Şimdi Ara

mediamarkt lig tv paketi aktivasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt'tan hd şampiyonlar paketi almıştım bugün kurulumum yapıldı fakat aktivasyon için verdiğim şifreye kullanılmış diyor müşteri hizmetleri ve aktivasyon yapılamıyor ama aynı müşteri hizmetleri 3 gün önce verdiğim aktivasyon şifresiyle kayıt aldı ve kurulumu sağladı napmalıyım aynı durum başına gelen oldumu ?

• Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olur.
    müşteri hizmetleri kayıt aldı geri dönüş yapılacakmış bakalım nolucak sonuç
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalogluserdar

müşteri hizmetleri kayıt aldı geri dönüş yapılacakmış bakalım nolucak sonuç

Sonucu burada da paylaşın hocam, belki bir başkası daha aynı sorunu yaşar.
  • Tamam hocam
  • Bana da kullanılmış dediler.
    Media markt ile görüşeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

Bana da kullanılmış dediler.
    Media markt ile görüşeceğim
    O zaman biri bu kodları kutusuz olarak sattı , sizlerde satılmış kodları kutularıyla beraber satın aldınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavy86

O zaman biri bu kodları kutusuz olarak sattı , sizlerde satılmış kodları kutularıyla beraber satın aldınız.

Alıntıları Göster
    ben bu paketi forumda güvenilir bu işi yapan birisinden aldım kendisiyle görüştüm halledeceğini söyledi bekliyorum
  • Mediamarkt dan kendim aldım kutu kapalı jelatinli idi, ilk ben açtım şifre zarfını da ilk ben açtım. İlginç nisan başı kullanılmış kod dedi digitürk, ben mayıs başında aldım. Bir gariplik var ama neyse mediamarkt yeni şifre vereceğiz size dedi...
  • Bunlarda ne yaptıklarını bilmiyor bakalım sonuçlar ne olacak
  • quote:

Bunlarda ne yaptıklarını bilmiyor bakalım sonuçlar ne olacak
    btk ve şikayetvar a şijkayet yaz hocam mutlaka sorunu çözüyorlar benim arkadaşında aynı böyle bir problemi olmuştu 3-4 gün içinde sorunu çözülmüştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

btk ve şikayetvar a şijkayet yaz hocam mutlaka sorunu çözüyorlar benim arkadaşında aynı böyle bir problemi olmuştu 3-4 gün içinde sorunu çözülmüştü

Alıntıları Göster
    hocam an itibariyle benim sorunum çözüldü aldığım kişi tarafından aktivasyonu yapıldı
  • quote:

hocam an itibariyle benim sorunum çözüldü aldığım kişi tarafından aktivasyonu yapıldı

Darısı benim başıma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

Kimi şikayet etmek gerekir o bile muamma; media marktımı yoksa digiturkümü şikayet etmek gerekir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

quote:

Darısı benim başıma...

Alıntıları Göster
    hocam sorun şuymuş aslında şifreler kullanılmış değil sistemde otomatik o şekilde görünüyormuş aktivasyon tarihi uzatılması unutulan şifrelerde bu sorun yaşanıyormuş sizde işin peşini bırakmayın hallediyorlar

• quote:

hocam sorun şuymuş aslında şifreler kullanılmış değil sistemde otomatik o şekilde görünüyormuş aktivasyon tarihi uzatılması unutulan şifrelerde bu sorun yaşanıyormuş sizde işin peşini bırakmayın hallediyorlar

Alıntıları Göster
    şu an mediamarktta uygun fiyata bulabilme şansımız var mı.. hala bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coda

şu an mediamarktta uygun fiyata bulabilme şansımız var mı.. hala bilgisi olan?

Alıntıları Göster
    çok zor bulubilme ihtimalı yeni sezonda 600-700 den aşağı olmaz bence..
  • Geçen hafta sitede 549 liraydı kart dönsün alayım dedim. Yerinde yeller esiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicbass

Geçen hafta sitede 549 liraydı kart dönsün alayım dedim. Yerinde yeller esiyor
    Ümraniye Meydan MediaMarkt mağazasında 599 TL'den satılıyordu geçen haftasonu.
    Kaldı mı bilmiyorum.
  • Mediamarkt halletti, açıldı kanallar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.