoksa söktürüp mü getirmemiz gerekiyor.

• bursada Benim Tanıdıgım Cok iyi bi usta var 150 tl ye butun sargıları yaparım dıyor. ve en cok sasırdıgımda 2 yılda garanti verıyor garantı belgesıne yazıp BursaAirbag
  • Bendede aynı sorun vardı direksiyondan cıtırtılar geliyordu ve airbag isigi yanmisti goturdum sanayiye 150 TL ye direksiyonu sokup icerisindeki makarayi tamir ettiler 1 yılda garanti verdiler. Şimdi tık ses yok airbag isigida sondu
  • megan 2 airbag sargısı arızanız 3 ay garantili olarak çözülür kablo bulmak için onca para ve yanlış lehim yüzünden israfa son irtibat tel 0553 602 62 06 saygılarımla 2 senedir bu işlerle uğraşmaktayım kendimde megan 2 kullanıcısıyım bu kronik rahatsızlığa ilk kez garantili çözüm bulmaktan gurur duyuyorum teşekkürler
  • tutsununucunu kullanıcısına yanıt
    05536026206 cep aırbag doner sargı arızası 2 ay garantılı yapılır acıkel elektronık
  • merhabalar döner sargı arızası tüm araçlarda olmakla beraber megan 2 araçlarda rot ayarı , ön düzen bozukluğu ve hatta kasislere sert düşmekten mütevellit yada ilk çalıştırmada ani süratli manevra yapıldığında direksiyonun altındaki döner kondaktör diye isimlendirilmiş airbag sargısı zembereğinin malzeme yorgunluğu ve hafif bir kırışmasından dolayı bu arızayı vermektedir bunun çözümünü 2 senedir gerçekleştirdim şehir dışında olan arkadaşlara kargo ile şehir içinde olan arkadaşlara ankarada yardımcı olmaktayım yurt dışından özel kablolarını getirmekteyim 0553 602 62 06 gerçek garanti vermekteyim bulunduğunuz yerede gelinmekte yada oto şaşmaz sanayinde mekanımızada gelebilirsiniz teşekkürler
  • merhaba bu megan araçların kronik sorunu diğer araçlardada geç olmakla beraber düz şerit esnek kablo adıyla anılan malzeme zamanla yıpranıp arıza vermektedir bu soruna 2 yıl önce karşılaştığım için belli bi süre ve emek harcayarak tamirini mümkün hale getirdim yurt dışından özel kablosunu getirtmekteyim çevremdeki insanalar ve bana ulaşan arkadaşlara yardımcı olmaktayım teşekkürler herşey para değil mühim olan bu kronik sorun çözülene kadar bir birimize destek olmak teşekkürler 0553 602 62 06
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEGAN2AİRBAG

merhaba bu megan araçların kronik sorunu diğer araçlardada geç olmakla beraber düz şerit esnek kablo adıyla anılan malzeme zamanla yıpranıp arıza vermektedir bu soruna 2 yıl önce karşılaştığım için belli bi süre ve emek harcayarak tamirini mümkün hale getirdim yurt dışından özel kablosunu getirtmekteyim çevremdeki insanalar ve bana ulaşan arkadaşlara yardımcı olmaktayım teşekkürler herşey para değil mühim olan bu kronik sorun çözülene kadar bir birimize destek olmak teşekkürler 0553 602 62 06

keşke bu mesajı daha önce görseydim. geçen ay tamir ettirdim 250 lira verdim.
  • Benim arabada da airbag kondaktör sorunu var dun servis ışığıda yandı.sorum bunu yaptırmam ne gıbı bi sıkıntı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan165

Benim arabada da airbag kondaktör sorunu var dun servis ışığıda yandı.sorum bunu yaptırmam ne gıbı bi sıkıntı olur

hız sabitleyici çalışmaz. o sorun değil ama hava yastığı da çalışmıyor. kaza anında Allah göstermesin direksiyon başına geçer.
  • Tesekkler ama yınede taptırmk gerek bencede

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan165

Benim arabada da airbag kondaktör sorunu var dun servis ışığıda yandı.sorum bunu yaptırmam ne gıbı bi sıkıntı olur

Yaptırmama durumunda Hava yastığı çalışmaz. Varsa hız sabitleyici tuşları çalışmaz. uzun süreli kullanımda plastik parçalar aşınacağından tamir edilse dahi 1-2 sene içinde tekrar kopma ihtimali var.

Sahibinden de 134143826 nolu ilanımı inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigali__

quote:

Orijinalden alıntı: 3214ilhan

Merhabalar. Ankara'da her marka ve model aracın airbag sargısı tamiri ve çıkma parçası için irtibata geçebilirsiniz. 0543 935 12 89

hocam merhaba ben de ankarada oturuyorum ve bugün farkettim hız sabitliyim açılıyor ama direksiyondaki hiçbir tuş çalışmıyor. Geçen hafta çalışıyordu. Acaba bu sargıdan mıdır yoksa başka bir yerde arıza olabilirmi. Bir de sökme takma işlemini siz mi yapıyorsunuz yoksa söktürüp mü getirmemiz gerekiyor.

Büyük ihtimalle sargıdan. Zamanla airbag ve service ışığıda yanar zaten. Ayrıca direksiyondan tıkırtılar gelmeye de başlar. 0543 935 12 89 yardımcı olurum ilgilenirseniz.

• merhabalar ben ankaradan zafer megan araçların kronik sorunu olan bu airbag döner sargı arızasını garantili olarak yapmaktayım ankara Hacettepe ünv. sağlıkçıyım . ve tesadüf eseri bu alandaki tecrübelerimi kullanarak 3 senedir bu işin kesin çözümünü bulmuş bulunmaktayım ihtiyacı olan arkadaşlara cüzi bir ücret karşılığı tamirat yapılır 2 ay garantili şekilde ankara içi ben şahsen ... ankara dışı kargo ile söktürüp yollarsanız itinayla yapabilirim maceraya gerek yok ... 0553 602 62 06 teşekkürler saygılar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.