Şimdi Ara

Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.794
Cevap
82
Favori
175.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun kolunu alırsam tv boxta fifa ve pubgyi rahatlıkla oynayabilir miyim ?

Kablosuz klavye mouse seti aldım maalesef çalıştıramadım uyumsuz oldu.
    Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Bu oyun kolunu alırsam tv boxta fifa ve pubgyi rahatlıkla oynayabilir miyim ?

Kablosuz klavye mouse seti aldım maalesef çalıştıramadım uyumsuz oldu.
    Oynayamazsın. Btooth destekli joystick bakman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)

• kamil_3545 kullanıcısına yanıt
    Mrb pro rom kurunca chromecast ve google lisansıda geliyormu ? Stabil çalışıyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Mecool Km9 cihazımı satıyorum İzmir içi.(Şehir dışı kargodan sorumlu değilim)

Çok az kullandım üstünde çizik dahi yok. BT Sesli komut kumandalı versiyon.
    4GB Ram, 32GB Hafıza.
    Wifi kullanmadım Ethernet ile kullandım ve full hız aldım. Wifi aktif çalıştıramadım.
  • Merhabalar, bir ara 540p bile olsa bir Netflix uygulaması vardı. Bu konunun ilk mesajında Netflix e dair bir uygulama veya bağlantı linki bulamadım. Konu hakkında bilgisi olanlar var ise yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: atinali28

Merhabalar, bir ara 540p bile olsa bir Netflix uygulaması vardı. Bu konunun ilk mesajında Netflix e dair bir uygulama veya bağlantı linki bulamadım. Konu hakkında bilgisi olanlar var ise yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
    merhaba..ben cihazımı satalı çok oldu ama hatırladığım kadarı ile 6.26 versiyonlu netflix apk sı 540p açıyordu..indirme linkini vereyim indirip kurun ve deneyin istersiniz..
    link: https://apkpure.com/tr/netflix/com.netflix.mediaclient/download/31696-APK?from=versions%2Fversion

• Vodafone tv yüklüyorum (Play store dan) . Telefonda tüm içerikler açıkken , tv box ta paket satın diyor. Daha önce başına gelen var mı?

• exotic34 E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, deneyeceğim hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim km9 kendi kendine çinceye geçmeye başladı (çince olduğunu tahmin ediyorum). Düzeltiyorum ama her kapanıp açılışta tekrar çinceye geçiyor. 1 yıldan fazladır sorunsuz kullanıyoz ne oldu bu cihaza acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Arkadaşlar benim km9 kendi kendine çinceye geçmeye başladı (çince olduğunu tahmin ediyorum). Düzeltiyorum ama her kapanıp açılışta tekrar çinceye geçiyor. 1 yıldan fazladır sorunsuz kullanıyoz ne oldu bu cihaza acep?
    Merhaba..HDMİ-CEC ayarlarını kontrol edin açıksa kapatın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirDavyJones

Merhaba. Sebebi bir çok şeyden olabilir ama ilk kontrolü kablo için yapmalısınız. Bende 3 tane HDMI kablo var. Biri digitürkün, biri 3 Metre Inca marka. Dıgeri KM9 pronun içinden çıkan kablosu. 3 kabloda da sorun yaşadım. Bu kablolar HDMI 1.4 sürümüydü. Ondan olabilir diye düşündüm ve HDMI 2.0 kablo aldım. Ama kablo kalitesinden de olabilir. Aldığım kablo UGreen marka. Çok kaliteli kablolar üretiyor. Bu kabloyu alınca sorunu hiç yaşamadım.

https://www.maxitekno.com/ugreen-uhd-4k-yuksek-hizli-ethernet-ve-hdmi-kablosu?gclid=CjwKCAiA5JnuBRA-EiwA-0ggPY1N-mzyFRIUenDpZzhzQhUWjgSMPhr3NooMiOS9_ItbvI7Xuaq__BoCMnEQAvD_BwE

Tavsiye olarak 1 metre alın. Uzun lazımsa en fazla 3 metre alın. Görüntü kalitesine etkisi yok ama kablo uzun olunca cihazlar nedense daha fazla ısınıyor.

