Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kablosuz mouse ile deneme yapılabilir.
    Kumandanız ses kontrollü kumanda ise yurtdışından mavi renkli tuşlu kumanda alınarak -ki bu kumanda tamamen ır yani kızılötesi, Bluetooth yok diye biliyorum- denenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet_923

km9 için tavsiye edebileceğiniz internet tarayıcısı varmı acaba. Puffin Browser kullanıyorum çok ağır çalışıyor
    Kumanda ile kullanım kolaylığı Firefox f-stick

• giriş ekranında kaldığı için kablosuz mouse işe yaramıyor ır kumanda benim sorunumu çözmez giriş ekranını geçemiyorum kumanda tanıtmadan kurulum yamam gerekiyor nasıl olacak bilen yok

• kopele35 K kullanıcısına yanıt
    Custom rom yüklersen çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklımda son seçenek olarak ır kumandalı modeli vardı onun romunuda yüklemeyi düşünüyorum aslında

• kopele35 K kullanıcısına yanıt
    Freaktab da km9 için Nexus rom var. Sorunsuz çalışıyor. Onda giriste kumanda eşleşmesi istemiyor. Android TV olsun dersen tavsiye ederim.

• Bu nexus rom android 9 degil mi?
    Oyleyse link verebilir misin?
    Su a95x f3 u adam ettikten sonra android 8 li km9 u da android 9 a yukseltmek istiyorum.

Tabi ondan once bunu deneyip basaran arkadaslara soracagim su olacak memnun musunuz? Duzelme ya da gelisme var mi?

• yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    nexus rom android 8.1 ben cihazı sattım hocam. o yüzden deneyemiyorum. 4pda km9 die arat 4pda nın sitesinde cihazda çalışan romların hepsi var.
  • Netflix ile ilgili gelişme var mı yoksa hala 540P mi izleniyor?
  • ykesici Y kullanıcısına yanıt
    coreelec dışında yok hocam. o da kullanımı sıkıntılı... yavaş oluyor biraz..
  • Bein connect son sürüm apk yüklüyorum açmıyor. Max plus da sorunsuz çalışıyor.

• Arkadaşlar merhaba 2. el km9 aldım işin acemisiyim doğru yeredemi yazıyorum bilmiyorum..:(
    ama yardım edebilcek arkadaşlara minnettar kalırım...Sorunum şu geçen gün iptv seyrderken cihaz pat diye kapandı adaptörden çekip taktım birkaç kez olmuştu düzeliyordu ama bu sefer tvde sinyal yok başka giriş deneyin diye mesaj çıkıyor başka hdmi kablo felan denedim hatta başka room atttırdım gene aynı bilgisi olan mesaj yazarsa çok sevinirim.. Saygılarımla.
  • Cihaz yanmisa benziyor

• Adaptör?

• muratham35 M kullanıcısına yanıt
    Normalde isleyis su sekilde olur bu gibi durumlarda.
    tv deki hdmi lar saglam mi ona bakilir baska cihazlarla dvd player gibi,
    Onlarsaglamsa, calistigina emin olunan baska bir hdmi kablo ile dememe yapilir, olmazsa baska bir adaptorle deme yapilir bazen adaptor de yanabilmekte degisen bir sey yoksa cihaz gidik demektir. İstege bagli yenisi alinir. Bu arada adaptor de ya da cihazda herhangi bir yanik plastik kokusu var mi?

• arkadaşlar cevap mesajları için çok teşekkürler,tv hdmı gırıs çalışıyor uydu cihazıyla denedim.. adaptor sınyal olçutum normal koku felan olmadı cihazda ama herhalde cihaz yanmış dediğiniz anakart sorunu dimi..:) şans ikinci el alınca böyle riskler oluyor tekrardan çook teşekkürler ilginize saygılarımla.
  • Arkadaşlar kumandayı cihazın gözüne tam tutmadıkça algılamıyor.Sizde de böylemi yoksa ben kumandayı tanıtamadım mı.Kumandayı bluetooth olarak mı tanıtmalıyım.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

Arkadaşlar kumandayı cihazın gözüne tam tutmadıkça algılamıyor.Sizde de böylemi yoksa ben kumandayı tanıtamadım mı.Kumandayı bluetooth olarak mı tanıtmalıyım.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
    Cihazın önündeki ışık yanıyor mu?
    Biraz saçma gibi geliyor ama benim cihazdae ışık yanıyor ve görüntü gelmiyordu?
    Adaptörü 2,5A lik ile değiştirdim. Her şey düzeldi.
  • eğer km9 sahibiyseniz ve 4k olmayan bir tv'ye bağlayıp, ayarlardan "sdr to hdr" aktif ettiyseniz , hdr'li 4k bir televizizyona bağladığınızda bu ayarı mutlaka kapatın. "sdr to hdr" off olsun.

• haklınız hocam. bu özelliği 1080p tv de 4k izlemek için hangi cihazda varsa kapatmak lazım. km9 beelink mi box kullandım. hepsinde bu seçeneği off yaparak güzel görüntüler aldım.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.