Şimdi Ara

!!! Medieval 2 : Total War (1.2 Yaması Çıktı 644 MB) !!! (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.278
Cevap
4
Favori
449.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu oyun bir de türkçe olsa tadıntan yenmez yemin ediyorum. :)
  • beyler stainless steel .6.1 de oynuyorum ama turn e bastığımda diğer devletlerin birinde atıyor beni... kitleniyor bilgisayar. ama ilk turnde değil... 40 ,50 turn sonra oluyor..ölüyorum sinirden... bilen varsa nedenini sağlığına duacı olurum....
  • bu 1.1 1.2 1.3 güncellemelerini teker teker mi kurmak lazım yoksa 1.3ü kursamaya çalışsam yükleme sırasında 1.1 ve 1.2 yi ister mi?
  • arkadaşlar, birisi graphics_config.xml dosyasını bir zahmet upload edebilir mi? unspecified error zırvası çıkıyor da...
  • herkes bıraktı mı oynamayı?

rica ediyorum yardım etsin birisi...
  • oyunu hocama verdim vista uyumsuzluk çıkmış bi düşüncesi olan varmı cidden çok gerekli acil.
    Teşekkürler.
  • katolik ülkelerde papa savaşma dediği halde o süre içinde karşı devlet size savaş açarsa direk karşılık vermeyin.yani sizin "turn" geldiğinde şehir kuşatılmışsa bi turn bekleyin. 2. turne geçince papa o ülkeyi savaştan çekmeye zorlar çekilmezlerse afaroz edilirler ve o ülkeyi yeni papa seçilene yada o ülkenin kralı ölene kadar alma şansınız olur. hatta onlara katolik olsalar bile haçlı savaşı açabilirsiniz.

İPUCU : Haçlı seferinde sağlam bir odu ile alacağınız şehrin yanına geldiğinizde tüm ülkelerdeki askerleri crusader yapın. sefere katılan askerlere o yıl harcama gitmez. 2 turn kadar almanız gereken şehri kuşatmada bekletin 3. turne basmadan alın. Müthiş bir artış olur ve katılan her askere 1 rütbe verir :)
  • ya beyler basit bir soru olacak frp'den başımı kaldırıpta oyunu oynıyayım diye yeni yükledim 1.2 yamasını yükledim oynuyorum şu an ingiltere olarak. ama forumu okuyunca türkleri falan seçtim diyorsunuz. başlangıçta seçilen ülkeler arasıdna türkler yok hatta az sayıda devlet var ( ing fr. ven. isp. kutsal roma vb.).. nasıl seçicem türkleride kampanyaya oradan başlıyıcam ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

ya beyler basit bir soru olacak frp'den başımı kaldırıpta oyunu oynıyayım diye yeni yükledim 1.2 yamasını yükledim oynuyorum şu an ingiltere olarak. ama forumu okuyunca türkleri falan seçtim diyorsunuz. başlangıçta seçilen ülkeler arasıdna türkler yok hatta az sayıda devlet var ( ing fr. ven. isp. kutsal roma vb.).. nasıl seçicem türkleride kampanyaya oradan başlıyıcam ??

tamam sorun çözülmüştür gerek kalmadı
  • türkçe yama olmadı linkdeki herşeyi yaptım ama olmadı
  • arkadaslar bana oyunun videoları lazım 1.7 gb mıs galıba
    nete aradım ama bitürlü bulamadım

biri bana link verebilirmii acaba
  • Selam arkadaşlar.
    Medieval Total War II'ile geçenlerde tanıştım.
    Rome ve Barbarian ile önceden alıştırmam vardı fakat bu yeni oyunu daha çok tuttum.

