Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (1185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim arka silecek sapitti
    Kafasına gore çalışıyor ve durması gereken yerde değilde ortalarda hep değişik bir yerde duruyor

Başına boyle bi arıza gelen oldumu
    Araç 2005 model station wagon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavifatih

Bosch ön diskleri üretiyormuş mais e göre fiyatı daha ucuz kalitesi hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Birde bu ön fren disklerini tornalatsam değer mi ?

Çok inceldiyse torna kurtarmayabilir. Bence diskleri değiştirin en garantisi değişim. Bosch iyi marka sıkıntı olacağını sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • megane 2 vites geçme sorunu
    araç çalışmıyorken yağ gibi geçiş yapan vites araç çalıştığı anda kazığa dönüyorsa muhtemel arızalardan biri debriyaj üst merkezinin bozulmuş olabileceğiymiş. debriyaj pedalının hemen arkasında kaput içinde. 140tl parça 100tl işçilikle sorunu hallettiler. internette parça fiyatı 80 tl. benzer sorunlar yaşayanlar olursa belki bir faydası dokunur.
  • kaporta sorunlarında, araç muayene sorun olur mu ?
  • Merhaba,

Megane 1.6 Dynamique modellerine bakıyorum.. Ancak bu paket farklılıkları konusunda işin içinden çıkamadım.. İncelediğim kadarıyla 4 farklı paket görüyorum.

1. sadece direksiyonda kontrol tuşları olup, far yıkaması olmayan
    2. sadece far yıkaması olup, direksiyonda kontrol tuşları olmayan
    3. ikisi de olan
    4. ise ikisi de olmayan

Bunlar hangi pakettir ve farklılıkları nedir.? Kafayı yemek üzereyim, yardımcı olursanız çok sevinirim.. Teşekkürler..
  • Bununla ilgili era konusunda bilen biri modeller ve donanaımlarını listelemiş ilk mesajda ne güzel olmuş.Meganelere hakım olan biri bunu yapsa ne kadar güzel olur.
  • ismailozel İ kullanıcısına yanıt
    Bende arabayı alırken senin gibi kafam karışıktı. ama sonrasında.

far yıkama ve hız sabitleme olunce araba full olduğu anlamına geldiğini araştırarak öğrendim.

ve bu şekilde arabayı aldım..

bence sende öle yap :) fazlada kurcalama x
  • Valla sormayın ya allah bulmak oldu kafam :) Sağolun bende aynen sizin gibi karar verdim direk onlara bakıyorum ;)

• Bu soğuk havalarda sizinle sıcak bir resim paylaşayım dedim :)
     MEGANE II BÖLÜMÜ

MEGANE II BÖLÜMÜ

• arabaya tablet takan oldu mu hiç ???
    başka marka forumlarında uygulamalar mevcut bende yapmayı düşünüyorum evde boş duran tablet var
    tavsiye verebilecek olan varmı
  • Megane 2 extreme sahibiyim.
    Kol dayama taktırmak istiyorum.
    Acaba kol dayama için araçta kesme biçme yapılıyor mu ?
    Hatta yapılırsa arka camları otomatik, aynayı da kararan ve otomatik istiyorum ama arka camlar olmasa da olur.
    Bu konuda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
    Ayrıca ben megane'ı Allah nasip ederse ömürlük kullanmak istiyorum.
    Bakımları yapıldığı sürece 20-30 sene beni taşır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: redracer

Megane 2 extreme sahibiyim.
    Hatta yapılırsa arka camları otomatik, aynayı da kararan ve otomatik istiyorum ama arka camlar olmasa da olur.

Arka camlari ve Kararan Dikiz aynası için hat çekmek gerek.beyine tanıtmak gerek teferruat bir iş. bence sen çıkma kol dayama al tak gitsin.El beceri varsa kendin takarim. Google yaz Kolçak diye.kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: LENCER

quote:

Orijinalden alıntı: redracer

Megane 2 extreme sahibiyim.

Arka camlari ve Kararan Dikiz aynası için hat çekmek gerek.beyine tanıtmak gerek teferruat bir iş. bence sen çıkma kol dayama al tak gitsin.El beceri varsa kendin takarim. Google yaz Kolçak diye.kolay gelsin.

Tamam hocam kendim takarim o zaman yada sanayide taktırırım.
    Ayna işi olsa iyi olacaktı.

• slm arkadaşlar
    kardeşim 2008 megane2 express 1.5 dci almış hangi paket olduğunu nasıl öğrenebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsnykn

slm arkadaşlar
    kardeşim 2008 megane2 express 1.5 dci almış hangi paket olduğunu nasıl öğrenebilirim

digital klima, yagmur far sensöru varsa expression plus paket oluyor

• Kararan dikiz aynası yada arka camları elektrikli yapmak için beyin ile işiniz yok. Elektrik bağlantısı yapılması yeterli. Başka marka araçlara bu eklentileri yapan var nette. Araştırıp görebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

Kararan dikiz aynası yada arka camları elektrikli yapmak için beyin ile işiniz yok. Elektrik bağlantısı yapılması yeterli. Başka marka araçlara bu eklentileri yapan var nette. Araştırıp görebilirsiniz

Üye nin biri geçen hafta pm attı.follow më özelliği yapmak için modül alıyor elektrikci baglanamiyacagi beyine mudahale edemeyecegini soylemis.

• Hangi elektrikçi follow me home baglamayı biliyor? Ben 2 aracıma follow me home bağlattım. İkisinde de beyine en ufak müdahale yok. Halen de kullanıyorum. Kimden duyduysanız sallamış.

Çalışma videolarını da çektim hatta buyrun

http://youtu.be/G6YtCkaPY6U

http://youtu.be/qO-gslomPcc

Modülü de sahibindenden almıştım 50 tl ye. Satan arkadaş o kadar çok kişiye satmış ki montaj yapacak deneyimli yerler konusunda bile yardımcı oluyor. İsteyene o ilana ulaşması için yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 21 Şubat 2015; 21:29:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

Hangi elektrikçi follow me home baglamayı biliyor? Ben 2 aracıma follow me home bağlattım. İkisinde de beyine en ufak müdahale yok. Halen de kullanıyorum. Kimden duyduysanız sallamış.

Çalışma videolarını da çektim hatta buyrun

http://youtu.be/G6YtCkaPY6U

http://youtu.be/qO-gslomPcc

Modülü de sahibindenden almıştım 50 tl ye. Satan arkadaş o kadar çok kişiye satmış ki montaj yapacak deneyimli yerler konusunda bile yardımcı oluyor. İsteyene o ilana ulaşması için yardımcı olurum

üyenin nicki (birdy2)sallamismi gerçekçi anlatsın sana.

• Ben aldım taktırdım. Başkasına mı inanayım gözümle görüp yaşadıklarıma mı. Aracımda var kullanıyorum dedim. Montaj aşamasında da başındaydım. Arkadaşım montaj yaptı.

• 
Sayfa: önceki 11831184118511861187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.