Şimdi Ara

Megane 2 HB satacağım ne kadar eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2008 model dizel Megane 2 HB extreme (çelik jant, park sensörü,abs,6 hava yastığı) aracımı Mitsubishi Lancer almak için satmayı düşünüyorum. İlanı sizce ne kadardan açayım ?

Triger seti, V kayışı, devirdaim pompası, krank kasnağı yetkili serviste garantili olarak 2 ay önce değişti... motor takozu 1 hafta önce değişti... 4 lastik de 400 km önce değişti... şu an 127 bin kmde (kilometre orjinalliği muayene ve yetkili servis kayıtlarından teyit edilebiliyor). hasar kaydı yok sadece sağ arka çamurluk lokal boyalı... marşpiyel sürtmesinden dolayı 300 tllik masraf var...

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekatronikçi -- 1 Ağustos 2014; 13:54:53 >

• 25-26 civarına satılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro720

25-26 civarına satılır.

Hocam arkadas dizel yada benzinli diye belirtmemis, hangi paket felan yazmamis direk fiyat vermissiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

quote:

25-26 civarına satılır.

Hocam arkadas dizel yada benzinli diye belirtmemis, hangi paket felan yazmamis direk fiyat vermissiniz.

iste aradaki 1000 tl,motor farki,donanim farki,arabanin durumuna gore oynayabilecegi fiyat araligi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

25-26 civarına satılır.

haklısınız en önemli bilgileri yazmamışım... araç dizel ve extreme paket...
  • 22 bin e ben alabilirim. Disariya 24 e ver gitsin (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkmenson -- 1 Ağustos 2014; 13:56:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

22 bin e ben alabilirim. Disariya 24 e ver gitsin (:

dalga geçmek için başka konuya geçin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatronikçi

quote:

quote:

25-26 civarına satılır.

haklısınız en önemli bilgileri yazmamışım... araç dizel ve extreme paket...

Dizel olmasi buyuk avantaj, bakimlari duzgun yapildiysa km de dediginiz gibiyse orjinalse yani ki soylediginiz kadariyla fazla bi kazasida yok. Sonuc olarak arac da fazla yipranmamis diriyse 27-8 gibi eder. Sedanlarina 30 istiyor millet 2005-6 larina. Fiyati biraz fazla yazmanizda sakinca yok malum herkez uctu piyasada sisirin sonra ona gore pazarlik edip satarsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Neden dalga geceyim ! Marspiyer boyali sağ çamurluk boyali 100 bin km yi geçmiş ve hb gılıksız bi araba ve de hic tutmadi. Kasko değer ortada. Olurunu söyleyince neden kiziyorsunuz. E tabi doğru her ana babaya evladi ggüzel gorunurmus. Sen önce kendine sor ben bu araci kaça alirim diye ?

• quote:

quote:

quote:

Neden dalga geceyim ! Marspiyer boyali sağ çamurluk boyali 100 bin km yi geçmiş ve hb gılıksız bi araba ve de hic tutmadi. Kasko değer ortada. Olurunu söyleyince neden kiziyorsunuz. E tabi doğru her ana babaya evladi ggüzel gorunurmus. Sen önce kendine sor ben bu araci kaça alirim diye ?

tamam o zaman siz 22ye bulup alın...

• quote:

quote:

quote:

Araç sizin olsaydı 22 bin tl ye satar mıydınız merak ettim..

• quote:

Orijinalden alıntı: TahliyeBorusu

quote:

quote:

quote:

Araç sizin olsaydı 22 bin tl ye satar mıydınız merak ettim..

Ben bu araci 26 ya vermiştim ocak ayinda
    İlan no : 167560024

Ama adam utanmadan 33 yazmis. Yapacak bir şey yok. Ayrıca bana 22 te ver derken mizahi konusmustum. 25 un ustu etmez bu araç. Alanin aklina sasarim. 2006-2007 focus collection TDCİ alirim o fiyata. Sedanina lafim yok ama hb gılıksız

• piyasa yükseldi, sıfır araçlar yükseldi, millet sıfır yerine 2. ele yonelecek hızla. ve yonelecekleri arabalar tutulani tanınan araçlar olacak.

şu an aracı satarsanız bence 26-27 bin rahat eder. ama biraz beklerseniz seneye 30 bin bile edebilir.

benim aracım 2005 model tüpgazlı megane hb (temiz) şu an 22-23 arası rahat gider. nerden biliyorsun derseniz galericiler 19-20 şak diye veriyorlar. en az 3 bin kar ile satacaklar akıllarınca. Buna istinaden sizin araç benimkinden 4-5 bin fazla eder diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anyhill -- 1 Ağustos 2014; 14:40:09 >
  • 27 ye rahat gider. 28 i vurur.

• quote:

Merhaba arkadaşlar;

2008 model dizel Megane 2 HB extreme (çelik jant, park sensörü,abs,6 hava yastığı) aracımı Mitsubishi Lancer almak için satmayı düşünüyorum. İlanı sizce ne kadardan açayım ?

Triger seti, V kayışı, devirdaim pompası, krank kasnağı yetkili serviste garantili olarak 2 ay önce değişti... motor takozu 1 hafta önce değişti... 4 lastik de 400 km önce değişti... şu an 127 bin kmde (kilometre orjinalliği muayene ve yetkili servis kayıtlarından teyit edilebiliyor). hasar kaydı yok sadece sağ arka çamurluk lokal boyalı... marşpiyel sürtmesinden dolayı 300 tllik masraf var...

Teşekkürler...

aracınız temizse km si yüksek degil o arac icin
    28 den aşağı satmayın düşük söyleyenler saçmalamıslar resmen

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    sen o paraya clio bile alamazsın biraz mantıklı yaz

• Hocam o araba birde otomatik olsa bulunmaz hint kumaşı olurdu 30.000TL yazsanız alıcısı atlardı hemen.

Bence ederi:27.000TL ilan verin 25-26 arası satarsınız.

Ben olsam aracımı satmam lancer kasa değiştirince 2.eli düşer.
  • O aracin eseri 24-25 dir. Forumdaki tüm otoriteleri Cabir konuya fiyat bictir. Yüzde 99 u dediğim gibi yorum yapar.

Siz 28 bin diyorsunuz bende 25 e zor gider diyorum.

Buradan anket yapalim 25 -30 bin TL bandinda alinacak iki araci oylayalim :

1- 2006 -2009 focus 1.6tdci collection

2 - 2006 - 2009 megane heçbek 1.5 dci extreme

Ben oyumu 1 numaradan kullaniyorum.

( not : sedan olsa yarisir ancak hb meganin hic sansi yok )

• Sahibindene bak çok uçuklarla çok dusukleri çık ortalama fiyata aracını satılığa çıkar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 clio hb1.2 benzinli 16-20 civarı satılıyor sizin aracınız 28-32 civarı gider

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.