Şimdi Ara

Media Markt Türkiye'de Nintendo Switch Satmaya Başladı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Alınmaz. Playstation Pro alınır o paraya üstüne 3 tane de oyun verirler yanında. Ya da üstüne ekler yepyeni One X alırım bunun hiç bir çekici yanı yok,kendi görüşüm bu seven alır beni ilgilendirmez.

Hiç Nintendo oyunu oynamamış biri nasıl yorum yapar güzel bir örnek olmuş, bilgi ve deneyim 0 olunca One X ile kıyaslaman son derece normal. Senin gibiler için fiyatı 800 lira dahi olsa fikrin değişmeyecek eminim çünkü Nintendo denince sende boşluktan başka bir şey yok, her insan bilmediği konularda konuşursa zırvalar, normal yani. Yıllardır grafik kastırıp içeriği yavan olan 3. parti geliştiricilerin en büyük destekçisi senin gibiler işte, müstehak tabii ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: powersmachine54

Yuh yani 300 dolarlık konsol bile 1900 TL'yi buluyor.Bu para buna asla verilmez.Pro 1900 TL üstelik bunla karşılaştırılmayacak kadar güçlü.

Fiyat olarak tabii ki haklısın, bunun yanında çok iyi özel oyunları olan iki konsolu güç olarak karşılaştırman yanlış olmuş çünkü Switch'i alan gücü için almıyor. Kendi adıma söyleyeyim mesela PS4 hiç piyasaya çıkmasaydı ve PS3 kalitesinde bu özel oyunlar çıksaydı ben yine keyifle oynamaya devam eder özel oyunsuz Xbox One veya X'e hayatta bulaşmazdım. Gerçekten PS4 standart sürümüyle aynı fiyata olsa dahi One X'i almam, sebep lazım bana, Nintendo da böyle bir şey işte.
  • alacak adam zaten amazondan ebayden falan alır. ama umarım biraz haraketlilik olurda nintendo türkiye ye geri döner
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild cemu'da 60 fps iyi ki eski konsolada çıkarmışlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Fiyat kazık

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Alınmaz. Playstation Pro alınır o paraya üstüne 3 tane de oyun verirler yanında. Ya da üstüne ekler yepyeni One X alırım bunun hiç bir çekici yanı yok,kendi görüşüm bu seven alır beni ilgilendirmez.</blockquote>

Hiç Nintendo oyunu oynamamış biri nasıl yorum yapar güzel bir örnek olmuş, bilgi ve deneyim 0 olunca One X ile kıyaslaman son derece normal. Senin gibiler için fiyatı 800 lira dahi olsa fikrin değişmeyecek eminim çünkü Nintendo denince sende boşluktan başka bir şey yok, her insan bilmediği konularda konuşursa zırvalar, normal yani. Yıllardır grafik kastırıp içeriği yavan olan 3. parti geliştiricilerin en büyük destekçisi senin gibiler işte, müstehak tabii ki.

Arkadaşım sen de bana göre zırvalıyorsun şu an. Ben ne demişim "SEVEN ALIR BENİ İLGİLENDİRMEZ." Bu fiyatla sürerlerse tabiki pro ile de one x ile de kıyaslarım. Sundukları donanıma bak bir de fiyatına. Ayrıca Mario Zelda veya japon animesi oyunları benim ilgimi çekmiyor. Ben sana 10 larca grafiği de muhteşem içeriği de muhteşem olan oyun sayabilirim ama neyse. Evet 800 lira olsa bile almam çünkü ilgimi çeken oyunu yok. İlgisini çekene alana bişey diyemem kendi görüşümü belirttim sadece sende boş yere zırvalamışın kısacası.

• Amazon amazon diyip durmayin su internet ortaminda. Basimizdaki hukumet oranin erisiminide engeller sirf icerden alalim daha fazla kazik yiyelim diye!
  • Fiyatı normal ama o paraya ps4 pro alınır vs. diyenlere switch i anlatamazsın ki zaten onların beklentisi hayvan gibi grafikler , bol aksiyon , evde oturayim oynayayim oyunumu
  • Sonunda güvenle alabilirim bir yerden makineyi.

• 1899 çoh ben hep 50 liralık alıyom bununda 50 liralık olanı yohmu? nintendo switch sheep version

• quote:

Arkadaşım sen de bana göre zırvalıyorsun şu an. Ben ne demişim "SEVEN ALIR BENİ İLGİLENDİRMEZ." Bu fiyatla sürerlerse tabiki pro ile de one x ile de kıyaslarım. Sundukları donanıma bak bir de fiyatına. Ayrıca Mario Zelda veya japon animesi oyunları benim ilgimi çekmiyor. Ben sana 10 larca grafiği de muhteşem içeriği de muhteşem olan oyun sayabilirim ama neyse. Evet 800 lira olsa bile almam çünkü ilgimi çeken oyunu yok. İlgisini çekene alana bişey diyemem kendi görüşümü belirttim sadece sende boş yere zırvalamışın kısacası.

İşin ilginç kısmı hem fiyatın hiçbir önemi yok çünkü ilgimi çeken hiç oyunu demişsin, hem de alacakmış gibi mediamarkt'ın fahiş fiyatı üzerinden diğer konsollarla kıyaslayarak Switch'e sallamışsın. Çelişki yumağı bir yorum olmuş, amacını çok belli etmişsin. Yabancıların ''haters gonna hate'' diye tam sana uyan bir cümlesi var.