Televizyonunuz hertz ile ilgili sorunu yok gibi. KM9da ayarlar kısmında en altta advanced settigns var, orda display sekmesinden 1080p 60hz gözüküyor olmalı. Onu seçin. Kablolar ucuz değil, kablo almadan önce sağlam bir kablo ödünç alıp test etmenizi tavsiye ederim. Ama linkteki kablo çok kaliteli. Sorularınız olursa yine yazışalım. Umarım sorununuz çözülür.

Alıntıları Göster
    bu kablolar gerçekten 2.0 mı? bu fiyatta satılması bana inandırıcı gelmiyor. yazar bi o kadar da övmüş oysa.

• quote:

Orijinalden alıntı: exotic34

Merhaba..HDMİ-CEC ayarlarını kontrol edin açıksa kapatın..

Alıntıları Göster
    Aynen hocam geçen kurcalamıştım o zaman açmışım. Teşekkür ederim.

• kopele35 K kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 20 Nisan 2020; 9:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBBBBBBBBBBBBBB

merhaba..aşağıda linkini verdiğim yerden yani Aliexpressden yaklaşık 1 yıl kadar önce almış olduğum kumandayı halen sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.önceki cihazım KM9 du şimdi KM3 üm var her iki cihazda sorunsuz çalışıyor.ir learning özelliği ile orjinal kumandanın power tuşunu bu kumandaya tanıtarak kullanabilirsiniz..sesle arama ve mouse özelliği sorunsuz çalışıyor..bu sıralar şu virüs sebebiyle Çinden alışveriş nasıldır bilemem belki Türkiye dede satanlar vardır araştırmak lazım..saygılar..
    https://tr.aliexpress.com/item/32962339407.html?spm=a2g10.search0104.3.11.684f40b6vCSpRF&transAbTest=ae803_3&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_4_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536_10902%2Csearchweb201603_16%2CppcSwitch_0&algo_pvid=e6483b66-021c-470d-a49e-7da2cf0e14a5&algo_expid=e6483b66-021c-470d-a49e-7da2cf0e14a5-1

• Zendo kullanıcısına yanıt
    Yazar benim. Arkadaşlarım kullanıyor ben de kullanıyorum. Ürün sitede yazıldığı bilgilerde. Fiyatı aşırı ucuz değil ancak uygun denebilecek bir fiyat. Zaten Türkiye'de düzgün kablo çok satılmıyor. Bu Ugreen'de yurtdışından geliyor ve yurt dışında daha da ucuz. Burada yine bile pahalı bile denebilir. Siz muhtemelen HDMI 2.1 ile karıştırıyorsunuz. HDMI 2.0 artık sıradan sayılabilecek bir kablo.

4K çözünürlükte 60HZ görüntü veriyor. Kablo PVC malzemeden ama çok kalın. O yüzden epey dayanıklı. Sorunuz varsa sorun cevaplayayım. Ya da daha gerçekçi bulduğunuz fiyat marka varsa paylaşın ben de bakayım.
  • exotic34 E kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBBBBBBBBBBBBBB -- 20 Nisan 2020; 9:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBBBBBBBBBBBBBB

evet doğru anlamışsınız..kumandanın ir learning özelliği varsa orjinal kumandanın power tuşunu kopyalayabiliyorsunuz..bahsettiğiniz diğer kumandalar hakkında bir bilgim yok tuşlu kumanda kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim belki tuşlu kumanda kullanan başka arkadaşlar vardır ve bir fikir verebilirler size..saygılar..
  • 20 liraya değer bence. Benim km9 tv boxun kumandası bundan.

Sesli komutlu sizinki sanırım xiaomi mi tv boxun kumandasından.

Bence bu kumandanın fotoğrafını kaydetin. Tv kumandası satan yerlere sorun. Bulduğun zaman al evde dene uymazsa iade edersin adama.

Öteki türlü 20 lira için kargo margo falan uğraşılmaz.

Haa bu arada kumandalı osram ampüllerim var. Tv boxın frekanslarıyla çakışıyor, düşün ampülün kumandası bile tv boxla kısmen olsa bile uyumlu.

Bu çinliler aynı üründen ampül tv box vs. Ne bulduysa içine yerleştirmiş.

Rahat olabilirsin bence.
    Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 29 Mart 2020; 2:55:54 >

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.