Şimdi Ara

Megane 2 ELEKTRONİK SORU VAR uyarisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araba 2 gün önce yolda giderken bi anda stop etti ve enjektor hatası verdi. 5-6 defa marşa basmama rağmen çalışmadı. 2 dk sonra sorunsuz çalıştı ama ara ara özellikle ilk çalışırken araba tekler gibi oluyor bende enjektor temizleyicisi doktum biraz önce . araba LPG li . bu katkıyı doktum arabayı benzinde yüksek devirde 2-3 dk yolda giderken kullandım tam eve gelecekten gaza aldıktan sonra elektronik sorun var uyarısı vermeye başladı. Stop etme, tekleme vs hiç birisi yok. İşin kötü yanı yarın sabahtan ankaraya gideceğim . sizce problem nedir yarın erkenden bi sanayiye uğrayacağım ama bi fikrimiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sigortalari kontrol edin ilk önce

• quote:

Orijinalden alıntı: |Murat|

Sigortalari kontrol edin ilk önce

Sabah biraz kurcalamistim sigortalari ama sonradan bisey olmadı şimdi verdi arızalıyi. Acaba o yakıt karışımı midır nedir ondan olmuş olabilir mi ?

• Sigortalari degistirdim düzeldi . ama yola çıkacağım için PC ye bağlattı serviste bisey çıkmadı ama enjektor hatası veriyor bazen ama o da gözükmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Raven -- 8 Ağustos 2015; 14:50:53 >
  • enjektör hastası megane icin soylecegim sey. opet ve totalde aldigim bu hata bp de kayboldu. elektronik sorun var hatasını ilk olarak sol ızgaradan klima temizleyicisi hortumuyla sıktıktan sonra arac ici beyin bolumu soketlerinin islandigini gördüm. bir daha sol.izagaraya hortum sokmayacağım. hatta hic hortum.sokmayacağım sıkıntı oldu. beyin temizlendi halledildi. Megane keyifli bir araba ama hastaliklari fazla 😃 Her yerinden beyin var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.