• quote:

Ülkemizde resmi olarak satılmayan, normalde Pro'dan 100, One X'ten 200 dolar ucuz olan cihazı fırsatçının satış fiyatıyla kıyaslayarak çok sığ ve komik bir değerlendirme yapıyorsun. Üstelik taşınabilir cihaz diğerlerine göre çok yüksek maliyet ve teknolojik limitlere sahiptir, hani şu an en güçlü konsol deniyor ya ondan örnek vereyim One X ayarında taşınabilir konsol günümüz teknolojisiyle yapılamaz, velev ki birileri yaptı diyelim fiyatını duyarsan dudakların uçuklar emin ol. O kadar işlem gücünü küçücük boyutlarda donanımla bataryayla beslemesi bir yana el kadar cihazın soğutma sistemini bir düşün? Sen hem ayranım dökülmesin diyorsun galiba. Benim sana demek istediğim yemediğin, içmediğin, izlemediğin, okumadığın veya oynamadığın şeylerde önyargıda bulunmamandır. 3. partiden de şu hem grafik hem içerik onlarca(!) muhteşem oyunu da say göreyim bakalım.

• quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri
    Arkadaşım sen de bana göre zırvalıyorsun şu an. Ben ne demişim "SEVEN ALIR BENİ İLGİLENDİRMEZ." Bu fiyatla sürerlerse tabiki pro ile de one x ile de kıyaslarım. Sundukları donanıma bak bir de fiyatına. Ayrıca Mario Zelda veya japon animesi oyunları benim ilgimi çekmiyor. Ben sana 10 larca grafiği de muhteşem içeriği de muhteşem olan oyun sayabilirim ama neyse. Evet 800 lira olsa bile almam çünkü ilgimi çeken oyunu yok. İlgisini çekene alana bişey diyemem kendi görüşümü belirttim sadece sende boş yere zırvalamışın kısacası.</blockquote>

Ülkemizde resmi olarak satılmayan, normalde Pro'dan 100, One X'ten 200 dolar ucuz olan cihazı fırsatçının satış fiyatıyla kıyaslayarak çok sığ ve komik bir değerlendirme yapıyorsun. Üstelik taşınabilir cihaz diğerlerine göre çok yüksek maliyet ve teknolojik limitlere sahiptir, hani şu an en güçlü konsol deniyor ya ondan örnek vereyim One X ayarında taşınabilir konsol günümüz teknolojisiyle yapılamaz, velev ki birileri yaptı diyelim fiyatını duyarsan dudakların uçuklar emin ol. O kadar işlem gücünü küçücük boyutlarda donanımla bataryayla beslemesi bir yana el kadar cihazın soğutma sistemini bir düşün? Sen hem ayranım dökülmesin diyorsun galiba. Benim sana demek istediğim yemediğin, içmediğin, izlemediğin, okumadığın veya oynamadığın şeylerde önyargıda bulunmamandır. 3. partiden de şu hem grafik hem içerik onlarca(!) muhteşem oyunu da say göreyim bakalım.

Bu da son cevabım olacak daha fazla uğraşamam, bu kadar savunuyosan gider alırsın oynarsın kardeşim beni ilgilendirmez. Benim anlatmaya çalıştığım bu paraya bu cihaz etmez. Seven almak isteyen için de etmez bana göre. Taşınabilir olması diye bir + bence yok ayrıca? Sürekli seyahat etmeyen akşam eve gelip 2 saat oyununu oynayan adam için ne +'sı var taşınabilir olmasının? Yani kısacası burada olay yine içerisinde barındırdığı oyunlara bakar. Sen 6.2 inch 720p ekranda Mario ve Zelda (başka bilindik oyunu var mı?) oynarken ben ondan daha ucuz olan + resmi desteği olan konsolumda 4K HDR kalitesinde Red Dead Redemption 2 oynayacağım. Bu cevap yeterli olur sanırım senin için. Sen yine savunmana devam edebilirsin. Zevk meselesi. Öyle diyorsunda şu kadar sattı bu kadar sattı diye yazarsın şimdi, bu konsol bizim ülkemizde tut-maz. Japonyadır çindir koredir oraları bilemem milyonlar satabilir.
    İyi günler.

• Ahhh özlemişim DH yi böyle fanboy kavgalarını okumak zevk veriyor

Şu karşılaştıranlara cevap verilmiş zaten söyleyeceğim tek şey PS4/XO yu cebinize koyup dışarda oynayabilir misiniz? Konsol bok gibi ama seviyorum genede sebebini de bilmiyorum. Çekici geliyor işte oyunları beni benden alıyor. Bebeler gitsin COD falan oynasın biz yetişkinlerde Mario oynayalım. :)
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argele Virscarpis -- 5 Nisan 2018; 20:40:21 >
  • Argele Virscarpis kullanıcısına yanıt
    Burası zaten bsc. Bölümsonucanavarı sitesi dediğin bir nevi arayüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argele Virscarpis -- 5 Nisan 2018; 20:40:55 >
  • Argele Virscarpis kullanıcısına yanıt
    Anlamamışsın.Bsc ye yazmak diye bir şey yok. Senin oraya yazdım sanıyorsun ama aslında buraya yazılıyor. Bende yorumu Bsc den attım zaten. Şuan burda yazdıklarını da bsc den girip haberi bulursan görürsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikili paket joycon satışıda var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.