Şimdi Ara

MEBS. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI MAMAK ANKARA (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
10
Favori
185.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cs_serdengecti

2. Tabur 3. Bölük kraldı. Ustalığı da bırakın burda yapayım ya dedirttirecek kadar iyiydi. Darısı ustalığa, yeni mekanımız Çankaya :)

Kho mu muhafizsa eray Üsteğmen e selam söyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetressive

quote:

2. Tabur 3. Bölük kraldı. Ustalığı da bırakın burda yapayım ya dedirttirecek kadar iyiydi. Darısı ustalığa, yeni mekanımız Çankaya :)

Biz acemiliğimizin yarısını khoda yaptık. Ben ve 34 kişi muhafızda misafir olduk. Eray üsteğmen iyi adamdı. Daha belli değil ama büyük ihtimal orda kalıcam.
  • 331 KD dedenizden selamlar.. Acemilik için süper yer.. Ustalara geçmiş olsun burda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

quote:

Orijinalden alıntı: jetressive

quote:

Biz acemiliğimizin yarısını khoda yaptık. Ben ve 34 kişi muhafızda misafir olduk. Eray üsteğmen iyi adamdı. Daha belli değil ama büyük ihtimal orda kalıcam.

Bir zararirini görmedim ama uzun donemler hoslanmazdi ekrem ustegmen iyiydi ama
    Senin khoda ilk tarihin hangi gündü

• Mebs'e giden arkadaşlar çok şanslısınız. Rahat bir acemilik yapacaksınız demektir. 1. Tb 6. Blk. de 21 günümüz geçti. Gayet rahattık. Sadece bölük rdm ci kaynıyordu
  • Mebs 1 Tb. 4 Bölükten selamlar çok rahat bir acemilik geçirdik darısı yeni gitcek arkadaşların başına
  • wdaf kullanıcısına yanıt
    oytun tegmen ve emre usttegmen iyi insanlar, oytun tegmen ozellikle cok kafa dengi :) vay be torunlar da bitirdi acemligi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

oytun tegmen ve emre usttegmen iyi insanlar, oytun tegmen ozellikle cok kafa dengi :) vay be torunlar da bitirdi acemligi

Aynen çok kafa makara adam oytun teğmen :))
  • 2.tabur 3.bölük ve yaşar çavuş ...
  • Ankara'nın aklımda kalan en büyük şeyi soğuğu. Gidecek olanlara allah kolaylık versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wdaf

quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

Aynen çok kafa makara adam oytun teğmen :))

Oytun tegmeni çok severdim

• 03/02/2014 06/02/2014 MEBS. OKL. VE EĞT: MRK. K.LIĞI ANKARA/MAMAK Az kaldı beyler bende geliyorum :))

Ramazan DENİZ- Karaman- ÜSRT DEVRELER YARDIMCI OLUR BİZE :))
  • benimde oraya çıktı arkadaşlar (mu-605) komd. tlf snt op çvş yazıyo açıklayabilir misiniz neyin nesidir bu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bemektar

benimde oraya çıktı arkadaşlar (mu-605) komd. tlf snt op çvş yazıyo açıklayabilir misiniz neyin nesidir bu :D

telefon işleri santralci
  • MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI ANKARA/MAMAK

MUV.ÖZELLİĞİ: (MU-602)(KOMD)MU.MRKÇVŞ. Ne Demek Arklar bir bilğisi olan varsa söyleye bilirmi
  • MEBS.OKL.VE.EĞT.MRK.K.LIĞI ANKARA MAMAK beyler burası nasıldır şubedekı komutan cavuşsun dedı şubat 6 da teslım olucam
  • eğitim birliği: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA MAMAK / ANKARA

Esas Birliği: SİLAHLI KUVVETLER BANDO OKULLARI K.LIĞI LOJ.DES.K.LIĞI KH. / ANKARA ÇANKAYA / ANKARA
  • quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

eğitim birliği: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA MAMAK / ANKARA

Esas Birliği: SİLAHLI KUVVETLER BANDO OKULLARI K.LIĞI LOJ.DES.K.LIĞI KH. / ANKARA ÇANKAYA / ANKARA

hocam acemi ve esas birlikte beraberiz :)
  • Kısmetse askerliği beraber geçiricez yani :)

İletişimde olalım hocam irtabatı koparmayalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

Kısmetse askerliği beraber geçiricez yani :)

İletişimde olalım hocam irtabatı koparmayalım :)

inşallah hocam, ben ayın 4 ünde teslim olmayı düşünüyorum bu arada
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.