Şimdi Ara

Medusa 7.1 vs Rampage Rw1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar yeni bir kulaklık almak istiyorum.Daha çok cs:go için.İki kulaklık arasında kaldım bunları denemiş birisi varmı acaba ?
    1-)Rampage Rw1 7.1
    2-)Gamepower Medusa 7.1

• iki kulaklıgıda alma ikiside beş para etmez. 7.1 olayı tenekeden ibaret ve bilmeyeni kandırmaya yönelik market stratejisi.

bunun yerine aynı paraya siberia 200 al. stereo olarak bunlardan cok daha iyi performans alırsın. ha illa 7.1 mi istiyorsun yükle EqualizerAPO ve HeSuVi programlarını piyasadaki bütün sanal 7.1 lerin arasından beğendiğini yap.

siberia 200http://www.zoccoshop.com/steelseries-siberia-200-yesil-kulaklik-kulaklik-standi-pmu5208

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 25 Şubat 2018; 6:12:40 >
  • 1 yıldır rw1 modelini kullanıyorum, özellikle mikrofonu 350tlye kadar denediğim diğer kulaklıklardan çok daha iyi. genellikle rainbow oynamak için kullanıyorum ve gayet işimi görüyor. ayrıca servisinide test etme fırsatım oldu, titreşim motoruyla alakalı bir sorunla alakalı garantiye gönderdim ve değişim yapıp bana yenisini gönderdiler. tam olarak bir f/p kulaklığı bütçen 200tlden azsa başka önerebileceğim bir kulaklık yok.
  • bu siberia rahatsız ediyor diyorlar, rampage markasız ama titreşimini merak ediyorum aslında.

şuan 230 tl gerçi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.