Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hep buradayım da yazan olmayınca bakıp geçiyorum sadece gittigidiyor.com'da sıkıntı olmas, bir yanlışlık olursa geri gönderirsin, para zaten direkt satıcıya aktarılmıyor, 2 3 gün havuzda bekletiliyor problem çıkma ihtimaline karşı. Bende almayı düşünüyorum aynı lastiklerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site için bi sıkıntım yok bende alışveriş yapıyorum sık sık ordan ama ne bilim lastiği görmek falan daha iyi gibime geliyor o yüzden

• Myigitt kullanıcısına yanıt
    Araştırıp aklınıza yatanı alın

• Bakalım içim rahat etmiyor onu bi aşarsam alırım netten ki gerekiyor da ucuz oluyor bazen baya

Teşekkürler :)
  • Merhaba Arkadaşlar, İstanbul Topkapı Sanayi'de veya buraya yakın özel Renault servisi arıyorum. Megane 2 2009 Model Benzinli, manuel şanzıman, 110.000 km bakımını yaptıracağım. Memnun kalırsam sürekli aynı ustaya gitmek istiyorum. Referans olabilecek var mı? Teşekkürler.
  • Arkadaslar Merhaba size bir sorum olacaktı sabah arabaya bindim Start düğmesine bastım Mars bastı ama arac gaz almadı çalışmadı saymadim ama muhtemelen 6 8 kere yaptım gaza bastım anahtar mantığı ile gene olmadı en son çalıştı ama hiçbir arıza ve veya uyarı vermedi çalışmasında da bi sıkıntı yoktu sebebi hakkında bilgisi fikri olan var mı acaba

Buna benzer bi olay hiç başıma gelmedi. Acaba start düğmesinde herhangi bi temassızlık olabilir mi?

Benim başıma sadece marş basmaması gelmişti, o da akünün ömrü dolmuş ondandı. Marş basıp gaz almaması ise hiç başıma gelmedi. Bunun bir çok sebebi olabilir. En iyisi işinin ehli bir ustaya gösterilip ucuzdan pahalıya doğru yöntemleri denemek. Gaz almamasıyla alakalı yakıt pompası olabilir, enjektörler olabilir, hatta yakıt hattının kendisi bile olabilir. Arkadaşımın Clio'su zor çalışmaya başlamıştı. Değişik bir kaç şey denediler. En son yakıt hortumunu orjinaliyle değiştirince düzeldi. Yani bazen umduğumuzdan da basit olabiliyor çözüm :)
  • delimatrock kullanıcısına yanıt
    Düğme de problem yok çünkü ondan sonra ne kadar yaptıysam olmadı hemen calisti

• MaSaFeL M kullanıcısına yanıt
    Usta ya göstereceğim dediğin gibi ucuz bişi de çıkabilir ama ondan sonra tekrarlamadı henüz ne olduğunu da anlamadım belki karsilasmissinizdir dedim şimdi bi dünya fiyat çıkarmasın usta

• Selamlar arkadaşlar. Yok mudur Topkapı Sanayi, Güngören, Bakırköy, Bayrampaşa civarında önerebileceği özel Renault servisi olan?
  • alexpopov A kullanıcısına yanıt
    Özel Renault servisi olarak değil ama özel servis olarak Davutpaşa'daki Mengerler'in yanında Bosch Car Service var. Çok ilgililer, bi gidip deneyebilirsin.

Tekrarlamadıysa şimdilik bekle bence, anlık bir elektronik sorun olmuş olabilir. Tekrarlarsa o zaman gidip gösterirsin bence.

• delimatrock kullanıcısına yanıt
    Aynen tekrar yapmadı henüz bekliyorum bende

• @delimatrock teşekkürler. Yerini biliyorum. Gidip bakacağım. Aslında Renault servisi olması önemli değil. Ailemizin araçlarını sürekli götüreceğim ve güveneceğim bir usta arıyorum. Başka tavsiyesi olan olursa da sevinirim. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar hayırlı geceler. Aracın triger seti değişimini yaptıracagım. Serviste 900 tl ücret verdiler. Amacım dısarda yaptırmak bir usta buldum. Ancak mazlemeleri alırken triger seti dısında ne alacagımı bılmıyorum. Usta triger seti, v kayısı ve tapa alman lazım dedi ancak baska bir parça almamıza gerek var mıdır?

Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • Set halinde satılıyor hocam zaten onlar,6 ay önce 500 civarına çıkmıştı benimkisi sanırım,Servis bayağı pahalı tutuyormuş
  • Arkadaslar Merhaba yaklaşık 1 haftadır araca binmiyorum bu aksam bindim ve bi süpriz çıktı karşıma tavan dosemesinin ince kumaşı aşağı sarkmis ama sadece on kısımda o da benim kafama sürülup sinir ediyor beni napabiliriz bunun için bilgisi olan varmi

O döşemenin geri kalanı da zamanla sarkacaktır. Aracın ya tavanını sildiniz nemli kaldı, ya da aracın içi nemli kaldı, o yüzden, zaten çok dandik olan tavan döşemesinin yapıştırıcısı koyverdi. Oto döşemecileri tavanı komple söküp döşemeyi yeniliyorlar. 150-200 tl civarı bi foyata yapıyorlar diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.