Şimdi Ara

MediaMarkt Samsung Tab A7 - 1379-50-50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.775
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz önce sipariş verdim. Fiyat 1379 TL +50 TL garanti bonus ve tabi varsa 50 Mediamark Club ceki kullanılır. 11 TL aVantajix

1269 liraya aldım.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a7-10-4-tablet-gri-1212343.html

• Çek kullanınca avantajix iade veriyor mu
  • 1614 tl olmuş fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: geantes

Çek kullanınca avantajix iade veriyor mu

Avantajı de 11 lira göründü . Ama onay verir mi bilmiyorum . İndirim olarak sayılacak birtutar değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MEdiamarkt'tan 25 Şubat'ta bir ürünüm geldi kargoyla ama içinden fatura çıkmadı, siparişlerimde yok, müşteri hizmetlerine bağlandım yetkili "gönderdim" dedi gelen giden yok, sms göndereceğiz diyor sistemleri (0850 ...) gelen mesajda bu numara kayıtlı değil diyor. Çözemedim nasıl bir site işletiyorlar.

Fatura sıkıntısı çeken varmı forumda benim gibi?

• hocam fiyat iyi ama garanti 1 yıl veriliyor. sordum kutu açılmış orjinal bandroller kopmuş muhtemelen temiz teşhir ürünlerinden ya da gelen iadeden sonra bakıma ve kontrole giren ürünlerden diye düşünüyorum bu konuda cevap vermediler temiz teknik olarak sorunu olmayan kontrolleri yapılmış cihazlardır diyolar. ama fiyatlara elbet düşecek ben gittigidiyordan 1340 tl ye 6 taksit T510 almıştım aslında memnundum beyaz renk istiyorduk. 1250 tl ye sahibinden üzerinden faturalı vs. kılıflı temper camlı sattım. Alıcısıda memnun.

VERMEK İSTEDİĞİNİZ İLAN SANIRIM BU OUTLET

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-tab-a7-10-4-32gb-android-tablet-g%C3%BCm%C3%BC%C5%9F-outlet-1212342-3012636.html

Sonra TAB A7 aldım aralarında fark yok fazla, az inc büyük ram 3 gb o kadar. dediğim gibi beyaz renk olmasını istiyorduk. Ben yaklaşık 1 ay önce yine mediamarkt üzerinden aldım sıfır. + 2 adette 25 litrelik oto termos fiyata dahildir. 1 adet ihtiyacım vardı termos 2 aldım. 1551,98 ödedim

50 tl doğum günü çeki vardı

1500/100 bonus değerlendirdim.

termoslardan birini sıfır kolisinde 100 tl ye letgodan verdim şuan 150 ye satılıyor.

avantajix 12,75 gelir heralde.

Termoslardan birini 130 yazmıştım 100 tl ye verdim letgodan geçen hafta. Şuan 150 tl ye satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 1 Mart 2021; 1:44:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.