Şimdi Ara

Media Markt Gözlerime İnanamadığım PS3 Kampanyası! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
39.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hadi arkadaşlar niribaras ile cevapları bekjliyoruz hadiiiiçok ACİLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • niye ps3 alıosunuz anlamadım oyunları çok pahalı xboz alsanıza :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

niye ps3 alıosunuz anlamadım oyunları çok pahalı xboz alsanıza :D

xbox360ı PS3 gibi kullanmak için 3 adet almak lazım.

Biri online oynamak için FW siz, biri single ve beeş takılmak için FW li ve üçüncüsüde 3 Kırmızı ya hazır yedek :)
  • quote:

orjinal oyun oynamayı seviyoruz.
    3K problemi olmadanda içim huzur dolu oynuyoruz saatlerce
  • Valla bendeki oyun sayısı kadar oyununuz olacaksa bütçenizin yetmesi için baya zengin olmanız gerekiyor ama...

Tabii oyun değiştirme yaparsanız o ayrı da, ne bileyim, 20-30 oyun almak bir servet... Demekki o kadar durumunuz var... Bende 40 tane Xbox oyunu oldu heralde :S

Ama live ı beleş o güzel
  • bursada aynı sistem 999 ytl daha 2 saat önce baktım mm da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1080p

quote:

Biri online oynamak için FW siz, biri single ve beeş takılmak için FW li ve üçüncüsüde 3 Kırmızı ya hazır yedek :)

PS3 alınca illaki yeni oyun mu almak gerekiyor ben alıcak olsam 2-3 oyun alır PES i sabit tutar
    diğer oyunlarıda bitirdikçe değiştiririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyler7

quote:

Orjinalden alıntı: 1080p

quote:

PS3 alınca illaki yeni oyun mu almak gerekiyor ben alıcak olsam 2-3 oyun alır PES i sabit tutar
    diğer oyunlarıda bitirdikçe değiştiririm

budur
    40 oyun oluyorda ne oluyor sanki 40 da bitiriliyormu
    bol olunca bak geç oluyor
    1-2 tane olunca suyu çıkıncaya kadar oynanıyor (kendimden biliiyorum)
    elimde wii - ps3 - xbox -pc hepsi var
    hangisi hack olduysa aynı sonu yaşadı :D

• quote:

Orjinalden alıntı: Zizim

@ Kazaara

Dostum sen hangi Media Markt'ta ve hangi pozisyonda bulunuyorsun?

Ben de çok merak ettim doğrusu. İki tahminim var;
    1. Kendine aşırı güven verecek bir yönetici pozisyonunda,
    2. mediamarkt'ı o kadar sahiplenmiş ki elin gavurunun mağazası için kendi vatandaşının kalbini gözünü kırpmadan kırabilecek, ama 3 gün sonra kriz var şu kadar adamı işten çıkarıyoruz dediklerinde kapının önüne en önce koyulacak işe yeni girmiş bir çömez.
  • arkadaşlar ben ps3 almak istiyorum ancak bir türlü karar veremiyorum MM 999 ytl 80 gb+1 kol+1oyun mu yoksa metroda ki gibi 40 gb ps3 +1 oyun 699 ytl ye mi alsam farkı varmı acaba bunların 40 gb yada 80 gb almanın aradaki 300 milyona değermi 80 gb lık paketi almak için??bilgili arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse sevinirim teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: semix13

arkadaşlar ben ps3 almak istiyorum ancak bir türlü karar veremiyorum MM 999 ytl 80 gb+1 kol+1oyun mu yoksa metroda ki gibi 40 gb ps3 +1 oyun 699 ytl ye mi alsam farkı varmı acaba bunların 40 gb yada 80 gb almanın aradaki 300 milyona değermi 80 gb lık paketi almak için??bilgili arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse sevinirim teşekkürler şimdiden.

40 veya 80 GB veya 60 GB Arasında en ufak 1 fark yoktur. Oyunları harddiskten oynamak gibi 1 özelliğin olmadığı için. Demoları oyunların ortalama 1 GB desen 40 tane oyun demosu depolayabilirsin ps3 ünde. O yuzden GB olayına fazla takılma git metroya al 700 e ps3 gel foruma bir tane dualshock3 siparişi ver 100 YTL'ye. 800'e canavar gibi 2 kollu ps3'ün olsun yanında da motostorm sana kalsın. Saygılar..

• quote:

Orjinalden alıntı: gLam

quote:

Orjinalden alıntı: semix13

arkadaşlar ben ps3 almak istiyorum ancak bir türlü karar veremiyorum MM 999 ytl 80 gb+1 kol+1oyun mu yoksa metroda ki gibi 40 gb ps3 +1 oyun 699 ytl ye mi alsam farkı varmı acaba bunların 40 gb yada 80 gb almanın aradaki 300 milyona değermi 80 gb lık paketi almak için??bilgili arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse sevinirim teşekkürler şimdiden.

40 veya 80 GB veya 60 GB Arasında en ufak 1 fark yoktur. Oyunları harddiskten oynamak gibi 1 özelliğin olmadığı için. Demoları oyunların ortalama 1 GB desen 40 tane oyun demosu depolayabilirsin ps3 ünde. O yuzden GB olayına fazla takılma git metroya al 700 e ps3 gel foruma bir tane dualshock3 siparişi ver 100 YTL'ye. 800'e canavar gibi 2 kollu ps3'ün olsun yanında da motostorm sana kalsın. Saygılar..

Usb girişi farkı vardır 60 ve 80Gb'lık modellerde 4 adet 40Gb'lık modelde 2 adet usb girişi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAICO -- 20 Aralık 2008; 13:48:06 >

• quote:

Orjinalden alıntı: bigmucit34

Usb girişi farkı vardır 60 ve 80Gb'lık modellerde 4 adet 40Gb'lık modelde 2 adet usb girişi vardır.

Bende 80 gb'lik versiyonu var fakat 2 USB girişi var. Senin söylediğin durum TR'de satılan PS^'ler için geçerli değil. Cihazlar ülkeden ülkeye fark ediyor.

Glam arkadaşın söylediği gibi tek fark titreşimli joystick ve disk kapasitesi. Yanlız PS3'e 320 GB'a kadar 2,5" Hard Disk takılabiliyor. Yani 40 GB yetmezse sadece HDD alıp kapasitesini arttırabilirsin
  • eski tip 80 ve 60'lık ps3 lerde usb, sacd desteği, sd card ve ps2 oyun desteği vardı.
    40 lıkla 80lik arasındaki en büyük fark enerji tüketimi ısınma farklarıdır...
    80'likler daha az elektrik tüketirler ve ısınırlar. 40lıklar zaten üretimden kalkmıştır...
  • Daha az elektrik tüketiyor? Hocam benim PS3 280 Watt çekiyor daha ne çeksin, açarken düşünüyorum valla.... Eski 40'lıklar kaç çekiyordu?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.