Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Silmistim ama baya oldu sileli havasız kaldı içerisi sıcak soğuk falan oluyor demekki direk etki etti canımı sıktı ya bi gördüm şok oldum sonradan araştırdım kalitesizmis dediğin gibi bakacaz artık kaca çıkacak masraf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi forumlar aynı konuyu Astra yada actim bir araç almayı planlıyorum bütçeye göre 2007-2008 Astra h kasa veya ayni model Megan 2 bakıyorum astrada kafama yatan bir kaç ilan buldum ancak bakım maliyetleri astra ve megane nin çok farklı mıdır bilgisi olan varmı ortalama bi senelik bakım tahmini ne kadara çıkar ( birde scenic 2004-2009 arası bilgisi olan varmı ) şimdiden teşekkürler

• Şehir içi kullanımda dur kalklarda 1.3 dizel biraz hantal kalıyor. Astra'yı beğeniyorum bakıyorum bende ancak içinde eşya koyacak yer yok deniyor, bizzat bakmak lazım. Scenic yeni kasası iyi, eskiyi bilemiyorum.

• Bizim megane'nın "enjeksiyonu kontrol ettir" hatası dün yine tekrarlandı. Sorunun ne olduğunu bulamamak çok sinir bozucu.

• Arkadaşlar Renault,Dacia,Peugeot ve Citroen marka araçların orjinal ve yan sanayi bütün yedek parçaları Renom Otomotivde. Renom Otomotiv Ankara Şaşmaz Başkent Oto Sanayi sitesinde bulunmaktadır. Servislerde şişirilmiş fiyatlardan önce mutlaka bize ulaşın. Siparişlerinizi aşağıda belirtilen telefon numaraları ilewww.arabaparcam.com
    vewww.renom.com.tr
    internet adreslerimizden verebilirsiniz. N11.com üzerindende online sipariş imkanı mevcuttur. Lazım olan hertürlü parça için bizimle irtibat kurabilirsiniz.Türkiyede Twingo ailesi olarak en çok parça bulunan yer Renom otomotivdir.Lütfen aradığınızda Donanım Haber Forumdan aradığınızı mutlaka belirtiniz. Saygılarımızla
    Telefon Numaralarımız: 03122781887-03122781665
    Cep Telefon Numaramız: 05068926900

• Arkadaslar merhaba.airbag kondaktoru arizasi var.bunu sarabiliyorlarmis.acaba ne kadara sardirabiliriz?

• "Enjeksiyonu kontrol ettir" uyarısı ile ilgili bir hata ya da arıza bulunamadı. Anlık olarak bir temassızlıktan dolayı olabilir dendi. Bir daha arıza uyarısı verdiğinde motoru durdurmadan götüreceğim ve uyarı varken bakacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

Arkadaslar merhaba.airbag kondaktoru arizasi var.bunu sarabiliyorlarmis.acaba ne kadara sardirabiliriz?

Hocam mayısmı hazırandamı 250 tl istiyorlardı gaziemir sanayide
  • Merhaba arkadaşlar.2006 megane2 expression sahibiyim.Sorunum hız sabitleyicim çalışmıyor.düğmeye bastığımda ekrana işaret geliyor ama tuşlarla aktif edemiyorum çalıştıramıyorum.kontrol düğmeleri değişti ama yine çalışmıyor .Neden olabilir ?

• Arkadaşlar,

Resimde görüleceği üzere, son zamanlarda hararet göstergesi şimdiye kadar hep 3. çizgideyken, artık daha alt seviyelerde göstermeye başladı. Araç 9 yıldır bende, ilk kez böyle birşey başıma geliyor. Seyrek trafikte daha alt seviyelere bile iniyor. Yani araba soğukmu çalışıyor? Hani hararet artmış olsa malum sorunlardan kaynaklanabilir. Ama alt seviyelerde çalışmasını anlayamıyorum.

• Erken Fan açıyor olabilir..termostat veya müşüre baktırsan iyi oluyor

• OXMOXTOX O kullanıcısına yanıt
    Hocam bulunduğunuz şehire göre 100-150 arası yapanı bulabilirsiniz. Elim çok yatkın derseniz kendiniz de yapabilirsiniz ama uğraştırıcı. İstanbul,Ankara ve Bursa tarafı olması lazımdı 1 sene garantili yapanlar var. Düşünürseniz sizin için ulaşalım.

Ben Konya'dayım daha kendiminkini yaptıramadım. Sökme takma hariç 100-150 istiyorlar.

• Hilmimeral kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin de göstergede airbag lambası yanıyor mu ?

Sormaktaki amacım düğme ile aktif etmişsiniz ama direksiyondan çalişmamış anladığım kadarıyla.

Direksiyon içerisindeki airbag kablo makarasının içindeki kablo kopmuş yada zarar görmüş ise kontrol edememiş olabilirsiniz.

Sanırım sizin de direksiyon içindeki kabloyu tamir ettirmeniz veya yenisini almanız gerekebilir.

• Hocam araç dizel mi benzinli mi ?

Enjeksiyon uyarısı tamamen belirsiz olarak mı çıkıyor ? Yoksa aracı sıkıştırınca vs gibi durumlar mı çıkıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Déad

Hocam bulunduğunuz şehire göre 100-150 arası yapanı bulabilirsiniz. Elim çok yatkın derseniz kendiniz de yapabilirsiniz ama uğraştırıcı. İstanbul,Ankara ve Bursa tarafı olması lazımdı 1 sene garantili yapanlar var. Düşünürseniz sizin için ulaşalım.

Ben Konya'dayım daha kendiminkini yaptıramadım. Sökme takma hariç 100-150 istiyorlar.

Hocam aracimi gecen hafta yakin bir arkadasima sattim.masrafi da satistan dustum.o da yakin bir zamanda yaptiracak.biz adanadayiz.yaptiracak olursak haberleselim.ilginize tesekkur ederim.

• Déad kullanıcısına yanıt
    Sadece yolda seyir halindeyken oluyor ve hızlanmak için gaza fazla basınca oluyor diye hatırlıyorum. Her fazla bastığımda olmuyor ama. Bazen ayda bir, bazen dört beş kez. Kısaca düzensiz bir şekilde oluyor ancak hepsi de seyir halinde iken hızlanmak istediğimde oldu.

Yeni araç alacak mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: obyzr

Yeni araç alacak mısınız?

Aldim hocam.0 km seat ibiza style 1.0 ecotsi s&s.

• Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Akü tavsiyenize ihtiyacım var. Megane 2 Arac lpg ile kullanıyorum. Varta aküyü övüyorlar, 60 amperlik olanı gözüme kestirdim.

https://urun.n11.com/aku/12v-60ah-varta-aku-540a-d24-blue-dynamic-P172476794

Ne Dersiniz ?

Oo güzel araba, hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.