Şimdi Ara

MEGANE II 1.6 OTOMATİK VİTESLERİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arakadaşıma araç bakıyoruz 24 bin tl ye kadar bütçesi var, otomatik olması şart...

bana danıştı haliyle ilk aklıma gelen honda jazz lar oldu, yalnız uçmuş fiyatları b sınıfı bilmem kaç yüz bin km deki araçları orası burası boyalı falan ateş pahası. keza polo lar da aynı şekilde.

yaris ler 5 ileri mmt olduğunu öğrendim oda başa bela olursa ben suçlu olurum şimdi...

aklıma megane 2 1.6 dinamik otomatik vites lpg li araç geldi...temiz bir tane bulduk gibi , gibi diyorum sahibinin konuşması ve aracın resimleri üzerine daha gidip incelemedim...araç 140 bin km de sedan lpg li otomatik 2004 model kazası yok 2 parçasında boya var 23500 tl fiyat çekmiş adam...

nasıldır bunların şanzımanı? 4 ileri tork konvertörlü mü?...ortalama fiyatı nedir? kullanan var mı? yardımcı olursanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacox -- 12 Ekim 2013; 19:26:00 >

• Sorunsuz diye biliyorum.
  • pek ciddi sorun yoktur fakat vites topuzu yerine bu şekilde davul tokmağını sorun etmeyecekseniz alınabilir.

MEGANE II 1.6 OTOMATİK VİTESLERİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ?
  • Bütçeyi birazdaha yükseltebilirse makyajlı kasa privilege öneririm
  • b sınıfı artık en mantıklı araçlar yüksek performans kaliteve düşük yakıtlarıyla akaryakıt fiyatı ortada eskide kaldı ağır hantal d sınıfı c sınıfı suv lara sevdalanmak..

ancak otomatik sevdalısı olarak ilk kural dsg den uzak dur çok km yapmamış olmasına bak ve almadan aracı bi serviste mutlaka bakıt ve test et biraz zorla aracı.. ayrıca sağlam olsun dersen 4 ileri olanlara bak 6-7 ileride aşırı çalışan parçalar var arıza riski daha fazla..
  • 140.000KM'deki araç için bence fiyat yüksek
    Temiz 2007 HB 50.000km'de bir araç için 25.000TL yüksek olduğunu düşündüğümden vazgeçmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.