Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.278
Cevap
4
Favori
449.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görmemişim şimdi indiriorum patch i işallah olur sağolun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hamestah

Görmemişim şimdi indiriorum patch i işallah olur sağolun...

insAllah olur kardes..Eger olursa buraya yaz guzel haberi
  •  !!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!!

biraz canınızı çektirim. gerçi bende henüz edinemedim oyunu ya..
    türkiyeye gelmedimi dahaa
  • ss ler cok güzel görünüyo valla bende radeon9800 var zor oynıcam biraz heralde
  • geçen süre nasıl 6 aymı 2yıl mı
  • Bizans lıları eziyodum demin az kaldı.800 kişiyle geldiler 200 kişiyle 500 adamlarını öldürdüm

Yok yeniden başlamak lazım batırdık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Bizans lıları eziyodum demin az kaldı.800 kişiyle geldiler 200 kişiyle 500 adamlarını öldürdüm

Yok yeniden başlamak lazım batırdık

Erwin kardes simdi senin keyfine diyecek yoktur haaa
    Dostum nasil indirdin oyunu ?

• Yukarıda yazıyor Üni sağolsun
  • Bişey sorucam hangi türk devletleri var osmanlı... başka varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erwin

Yukarıda yazıyor Üni sağolsun

$anslisin wAllahi dostum Ben hangi yontemle indirdin demek istemistim Rapid filan mi Torrent mi eMule mi

• Osmanlı-Selçuklu = The Turks

Timurlular ve AltınOrdu devletleri var 4 devlet

http://www.totalwar-turkiye.com/mtw2inc/index.html

bekiro eklediğin Türk birliklerinin resimini düzgün editleyememişsin sol aşağıda totalwar-turkiyenin logosunun ucu görünüyor ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz_Yabgu -- 11 Kasım 2006; 20:27:08 >
  • oyun nette her yerde var rapid de var torrentde var
  • Tamam saol Oguz_Yabgu
  • o nasıl bayraklar öle biri sağ bakıo biri sola
  • Arkadaşlar oyunu 6 saattir oynuyorum oyun süper.Şimdi k alkabildim başından ancak sabah 7de kalkmasam sabaha kadar oynardım ama.....Ben Türklerle başladım Şerefsiz Bizans hep bana saldırıp... Selçuklular oyunda Rebels olarak gözüküo....
  • quote:

Arkadaşlar oyunu 6 saattir oynuyorum oyun süper.Şimdi k alkabildim başından ancak sabah 7de kalkmasam sabaha kadar oynardım ama.....Ben Türklerle başladım şerefsiz Bizans hep bana saldırıp duruo...Bu arada Selçuklular oyunda Rebels olarak gözüküo....

Edit:Deiğiştir die alıntıya basmışım Pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamestah -- 12 Kasım 2006; 0:24:47 >
  • hocam süre nasıl gidiyor 2 yıl mı 6ay mı
  • quote:

Ben böyle saçmalık görmedim yaa ben oyunu şimdi kurdum.Ama osmanlılarla başlıyamıyorum offf.Ya bütün hayallerim yıkıldı eğer böyle olursa elimi bile sürmem Offf nası moralim bozuldu yaaa...

hocam oyunu aldın mı indirdin mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhacir

quote:

Ben böyle saçmalık görmedim yaa ben oyunu şimdi kurdum.Ama osmanlılarla başlıyamıyorum offf.Ya bütün hayallerim yıkıldı eğer böyle olursa elimi bile sürmem Offf nası moralim bozuldu yaaa...

hocam oyunu aldın mı indirdin mi

Millet oyuna dalmi$ dostum, gozleri bisi gormuyordur $imdi
  • Oyunu aldım bizim orda bi internet kafe var oyun piyasa çıktığı gün oraya da gelio Ben Rome Total War ı oynamadım ama Mediveal Total War u çıktığı günden beri oynardım..Süreye dikkat etmedim çünkü medieval da yılın yazdığı yerde mediveal 2 de kaç kere end year bastığın yazıyor...Hangi yılda olduğuna ülkenin özelliklerinden bakıyorsun...Oyun süper şimdi işteyim hastayım bahanesiyle eve gider gitmez bilgisayarın başına oturucam Bekle beni Bizans....
    Oynayamadığınıza çok üzüldüm arkadaşlar ama merak etmeyin u akşam kendi çapımda bi inceleme yazısı hazırlarım ....

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.