Şimdi Ara

Mecburen yeni iPhone almak zorundayım tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen günlerde annemin iphone 5'i bozuldu tuzlu su teması olmuş tamir etsem bile hayır gelmez artık o telefondan . Kendim 5s kullanıyorum 7'yi bekliyecektim fakat bu durum işleri değiştirdi . Anneme kendi telefonumu vermeyi düşünüyorum ama 6 veya 6s alırsam 7 çıktığında cidden mutsuz olucam sizce ne yapsam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celaldk -- 10 Eylül 2015; 20:12:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7 de değişen tek şey tasarım ve işlemci olur cidden 6s şu haliylen saglam oldu A9,2GB RAM,12mp arka,5mp ön,ön kamera flaş,daha dayankli aliminyum kasa 4k video 7 ye ne kaldi merak ediyorum 6s alirsaniz 7 de uzuleceginiz yek sey tasarim olur ki donanim kesinlikle degismeyecektir
  • Annene iphone 4 bul temizinden. Iphone 7 çıktığında alırsın. :)
  • Bit şey bulurlar kesin cezbedici batarya ve ekran çözünürlüğünde ciddi artış yapıcaklar gibime geliyor . İşin en kötü tarafı 6'nın tasarımını hiç beğenmiyorum
  • 49 yaşında ama sağlam kullanıyor telefonu . Yol tarifi , twitter ,mail , whatsapp, spotify,dropbox falan kullanıyor arabada da siriyle milleti arıyor, telefonu sallayınca geri al özelliğini biliyor falan Cidden çoğu benim yaşlardaki adamdan daha fazla kullanıyor . 4 kesmez annemi temiz ikinci el bir 5s almak en iyisi olucak diye düşnüyorum şuan , zaten tek elle kullanımı da rahat 2 sene çok rahat idare eder .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.