Şimdi arkadaşlar, sormak istediğim çok önemli iki soru var:

1-Moğollar ve Timur'dan o kadar bahsedildi ki, bende iyisi mi Bağdat, Erivan, Tiflis ve Musul civarına sıra sıra ordu dizeyim dedim. Böylelikle birkaç ordu dizdim. Yalnız ordularım generalsizdi. Bir de baktım ki birkaç turn sonra, dizdiğim o ordular yavaş yavaş asi ordusuna dönüşmüşler. Neyse ki diplomatlarım sayesinde geri alabildim onları, rüşvet vererek. Şehrin asi olmasını gördüm de, orduların asi olmasını ne Rome'de, ne Barbarian'da gördüm.
    Bunun çözümü nedir arkadaşlar?
    General olunca da ordular asi oluyor mu acaba?
    Ya da generalsiz ordunun yanında imam olsa, yine asiye dönüşüyorlar mı?

2-Oyun yamasız. Oyunu Torrent ile indirdim. Fakat oyun hızlı kayıt yapmıyor. ctrl+s ile de esc ye basarak da, kayıt ismini değiştirerek de denedim, hızlı kayıt olmuyor. Oyuna girip, otomatik ve hızlı kyıttan, hızlı kayıtı seçiyorum, beni tekrar ana menüye gönderiyor. Otomatik kayıt ile oynamak zorunda kalıyorum. Bu konuda yardım edebilir misiniz?

Lütfen yardım arkadaşlar. Bilgilerinize güveniyorum.

• Birinci sorunun cevabını vereyim: Ordunun başında general yoksa asi olma olasılıkları yüksek. İmamla falan alakası yok asi olma olayının, general koycaksın başlarına o zaman uslu duruyorlar. Ama generaller de asi olabilir. Bir generalin asi olmaya yatkın olup olmadığını anlamak için generalin özelliklerinden "loyalty"(sadakat)'ye bakacaksın. Loyalty yüksekse asi olma olasiılığı azalır.

İkinci sorununla hiç karşılaşmadım o yüzden bir şey diyemeyecem. Belki patchleri yüklersen düzelebilir.
  • Çok sağol TaGoKo kardeşim.
    Dediklerini yaptım, patchleri yükledim, sorun kalmadı. Sorun patchsızlıktanmış. Tekrar teşekkürler.
  • oynamayanlar muhakkak oynasın dehşet bi oyun empire total war da var ama orda zaten osmanlı çok gelişmiş oluyo fazla zevkli değil bence
  • Arkadaşlar şöyle bir sorunum var umarım sorunun çözümünü bilen vardır ...yama için yapılması gerekenleri harfiyen yaptım . daha sonra krieger exe dosyasına tıklayıp Türkçe olarak oyuna girmemizi söylüyor ama bende exe dosyası çıkmadı BAT dıye dosya cıktı. sonra bat uzantılı dosyaya çift tıkladım bir siyah ekran geçip gitti bir hareket yok(ms penceresi gibi) . sonra bat uzantılı dosyayı oyunun ana klasörüne attım oyun çalıştı ama türkçe değil . bat dosyası çalışmıyor ...

Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • Empire'dan iyi bu oyun neden 55 sayfada kalmış acaba. Hala oynayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Corleone

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var umarım sorunun çözümünü bilen vardır ...yama için yapılması gerekenleri harfiyen yaptım . daha sonra krieger exe dosyasına tıklayıp Türkçe olarak oyuna girmemizi söylüyor ama bende exe dosyası çıkmadı BAT dıye dosya cıktı. sonra bat uzantılı dosyaya çift tıkladım bir siyah ekran geçip gitti bir hareket yok(ms penceresi gibi) . sonra bat uzantılı dosyayı oyunun ana klasörüne attım oyun çalıştı ama türkçe değil . bat dosyası çalışmıyor ...

Şimdiden çok teşekkür ederim.

türkçe yama klasötü icindeki 5-6 dosyayi ana klasötr içene at sorunun çözülecektir.
  • ben bu oyunun hastasıyım ve yerini hiçbiri doldurmaz.empireyi oynamadım ama bu tadı vermez.timur moğol haçlılar hepsiyle uğraşman gerekiyor.sürekli strateji kurman lazım
  • Selam gençlik,

Bana çok sağlam mod önerebilirmisiniz

Yüklü olanlar :

Stainless Steel
    The Sicilian Vespers

Yüklenecek :

The Broken Cressent

Bunların dışında gerçekten kaliteli ya da belli bi konseptte mod önerebilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.