Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefondaki ve tv boxtaki mobil oyunlar için klavye mouse umu entegre edip oynamak istiyorum.

Uygulama önerir misiniz ?

Google play store aptoide apkur ücretli ücretsiz tavsiye alabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armo07

Vodafone tv yüklüyorum (Play store dan) . Telefonda tüm içerikler açıkken , tv box ta paket satın diyor. Daha önce başına gelen var mı?
    Bu sorun bende de var. VodafoneTV kendini çok geliştirdi. Neredeyse TV+ a denk oldu artık ama "paket alın" uyarısı nedeniyle izleyemiyorum. Oysa dediğiniz gibi android telefonda hiç sıkıntım yok.
  • Arkadaşlar merhaba,

KM9 cihaz sahibiyim, cihazla oyunları iyi oynayabilmek için bluetooth bir joistik almaya karar verdim. Tavsiyede bulunabilir misiniz? Hangi joistiği almamı tavsiye edersiniz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • otchill O kullanıcısına yanıt
    Bluetooht destekli olunca entegreli mi oluyor her türlü ?

Ben usb destekli kablosuz klavye seti aldım işe yaramadı mesela. Pubg fifa falan uyumlu değildi.

Bunun için play store da uygulama var. Klavye için 20 tl joyistik için 25 tl.

Alıp denemekte içimden gelmiyor, herşey para olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 5 Nisan 2020; 0:21:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirDavyJones

Yazar benim. Arkadaşlarım kullanıyor ben de kullanıyorum. Ürün sitede yazıldığı bilgilerde. Fiyatı aşırı ucuz değil ancak uygun denebilecek bir fiyat. Zaten Türkiye'de düzgün kablo çok satılmıyor. Bu Ugreen'de yurtdışından geliyor ve yurt dışında daha da ucuz. Burada yine bile pahalı bile denebilir. Siz muhtemelen HDMI 2.1 ile karıştırıyorsunuz. HDMI 2.0 artık sıradan sayılabilecek bir kablo.

4K çözünürlükte 60HZ görüntü veriyor. Kablo PVC malzemeden ama çok kalın. O yüzden epey dayanıklı. Sorunuz varsa sorun cevaplayayım. Ya da daha gerçekçi bulduğunuz fiyat marka varsa paylaşın ben de bakayım.
    Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu

Selamlar. çok incesiniz sağolun. ürünler bu kabda geliyor demi doğru almışım? sizin mesaj attığınız gün geldi ürünler deneyip öyle yazmak istedim. ürünleri 4k özellikli tvbox - 4k avr / fullhd tv - 4k avr bağlantılarını yapmak için aldım sizi referans alarak. benim ihtiyacım olduğundan aldım ama ekstra bi beklentim de vardı. filmlerde görüntünün donmaması. 1.4 kablo kullandığımda bazen donmalar yaşanıyordu belki 2.0 kullanmaya başladığımda etkisi olur diye düşündüm ama pek bi değişim olmadı. sorun galiba basit,çin malı tvkutumdan kaynaklanıyor. yine eskisine göre daha az kasıyor ama kesinlikle faydası var mı bilemiyorum. teşekkürler tavsiyeniz için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• entegre değil ama bazı markala joistikler kötü haberleşiyordur bluetooth üzerinden diye sormuştum, ama kimse cevap yazmamış sizden başka.
    Bende soruyorum ara sıra sizin sorunun benzerini tık yok.

Alıp denemekten başka çare kalmıyor. Hayırsever birine kaldık

• Zendo kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Orijinal olarak bu şekilde geliyor. Ben çinden almıştım bu şekildeydi. Uzun kabloları var. 15-20 Metrelik. Onların kutusu kaliteli geliyor. Onlar haricinde tüm kabloları bu şekilde. Donma işine gelecek olursak. Benim cihazım KM9. Hiçbir şekilde donma yaşamıyorum. 50-60 GB HDR filmlerde de sorun olmuyor. Sizdeki sorun televizon kaynaklı olabilir belki ya da KM9 değil başka bir cihaz kullanıyorsanız, ondan olabilir. Televizyon modeliniz, TV Box modeliniz nedir? Hangi görüntüleri oynatırken sorun yaşıyorsunuz? Cihazda ve televizyondaki Hz ayarlarını kontrol ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirDavyJones

Merhaba. Orijinal olarak bu şekilde geliyor. Ben çinden almıştım bu şekildeydi. Uzun kabloları var. 15-20 Metrelik. Onların kutusu kaliteli geliyor. Onlar haricinde tüm kabloları bu şekilde. Donma işine gelecek olursak. Benim cihazım KM9. Hiçbir şekilde donma yaşamıyorum. 50-60 GB HDR filmlerde de sorun olmuyor. Sizdeki sorun televizon kaynaklı olabilir belki ya da KM9 değil başka bir cihaz kullanıyorsanız, ondan olabilir. Televizyon modeliniz, TV Box modeliniz nedir? Hangi görüntüleri oynatırken sorun yaşıyorsunuz? Cihazda ve televizyondaki Hz ayarlarını kontrol ettiniz mi?
    cihazım s905x işlemcili x96 hocam. 2gb işlemcisi var. usb3.0 da yok. galiba ondan hocam. 4k video gösterme özelliği olduğu bile yazıyor ama demek ki kaldırmıyor. hdmi değiştirdim, avr ye de bağladım yok. tv den olduğunu da sanmıyorum. galiba yeni bir tvbox almanın zamanı geldi. :))

• Tv box için sorunsuz gamepad arıyorum sizce bu iş görür mü ?

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu

Yada bu

Üst görüşümde 2 modeli paylaştım.
    Araştır istersen.

• bilgilendirme için teşekkürler, ama sanırım bunlar bluetooth üzerinden değil usb üzerinden bağlanıyor, bağlantı iyi ise kullanabilirim.

Siz kullanıyor musunuz bu 2 modelden birini?
    Bluetooth desteği de var usb desteğide.

Henüz alamadım fiyatları yükseldi ve ek vergi çıkmış 3 aylık. Korkuyorum yüksek vergi çıkar diye.

Üst modelde yok altta var

• Arkadaşlar sıfırlamamdan dolayı bende ekran görüntüsü yansıtma kayboldu tekrar nasıl yüklerim. Storeden indirdiğim hiçbirşey doğru düzgün çalışmafı. Ne yapmam gerekir

• merhaba,

Terios X3 joistik için çok iyi diyorlar, ancak TR'de sadece bir yerde var, 2 misli fiyat yazmış ve USB alıcısı yokmuş. Çinden sipariş versek 1 aydan önce gelmez. Bilemedim valla.. Kafma karıştı.
  • cihazımı satıyorum sesli kumanda modelinden ilgilenenler PM
  • bu cihazdan 2019 da almıştım çok başarılı ve güzel bir cihaz çok memnunum. tek sknıntısı var netflixi ful hd izleyemiyorsunuz. bunnla ilgili apk henüz çıkmadımı acaba ??
  • Çalışan D-SmartGo uygulaması var mı acaba? Yüklediklerimin hiç biri çalışmıyor maalesef.
  • Km9 un önceki modeline asphalt 9 gibi araba yarışı oyunları kursak oynanabilir mi kol takarak dün deneyeyim dedim destekliyor muş işlemci yetermi bilemedim

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.