Şimdi Ara

Medipol tıp vs Boğaziçi bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangisi ve neden? Ayrıca bu bölümler için başka üniversite tavsiyesi olan varsa da yazabilir. Lütfen bilen kişiler yazsın yazmak için yazmayın plss.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hshshsh hocam önce bölüme karar verin bence. Sıralama listesine bakıp sormayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisine ilgin varsa desem cok mu klişe olur

• Bu bence okuldansa meslek secmek olmuş. Medipolun parasi var imkani cok. Tipta harvardla anlasmislardi diye biliyorum ve devlet destegi var. Bogazici koklu yurtdisi olanagi fazla egitim kalitesi gayet iyi ve ogrenci kitlesi iyi ama fakir rekabetin cok oldugu bir yer. Yurt imkanlari kotu. Gordugum cogu kisi medipol sayesimde yurtdisinda calisma imkani olacagini dusundugu icin secmisti okulu ve acikcasi sirf bu mantikla meslek ozelikle de tip secmek pek hos degil

• Medipol tipin yurtdışı imkanı var ve iyi burs veriyor ama bilgisayara daha yatkinsan bogazici bilgisayar tabi

• İşte işin kötü tarafı hangisinde mutlu olacağımı bilemiyorum bunu kestirmek BENCE zor.

• Tamamen ilgi meselesi bir yerden sonra. Bir arkadasim haftalarca dusundu bu konuyu en son Medipol yazdi. Sebebini sordugumda bilgisayar okumak istemedigi seklinde oldukca basit bir cevap verdi. Acikcasi verilebilecek tek cevap da bu o ikilemde.
  • hele önce bir ilk 100e gir sonra düşünürsün bunları
  • Yazsak okuycak mısın tıp ne alaka bilgisayar ne alaka

• Eğer tıpa ilgin yoksa, tamamen para için okuyacaksan bilgisayar müh.e git, tıpta mutsuz olursun.

• Birisi tıp birisi mühendiskik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enhaş4 E kullanıcısına yanıt
    hocam dikkat edersen iki bölüm arasında kalmışım zaten
  • Hopelesss kullanıcısına yanıt
    Burası forum olduğundan mütevellit fikir alışverişi açısından sordum tadire şayan görürseniz efenim.
  • Concordato kullanıcısına yanıt
    sadece para için okumak istemiyorum tabi ama para da benim bazı hedeflerime ulaşmam için gerekli maalesef
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    ya hocam tmm anladık çok farklı alanlar tmm vallaha anladık ama bu ikilemi yaşayan çoooook insan var bundan emin olabilirsiniz. o veya bu nedenden dolayı.

• Matematik mi öğrenmek istiyorsun kimya, biyoloji mi? Bunu sorman gerekli en başta. İki bölümün de en dibini düşün. Herkes baba parasıyla maldivlerde hayatında göremeyeceğin kadar güzel/yakışıklı insanlarla takılırken bir kütüphanede çürüyene kadar okuyup çalışacaksın. Biyoloji mi olmasını isterdin, matematik mi? Cevap Maldivlerse zaten o kadar iyi sıralama yapamazsın. İyi çalışma istiyor çünkü. Diğerlerinden biriyse en azından bir başlangıç yapmış olursun karar verme aşamasında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.